Į kavinę Palangoje įsibrovė ilgapirščiai: pavogė alkoholį, televizorių bei vaizdo stebėjimo kameras

"Delfi", 2021-03-12
Peržiūrėta
1268
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vytauto Liaudansko nuotr.
Vytauto Liaudansko nuotr.

Ilgapirščiai įsibrovė į kavinę Palangoje, pranešė policija. Ketvirtadienį, kovo 11 d., buvo gautas pranešimas, kad Palangoje, Jūros g., pastebėta, jog nuo 2021-03-03 iki 2021-03-11 iš kavinės buvo pavogti įvairūs alkoholiniai gėrimai, televizorius, vaizdo stebėjimo kameros, kavos aparatas, įvairūs virtuvės įrenginiai, bei apgadintos įėjimo durys ir langas. Žala – tikslinama. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ilgapirščiai įsibrovė į kavinę Palangoje, pranešė policija.


Policijos duomenimis, Palangoje vagys įsibrovė į namą. Pranešamą, kad ilgapirščiai padarė 8130 eurų nuostolį.  


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos miesto gatvėse pradėjo patruliuoti naujas policijos automobilis „Hyundai Ioniq“. Elektra varomo automobilio salone įmontuota eismo stebėjimo sistema, galinti kontroliuoti leistiną transporto priemonių greitį, fiksuoti ir užregistruoti pavojingus ir neatsakingus vairavimo atvejus. Įranga gali skenuoti automobilių valstybinius numerius bei juos susieti su sistema...


Šią vasarą Palangos oro uosto prieigose įrengiama vaizdo stebėjimo sistema pradės fiksuoti automobilių eismą. Tikimasi, kad nauja priemonė padės spręsti įsisenėjusią problemą, kai vairuotojai automobilius stato draudžiamoje vietoje, ant Liepojos plento, taip rizikuodami savo ir kitų keliautojų saugumu.


2012 m. Palangos mieste buvo atlikta mokinių anketinė apklausa, o gauti duomenys buvo skelbti viešai. 2014 m. sausio mėn. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos mieto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai pakartojo tyrimą, kurio tikslas – sužinoti, kokia dalis nepilnamečių Palangos mieste vartoja...


Mokesčių grimasa: nuomoji kambarį – mokėk už televizorių  2

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2013 06 13 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Beveik 400 palangiškių, kurie poilsiautojų apgyvendinimui jau yra nusipirkę verslo liudijimus, neseniai sužinojo, kas yra Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA. Sulaukę šios organizacijos skambučių kai kurie žmonės iš pradžių net pamanė, kad jiems siūloma pirkti „Agotos“ duoną.


Saugumui Palangos gatvėse užtikrinti – stebėjimo kameros  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 11 08 | Rubrika: Miestas

Palangoje pradėjo veikti 15 didelės raiškos vaizdo stebėjimo kamerų, kurių perduodamas vaizdas visą parą stebimas policijos komisariato patalpose įrengtame Kontrolės centre. „Tai bus didelė pagalba ir paspirtis policijos pareigūnams, siekiantiems užtikrinti saugumą mieste“, - sakė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Bronius Martinkus.


Jau kuris laikas palangiškiai galėjo matyti bendrovės „Lintel“ darbininkus, triūsiančius įvairiose kurorto vietose bei montuojančius didelės raiškos vaizdo stebėjimo kameras. Nuo lapkričio pradžios, pagal Savivaldybės su bendrove TEO pasirašytą sutartį, bus įdiegta nauja vaizdo stebėjimo sistema.


Vasara išretino Palangos savivaldybės Tarybos narius – vakar posėdyje jų dalyvavo tik 17.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius