„iPhone 13“ ir kitos „Apple“ naujienos: sužinokite pirmieji

Palangos tiltas, 2021-09-16
Peržiūrėta
1089
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„iPhone 13“ ir kitos „Apple“ naujienos: sužinokite pirmieji

Kasmetinio „Apple“ renginio metu kompanija tradiciškai pristatė savo naujienas – naują „iPhone 13“ flagmanų seriją, „iPad“ ir „iPad mini“ planšetes bei kitus įrenginius. Juos netrukus jau galės įsigyti ir „Tele2“ klientai. Naujienas sekite operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Kuo ypatingi naujieji „iPhone 13“? 

Pristatyti keturi nauji „iPhone“ modeliai: 5,4 colių įstrižainės „iPhone 13 mini“, 6,1 colių „iPhone 13“ ir „iPhone 13 Pro“ bei 6,7 colių „iPhone 13 Pro Max“. Telefonuose sukasi naujas galingas procesorius „A15“. Juose veikia „MagSafe“ belaidžio įkrovimo sistema. Be to, dar labiau išplėsta papildomų aksesuarų pasiūla. 

Pagrindiniai išvaizdos elementai išliko panašūs, kaip ir „iPhone 12“ modelyje. „Apple“ išsaugojo stačius kampus, siaurus ekrano rėmelius ir charakteringą kamerų sistemą. Ryškiausias dizaino pakeitimas – pastebimai sumažėjęs „notch‘as“ (juodas plotelis ekrano viršuje). 

„Pro“ modeliai turi 120Hz atsinaujinimo dažnių ekraną, kuris dar greičiau reaguos į kiekvieną paspaudimą ar palietimą, tad naršymo patirtis taps dar sklandesnė ir greitesnė. Taip pat buvo atnaujintos ir patobulintos kameros. Kitas svarbus pakeitimas – plataus kampo jutiklis. Nuo šiol jis gali pamatyti ir aprėpti dar daugiau, o kokybiškoms nuotraukoms reikės dar mažiau šviesos. 

„Tele2“ klientai naujuosius „iPhone“ modelius galės užsisakyti nuo spalio 1 d., o oficiali prekyba prasidės spalio 8 d. Visos naujienos ir išankstinių „iPhone 13“ serijos išmaniųjų registracija bus paskelbta www.tele2.lt svetainėje. 

„iPad“ ir „iPad mini“ – išankstinė prekyba jau prasidėjo

Naujų, itin kokybiškų ir funkcionalių, „iPad“ ir „iPad mini“ planšetinių kompiuterių išankstinė prekyba jau prasidėjo. Norintys pirmieji įsigyti naujas planšetes, jau dabar gali registruotis operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. Oficiali planšetinių kompiuterių prekyba prasidės rugsėjo 24 d. 8 val. ryte.

Naujuosius planšetinius kompiuterius galite įsigyti ne tik sumokėjus visą sumą iš karto, bet ir mokant nurodytomis įmokomis su bet kuriuo „Tele2 Laisvo interneto“ planu ir 24 mėn. sutartimi. 

„iPad“ ir „iPad mini“ planšečių kainos prasideda nuo 399 Eur mokant visą sumą iš karto arba nuo 11,62 Eur/mėn., sumokėjus 120 Eur pradinę įmoką ir pasirašius 24 mėn. „Tele2 Laisvo interneto“ sutartį.

8,3 colių įstrižainės „iPad mini“ modelį galima rinktis iš kosminės pilkos ir žvaigždžių šviesos spalvų, o 10,2 colių „iPad“ – iš kosminės pilkos ir sidabrinės spalvų. Planšetėse veikia naujausia „iPadOS 15“ operacinė sistema. 

Abu naujieji planšetiniai kompiuteriai yra puikus pasirinkimas darbui, mokslams, studijoms arba laisvalaikiui. Dėl ilgo baterijos veikimo laiko ir nedidelio svorio, juos patogu pasiimti su savimi, kur tik beeitum. 

„Apple“ programinės įrangos atnaujinimai

Kita visiems „Apple“ vartotojams aktuali naujiena – naujos operacinės sistemos „iOS 15“ ir „macOS Monterey“. Pirmą kartą apie jas pranešta dar vasaros pradžioje, „WWDC“ renginyje. Pastaruosius kelis mėnesius jos buvo intensyviai testuojamos, siekiant jas kuo geriau paruošti startui. 

Telefonams skirta „iOS 15“ siūlo atnaujintą pranešimų dizainą, „Focus“ susikaupimo režimus, atnaujintas „Safari“, „Maps“, „Weather“ ir „Notes“ programėles, naują privatumo nustatymų paketą ir daugybę kitų funkcijų. 

Tuo tarpu „Mac“ kompiuteriams skirta „macOS Monterey“ dar geriau išnaudoja „M1“ procesorių suteikiamas galimybes, bei pasiūlo naujų praktiškų funkcijų, tokių kaip „Quick Notes“ greitieji užrašai bei „Universal Control“ universalus įrenginių valdymas.

Daugiau informacijos apie naujus įrenginius rasite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Juodos duonos trupinių, našlaičių žiedlapių, sūdytų saulėgrąžų, agurkų ir mėtų, su karamelizuota šonine... Ne, tai ne alkano žmogaus skrandžio proza, o poetiški pavadinimai iš Ledų žemėlapio, kurį pateikia Lietuvos turizmo internetinė svetainė.


Palangos „Grubusis“ teatras savaitgalį pakvietė į premjerą „Marso naujienos“. Simboliška, jog lygiai prieš metus laiko medinė kurhauzo dalis taip pat buvo atidaryta su teatro spektakliu „Laikykis, Vydūne!”. 


Palangos „Grubusis“ teatras spalio 23 d. 18 val. ir spalio 24 d. 16 val. kurhauzo teatro salėje pristato komišką dramą „Marso naujienos“. Kada visuomenėje plieskiasi ginčai dėl šeimos sampratos, jos vertybių, tradicijų tęstinumo, spektaklyje, pasitelkiant juodąjį humorą, žiupsnelį siurrealizmo, puikius aktorius, kuriamas naujas požiūris į šeimą. 


Kasmetinio „Apple“ renginio metu kompanija tradiciškai pristatė savo naujienas – naują „iPhone 13“ flagmanų seriją, „iPad“ ir „iPad mini“ planšetes bei kitus įrenginius. Juos netrukus jau galės įsigyti ir „Tele2“ klientai. Naujienas sekite operatoriaus internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt .


Svajojantiems apie naują telefoną, išmanųjį laikrodį su „eSIM“ technologija, televizorių namams ar apsaugos kamerą – puikios naujienos. „Tele2“ paruošė daugybę išskirtinių pasiūlymų, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Šiandien, balandžio 1 d., Palangos miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą nuo kitos kadencijos seniūnaičiams skirti kasmėnesinę maksimalią 50 eurų išmoką, skirtą kompensuoti kanceliarijos, pašto, telefono, interneto ryšio, transporto išlaidas, susijusias su jų kaip seniūnaičių veikla, kiek jų nesuteikia ar tiesiogiai neapmoka Palangos miesto savivaldybės...


Palanga pradeda spinduliuoti kalėdinę nuotaiką – kurortas puošiamas šventinėmis dekoracijomis, o pirmieji pasirengimo bene jaukiausioms metų šventėms renginiai pakvies jau šį savaitgalį.  


Rinkimų karuselę Palangoje pirmieji įsuka Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) Palangos skyrius: lapkričio 3 ir 4 dienomis, nuo 13 iki 17 valandos, skyriaus rinkimų štabe Vytauto g. 85 (jį lengva rasti, nes šiuo adresu yra įsikūrusi ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcija) kurorto konservatoriai galės balsuoti net dėl trijų...


Mokyklose karaliauja anglų ir rusų kalbos, taip į šešėlį nustumdamos vokiečių ir prancūzų. Bent jau taip galima pagalvoti, pažvelgus, jog mokiniai jau ilgą laiką nebesirenka mokytis šių kalbų kaip pirmųjų užsienio kalbų, o ir egzaminų nelaiko. Tuo tarpu anglų kalbos egzaminą norinčiųjų laikyti skaičius kasmet vis auga. Niekas neabejoja, jog anglų kalba yra tapusi...


Kurorto Savivaldybės biudžetą pasiekė pirmieji pinigai, kurie buvo sumokėti už nustatytus ir atitinkamai užfiksuotus reklamos naudojimo reikalavimų pažeidimus. Rugsėjo 4-ąją Palangos miesto apylinkės teismui pranešta, kad pažeidėjai atsiskaitė ir paprašyta nutraukti bylą, dėl kurios iškėlimo kreiptasi rugpjūčio 10-ąją.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius