Ilgąjį savaitgalį pajūryje - „Palangos parko festivalis“: skambės net trys išskirtiniai koncertai

Palangos tiltas, 2022-08-12
Peržiūrėta
1597
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ilgąjį savaitgalį pajūryje - „Palangos parko festivalis“: skambės net trys išskirtiniai koncertai

Žolinių savaitgalį „Palangos parko festivalis“ kviečia į ypatingose Palangos kurorto vietose įvyksiančius Martyno Levickio, Monikos Liu ir Andriaus Mamontovo koncertus. Išskirtiniai atlikėjų pasirodymai pasižymės kruopščiai apgalvota aplinkos ir koncerto idėjos derme.

Pirmą kartą organizuojamas trijų dienų trukmės „Palangos parko festivalis“ kvies susitikti trokštančius kokybiškos muzikos, įsimintino laiko ir daugybės gerų emocijų. Saulėtą Žolinės savaitgalį festivalyje skambės Martyno Levickio, Monikos Liu ir Andriaus Mamontovo koncertai. 

Kiekvienas festivalio koncertas vyks skirtingose ir unikaliose kurorto vietose – Palangos Gintaro muziejaus rožyne, Birutės parko rotondoje, Palangos kurorto muziejaus kiemelyje. Čia atlikėjų vakaro programose klasika pinsis su modernybe, džiazas su roku, o puikiai žinomi kūriniai suskambės kitaip. 

Festivalio žiūrovų laukia ypatingi koncertai

Penktadienį Palangos Gintaro muziejaus rožyno apsuptyje skambės moderni klasika, kurią sukurs svajingi ir temperamentingi akordeono garsai. Čia klausytojus į pasimatymą su kino muzika kvies akordeono virtuozas Martynas Levickis drauge su savo vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“. Kinematinio garso aranžuočių kupiname vakare - populiariausių ir gražiausių kino filmų muzika.

Rugpjūčio 13 d. Palangos kurorto muziejuje muzika bus neatsiejama nuo pirmų kartų patirčių ir meilės gyvenimui. Iki šiol muziejaus kiemelyje dar niekada nėra vykęs joks renginys, tad dainininkės ir dainų autorės Monikos Liu koncertas bus pirmas ir neabejotinai tiek į festivalio, tiek į muziejaus įstoriją įeisiantis renginys. Elegancijos kupinas šeštadienio vakaras pasižymės atvirais ir intymiais muzikiniais atlikėjos pasakojimais.

Trečiasis koncertas kvies pasinerti į modernumą ir prisiminimus. Sekmadienį Birutės parko rotondoje skambės populiariausi, per keturis dešimtmečius sukurti, dainininko Andriaus Mamontovo kūriniai. Viename gražiausių ir turtingiausių parkų Lietuvoje renginys vyks išskirtiniu formatu - A. Mamontovas koncertuos scenoje, o visas garsas bus transliuojamas į modernias bevieles audio ausines. Tokiu principu siekiama tausoti parko gyvūniją ir besimėgaujančių parko lankytojų ramybę. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jūros šventė Klaipėdoje, 1000 kilometrų lenktynės Palangoje, festivalis „Ant Bangos“ Nidoje – į šiuos savaitgalį pajūryje vyksiančius renginius trauks minios poilsiautojų, visgi rasti nakvynę kurortuose dar įmanoma, nors ir ne visuose.


Po intensyvaus vasaros sezono, Lietuvos kurorte toliau tęsiasi įvairūs kultūriniai renginiai.


Ilgąjį savaitgalį pajūryje vykusiame „Palangos parko festivalyje“ skambėjo M. Levickio, Monikos Liu ir A. Mamontovo koncertai. 


„Pasakiška Palangos vila „Anapilis”, kurią su didžiule meile, neišpasakytai  atsakingai ir kruopščiai Palanga atnaujino iš pagrindų, puikus ir inovacijų kupinas Palangos kurorto muziejus, naujas atostogų kultūros tradicijas žadantis „Palangos parko festivalis“ ir mūsų eurovizinė princesė Monika Liu vakar atvertė dar vieną puikų kultūros renginių naujose Palangos erdvėse puslapį....


Žolinių savaitgalį „Palangos parko festivalis“ kviečia į ypatingose Palangos kurorto vietose įvyksiančius Martyno Levickio, Monikos Liu ir Andriaus Mamontovo koncertus.


Kaip ir kasmet rugpjūčio antroje pusėje į Kretingą sugrįžta jau tradiciniu tapęs, šiemet jau šeštasis Tarptautinis Kretingos senosios muzikos festivalis.


Liepą vasaroti Lietuvos pajūryje ketinantiems poilsiautojams tikrai neteks nuobodžiauti – jubiliejinis, jau dešimtasis tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis kviečia į išskirtinius pasaulinio garso mūsų šalies ir užsienio atlikėjų pasirodymus.


Per ilgąjį šventinį savaitgalį, 2022 m. birželio 24 – 26 d., vykdytas priemones Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai nustatė 25 neblaivius vairuotojus.


Liepą vasaroti Lietuvos pajūryje ketinantiems poilsiautojams tikrai neteks nuobodžiauti – jubiliejinis, jau dešimtasis tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis kviečia į išskirtinius pasaulinio garso mūsų šalies ir užsienio atlikėjų pasirodymus.


Kaip informavo "Palangos tiltą" Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos vedėja Andromeda Grauslienė, Palangoje  praėjusį savaitgalį vėl buvo išskirta papildomų pajėgų. Per ilgąjį savaitgalį Palangos kurorte buvo surašyti 143 protokolai už KET pažeidimus, o už administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 45 str. pažeidimą dėl karantino nesilaikymo surašytas tik 1...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius