„Gintarėlis“ smagiai atšventė Kovo 11-ąją

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-03-16
Peržiūrėta
1800
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį trečiadienį, Kovo 11-osios išvakarėse, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai pakvietė savo tėvelius į smagią šventę paminėti būtent šią Lietuvai svarbią dieną. Renginyje skambėjo pačios gražiausios dainos, buvo deklamuojamos nuoširdžiausios eilės, vaikai smagiai sukosi šokių rateliuose, šventišką nuotaiką padovanoję ir susirinkusiems tėveliams.

 

Sveikinimas

Šventišką vakarą pradėjusi lopšelio-darželio direktorė Ilona Milkontė papasakojo apie šios svarbios dienos reikšmingumą, valstybės žmonių trokštamos laisvės pajautimą, vaikams įteigdama, kad reikia vertinti ir branginti savo tėvynę, kurioje auga jie patys ir užaugo bei nuolat ją puoselėja jiems artimiausi žmonės. „Mes esam Lietuva, o Lietuva – tai mes“, - džiugiai ištarė susirinkusiems svečiams bei renginio dalyviams direktorė, palinkėdama linksmai atšvęsti Kovo 11-ąją.

 

Gražiausios eilės tėveliams

Pasipuošę mažieji darželio ugdytiniai su savo rūpestingomis auklėtojomis priešaky parengė gražią programėlę, kurioje dominavo gimtinė bei juos supanti aplinka ir artimieji. Nuoširdžiai deklamuodami, dainuodami dainas mažieji akimis ieškojo savo tėvelių, kuriems ir skyrė savo išmoktas eiles. Drąsiai žengdami į salės vidurį vaikai pademonstravo visus savo gabumus, tuo neabejotinai pradžiugindami savo susirinkusius artimuosius. Auklėtojų Žibutės Kubilienės, Giedrės Norkūnienės, Virginijos Šinskienės, Sigitos Čečkauskienės, Dainos Milinskienės bei Linos Miežetienės dėka vaikai sklandžiai įvykdė visus tikslus, o svarbiausia – nepaliko nei vieno abejingo juos stebėjusio svečio.

 

Padėka už ruošimą ir dovanos

Direktorė I.Milkontė nepamiršo padėkoti vaikus ruošusioms auklėtojoms bei kantriajai muzikos mokytojai Valdonei Juozapavičienei. Joms direktorė nuoširdžiai įteikė dovanų, skirtų tiek joms, tiek mažiesiems. Mažieji taip pat garsiai ištarė „ačiū“ savo „antrosioms mamoms“. Ypatingo dėmesio nusipelnė ir talentingoji lopšelio-darželio auklėtinė Adrija Burbaitė. Jai ir jos mokytojai V.Juozapavičienei direktorė įteikė padėkos raštus už sėkmingą pasirodymą respublikiniame konkurse „Dainų dainelė“ ir lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vardo garsinimą Lietuvoje.


Balti balandžiai

Renginio kulminacija tapo vaikų rankose įplazdėję popieriniai balti balandžiai – laisvės simboliai. Juos aukštai iškėlę, auklėtojų paraginti mažieji įteikė savo artimiausiems žmonėms, padovanodami drauge ir nuoširdžiausias šypsenas. Po itin gražaus renginio lopšelyje-darželyje dar ilgai vyravo šventiška nuotaika, kurią sukėlė būrys krykštaujančių vaikų bei juos mylintys ir besididžiuojantys tėveliai.Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Žiogelių“ grupės vaikai su jų mokytoja Jūrate Mikalajūnaite dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame projekte „Sveikata visus metus 2023“. 


Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikai tęsdami kiekvienų metų tradiciją rugsėjo 6-8 dienomis minėjo Baltijos jūros dieną, aptardami savo grupėse Baltijos jūros taršos pavojų, gyvūnijos ir augmenijos išsaugojimo svarbą. 


UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad kovo 21 d. ir kovo 28 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui vartotojų.


UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad kovo 13 d. ir kovo 14 d. bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas keletui vartotojų.


„Tas nepatirtas stebuklo jausmas, kad Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė yra ne mitas, ne įspūdinga istorinė legenda, bet tikra istorinė realybė. Kad LDK – realiame laike gyvenę stiprūs ir valingi žmonės, savo garbei ir mūsų ateičiai nuveikę didingus darbus, palikę stiprybės ir išlikimo, savigynos ir narsumo, orumo ir išdidumo, pagarbos savo žemei ir protėviams ženklus. Kažkur toli, už...


Penktadienį, spalio 1 d., Palanga smagiai atšventė Palangos kultūros ir jaunimo centro šokių ansamblio „Bočiai“ kolektyvo „Bočiai“ 60 metų veiklos jubiliejų.


Šį savaitgalį (liepos 3-4 d.) Palanga mini išskirtinę dieną: prieš 100 metų, kovo 31 – ąją, Palanga buvo grąžinta Lietuvai. Į šimtmečio šventę atvyks daug garbių svečių iš užsienio bei Lietuvos, laukiama ir šalies Prezidento Gitano Nausėdos. Minėdama šio istorinio įvykio svarbą mūsų valstybei, Palangos miesto savivaldybė liepos 3 d. organizuoja Istorinį žygį, taip absoliučiai identiškai...


Praėjusią savaitę vaikai minėjo savo šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione, susirinkę mažieji Palangos visuomenės nariai turėjo ką veikti – jiems buvo pasiūlyta daug smagios veiklos.


Ilgąjį kovo savaitgalį palangiškiai ir Palangos svečiai kviečiami pažiūrėti ir pasiklausyti populiariųjų miuziklų. Palangos koncertų salėje vėl karaliaus muzika – Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pristatys populiariausius miuziklus.


„Gintarėlis“ smagiai atšventė Kovo 11-ąją

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 03 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį trečiadienį, Kovo 11-osios išvakarėse, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai pakvietė savo tėvelius į smagią šventę paminėti būtent šią Lietuvai svarbią dieną. Renginyje skambėjo pačios gražiausios dainos, buvo deklamuojamos nuoširdžiausios eilės, vaikai smagiai sukosi šokių rateliuose, šventišką nuotaiką padovanoję ir susirinkusiems tėveliams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius