Į Palangą skris švedų „pipiriukas“

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011-09-15
Peržiūrėta
496
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į Palangą skris  švedų „pipiriukas“

Švedijos aviakompanija „Sweden Airways“ nuo spalio 17 dienos pradeda reguliarius skrydžius tarp Palangos – Ronneby ir Palangos – Stokholmo Bromma aerouostų. Tiesa, į lėktuvėlį „Piper” PA-31-350 tilps tik 8 žmonės.

 

Tarptautinio Palangos oro uosto direktorė Jolanta Jucevičiūtė „Palangos tiltui“ sakė, jog keleivinius lėktuvus parenka pačios aviakompanijos.

 „Kadangi tai yra nauja kryptis, aviakompanija pradeda nuo mažesnio lėktuvo. Jeigu kryptis bus paklausi, tuomet aviakompanija „Sweden Airways“ skirs daugiau vietų turintį lėktuvą“, - pažymėjo J. Jucevičiūtė.

Bilietai bus pradėti pardavinėti nuo rugsėjo mėnesio pabaigos. Tvarkaraščiai jau yra suderinti ir spalio 17 dieną prasidės reguliarūs skrydžiai tarp Lietuvos pajūrio regiono ir Švedijos. Skrydžius aviakompanija vykdys tris kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Oro taksi „Sweden Airways“ aviakompanija įkurta 1995 metais. Dabartinė įmonės būstinė įkurta Stokholme.

„Atėjo laikas plėtrai“, - sako „Sweden Airways“ vadovas Johanas Ruudas. „Mes norime plėsti skrydžius Švedijoje ir Baltijos šalių regione. Pirmiausiai pradėsime vykdyti reguliarius skrydžius tarp Palangos, Ronneby ir Stokholmo Bromma oro uostų. Tikimės tiek privačių, tiek verslo keleivių susidomėjimo šiomis kryptimis. Didėjant keleivių srautams didinsime skrydžių dažnį bei vietų skaičių“, - sakė J. Ruudas.

Sezono pradžioje buvo planuota vykdyti skrydžius į Palangą ir iš Minsko, tačiau su baltarusiais nepavyko susitarti.

Buvo planuota, kad nuo birželio mėnesio skrydžius į Palangą vykdanti rusų bendrovė „Rusline“ skraidys dukart per savaitę, bet esant ne itin dideliems keleivių srautams, tokių minčių atsisakė.

„Vienintelis rusų reisas per sezoną į Palangą atskraidino apie penkis šimtus keleivių“, - sakė J. Jucevičiūtė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Ryanair“, pigių skrydžių bendrovė, pranešė pirmadienį, sausio 18 d., kad dėl koronaviruso iki kovo atšaukia skrydžius iš Vilniaus ir Palangos į Dubliną. „Ryanair“ nuo 2020-ųjų kovo keleivius pradėjo skraidinti iš Palangos į Airijos sostinę Dubliną.


Latvijos vyriausybei nusprendus riboti keliones į Lietuvą ir iš jos, Latvijos skrydžių bendrovė „Air Baltic“ atšaukė visus skrydžius iš Rygos į Vilnių ir Palangą. Pasak Lietuvos oro uostų atstovo spaudai Tado Vasiliausko, skrydžiai atšaukti iki sekmadienio. „Nuo pirmadienio buvo jau atšaukta, bet dar buvo manoma, kad trečiadienį pasikeis...


Lapkričio 13-ąją prisieks naujasis Seimas. Pirmajam posėdžiui pirmininkaus Seimo narys Antanas Vinkus (77 m.) – tradiciškai pirmojo posėdžio vairas atiduodamas vyriausiam Seimo nariui. Ne vienerius metus tą darė Vida Marija Čigriejienė, taip pat Kazys Bobelis. Sutapimas – visi jie gydytojai. Posėdžio išvakarėse – 15min.lt kalbėjosi su Antanu Vinkumi apie jo...


Aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ įmonės penktadienį pranešė, kad nuo birželio 26 dienos pradeda skrydžius iš Vilniaus į Palangą.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad š. m. rugsėjo 23 – spalio 13 dienomis žemės sklypuose Gintaro g. 34, Vytauto g. 112, 116, Palangoje, bus vykdomi „Centralizuotų šilumos tiekimo tinklų modernizavimo UAB „Palangos šilumos tinklai“ I etapas“ darbai. Atlikus šilumos tinklų rekonstrukciją, visos...


Iš Palangos skris į Dortmundą

"Palangos tilto" informacija, 2019 04 05 | Rubrika: Miestas

Palangos oro uostas laukia naujo skrydžio: nuo balandžio 21 d. startuoja nauja kryptis į Vokietijos šiaurės rytuose įsikūrusį ir dažnai kontrastų miestu vadinamą Dortmundą.


Skaitytojas klausia: ar tiesa, kad yra atnaujintas butų privatizavimo procesas? Teisininkas V.Korsakas atsako: Taip, visai neseniai, 2015 m. sausio 1 d.,


Į Palangą skris švedų „pipiriukas“

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 09 15 | Rubrika: Miestas

Švedijos aviakompanija „Sweden Airways“ nuo spalio 17 dienos pradeda reguliarius skrydžius tarp Palangos – Ronneby ir Palangos – Stokholmo Bromma aerouostų. Tiesa, į lėktuvėlį „Piper” PA-31-350 tilps tik 8 žmonės.


Liberalcentristai pradeda ir pralaimi?

Alvydas Ziabkus, "LIetuvos ryto" apžvalgininkas, 2011 02 21 | Rubrika: Miestas

Prieš savivaldybių rinkimus miesto valdžioje esančius politikus galima palyginti su šachmatininku, kuris pradeda žaisti baltomis figūromis ir padaro pirmą ėjimą. Jis pradeda žaidimą, jis atakuoja, varžovą priverčia gintis ir turi iniciatyvą.


„Pastaruoju metu pastebime tendenciją, jog kur kas jaunesnius žmones ištinka insultai, ko anksčiau nebūdavo, ištinka paralyžius, o ir traumų patyrusių žmonių nemažėja“, - keletą iš šio laikmečio „rykščių“ įvardino nuolat tarp traumuotų, iš lovos visom išgalėm besistengiančių išlipti žmonių besisukanti Palangos Reabilitacijos ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai Romantė...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius