Į Palangą susirinko kurtieji badmintonininkai iš 14 valstybių - prasidėjo Europos čempionatas

Palangos tiltas, 2022-09-26
Peržiūrėta
808
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į Palangą susirinko kurtieji badmintonininkai iš 14 valstybių - prasidėjo Europos čempionatas

Palanga šiomis dienomis tapo Lietuvos kurčiųjų didžiausio sporto įvykio židiniu – iki spalio 1-osios kurorte vyks Europos kurčiųjų badmintono čempionatas.

Patyrę sportininkai dėl medalių varžysis 9-ąjį kartą, jaunimas iki 19 metų – 2-ąjį.

Į Baltijos pajūrį rungtyniauti apie 130 plunksnuotojo kamuoliuko meistrų ir mėgėjų iš 14 valstybių.

Pirmadienį čempionato atidarymo iškilmėse dalyvavęs Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasidžiaugė, kad į Palangą atvyko sportininkai iš tiek daug šalių. „Gražiausiame Lietuvos kurorte jauskitės kaip namie ir atvykite pas mus kuo dažniau“, – kvietė Š. Vaitkus.

Dalyvius taip pat pasveikino Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto prezidentas Edvinas Kriūnas, šalies Badmintono federacijos prezidentas Algirdas Kepežinskas, kurčiųjų badmintono pradininkas Lietuvoje Antanas Narvilas ir Europos kurčiųjų sporto organizacijos (EDSO) atstovas Niallas Fearonas.

Atidarymo šventėje kartu dalyvavęs Palangos sporto centro arenos direktorius Saulius Simė pasidžiaugė, kad badmintonininkams čia patinka žaisti.

Didžiąją mūsų šalies rinktinės dalį sudaro klaipėdiečiai arba Klaipėdoje badmintonininkų kelią pradėję sportininkai – Ignas Reznikas, Kazimieras Dauskurtas, Emilija Unte, Veronika Michailova, Marija Rimkutė, Inesa Michailova ir Tadas Rimkus. Dar trys rinktinės nariai iš Vilniaus –Vaiva Žymantė Aurelija Ramaneckaitė ir Vaidas Voroneckis.

Šalies rinktinės treneris Donatas Narvilas, paklaustas, ko galime tikėtis Palangoje, nenorėjo prognozuoti. „Kaip klostysis, pamatysime čempionate. Po jo ir pasakysiu, ar išsipildė mano siekiai“, – nuo atsakymo išsisuko specialistas.

2018-aisiais Slovakijoje vykusiame Europos čempionate lietuviai laimėjo vien bronzą: K. Dauskurtas (vyrų vienetas), K. Dauskurtas ir I. Reznikas (vyrų dvejetas), I. Reznikas ir E. Unte (mišrus dvejetas).

LKSK prezidentas E. Kriūnas viliasi, kad čempionatas pajūryje bus geriausiai surengtas per visą pasaulio kurčiųjų badmintono istoriją, o lietuviai nudžiugins ne tik geru žaidimu, bet ir prizinių vietų gausa.

Mūsų žaidėjai Europos kurčiųjų čempionatuose yra iškovoję arti 30 medalių, tad savų žiūrovų palaikomi jie gali pasiekti šią ribą.

Organizatorių inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2022-11-30 prie Lietuvos ir Latvijos valstybių sienos, kelyje Klaipėda–Liepoja, vyko bendra Klaipėdos apskrities VPK ir Latvijos policijos pareigūnų priemonė, kurioje dalyvavo po vieną Palangos m. PK ir Latvijos Respublikos Kuržemės regiono policijos valdybos pareigūnų ekipažą.


Palanga šiomis dienomis tapo Lietuvos kurčiųjų didžiausio sporto įvykio židiniu – iki spalio 1-osios kurorte vyks Europos kurčiųjų badmintono čempionatas.


Baltijos kelias – vienas iš svarbiausių istorinių įvykių Baltijos valstybių istorijoje. Rugpjūčio 23 dieną, pirmadienį, Palanga ir Šventoji kviečiagyventojus ir svečius paminėti šią istorinę datą. Baltijos kelias – neprievartinio pasipriešinimo kelias kovoje už savo valstybių Nepriklausomybę. Įsimintiną 1989 m. rugpjūčio 23 d., minint nusikalstamo Molotovo–Ribentropo pakto ir jo slaptųjų...


Kaip laikomasi saviizoliacijos reikalavimų, praėjusią savaitę Palangoje patikrinti 42 asmenys, grįžę ar atvykę iš užsienio valstybių, iš jų 11 – atvykusiųjų iš šalių, iš kurių atvykus taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės. Nustatyti 2 pažeidimai dėl saviizoliacijos laikymosi, surašytas 1 protokolas.


Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas vyks rugpjūčio 7-8 d. Palangoje.


Praėjusį savaitgalį universalioje Palangos arenoje susirinko 10 stipriausių keturių šalių keturiolikmečių krepšininkų komandų. Tris dienas dviejose aikštelėse kovojo Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, ir Lenkijoskomandos. Įvyko 27 rungtynės, iš kurių net trijoseprireikė pratęsimų, 13 rungtynių baigėsi ne didesniu nei 5 taškų skirtumu.


Vasario 23-24 dienomis Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje prasidėjo Lietuvos „mini“ tinklinio U-13 mergaičių čempionatas. Palangos miesto sporto centro komandai atstovavo jaunosios tinklininkės Gloria Januševič, Marija Kalis, Beatričė Juozilaitytė, Laura Buivydaitė, Skaistė Laucytė, Samanta Tomasaitė ir Skaiva Kazlauskaitė. Mergaites...


Praėjusį savaitgalį, liepos 15-17 d., Palangoje vyko Tarptautinis Barbekiu kepėjų čempionatas, kuriame dalyvavusios komandos varžėsi ne tik skirtingų patiekalų kategorijose, bet ir kovojo dėl geriausio Baltijos Barbekiu kepėjų komandos titulo. Šis čempionatas vienu metu apjungė XI-ajį Lietuvos Barbekiu kepėjų čempionatą, kurio nugalėtojais tapo „Santa Maria Komanda“, ir...


Baltijos Kalėdos prasidėjo Palangoje

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 08 | Rubrika: Kultūra

Šeštadienį Palangos miestas nušvito įspūdingiausiomis spalvomis, mat pagaliau buvo atidaryta „Baltijos jūros šalių Kalėdų alėja“. Ši net dešimt valstybių vienijanti šventė pritraukė daugybę svečių ir suteikė didžiulį malonumą visiems ją stebėjusiems.


Pasibaigė pliažo tinklinio čempionatas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 08 | Rubrika: Miestas

Palangoje baigėsi tris mėnesius trukęs Lietuvos moterų pliažo tinklinio čempionatas. Jame dalyvavo 22 merginų komandos iš visos Lietuvos .


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius