Kurorto konservatoriai pirmieji įsuks rinkimų karuselę

Linas JEGELEVIČIUS, 2018-10-25
Peržiūrėta
1898
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorto konservatoriai pirmieji įsuks rinkimų karuselę

Rinkimų karuselę Palangoje pirmieji įsuka Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) Palangos skyrius: lapkričio 3 ir 4 dienomis, nuo 13 iki 17 valandos, skyriaus rinkimų štabe Vytauto g. 85 (jį lengva rasti, nes šiuo adresu yra įsikūrusi ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcija) kurorto konservatoriai galės balsuoti net dėl trijų rinkiminių sąrašų. Pirmiausia, konservatoriai ir partijos vadovybės patvirtinti, bet TS-LKD nepriklausantys asmenys galės išsakyti savo nuomonę, kurį iš partijos kandidatų – Vygaudą Ušacką ar Ingridą Šimonytę –jie norėtų matyti partijos kandidatu Prezidento rinkimuose kitų metų gegužę. Atėjusieji taip pat galės išreitinguoti TS-LKD Palangos skyriaus kandidatų į miesto savivaldybės Tarybą sąrašą – pasisakyti, ką jie norėtų matyti joje. Ir, trečia, kurorto konservatorių bus paprašyta pasisakyti dėl partijos kandidatų į Europos Parlamentą – jų sąrašą išreitinguoti. Rinkimai į savivaldybių Tarybas įvyks kitų metų kovą, o į Europos Parlamentą – kitų metų gegužės pabaigoje. „Palangos tiltas“ paprašė Dainiaus Želvio, TS-LKD Palangos skyriaus nario, paaiškinti, kaip vyks balsavimai.
–Ar balsavimuose galės dalyvauti tik Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos nariai?
–Pasisakant dėl mūsų skyriaus kandidato Prezidento rinimuose, galės dalyvauti ne tik TS-LKD Palangos skyriaus nariai – jų yra apie 130, – bet ir 92 asmenys, kurie išreiškė pageidavimą dalyvauti tokiame balsavime. Tokie asmenys turėjo tokią savo valią pareikšti elektroniniu būdu, partijos centrinis štabas Vilniuje patikrino, ar jie nepriklauso kitoms partijoms. Mūsų partija pirmąsyk leido ir mūsų partijai nepriklausantiems nepartiniams žmonėms pasisakyti dėl partijos kandidato Prezidento rinkimuose.
–Vadinasi, jeigu kas nors, turiu omeny, ne jūsų skyriaus narys, minėtomis dienomis atvyks į jūsų rinkimų štabą, ir norės išsakyti savo nuomonę dėl TS-LKD kandidato Prezidento rinkimuose, to padaryti negalės?
–Ne, negalės. Kaip minėjau, tokių asmenų sąrašą patvirtino partijos rinkimų štabas Vilniuje.
–Kas pasitiks atvykusius į jūsų rinkimų štabą?
–Visus atvykusiuosius pasitiks Pranas Žeimys, balsavimo atrankos komisijos pirmininkas, ir du jo pavaduotojai, mūsų partijos nariai teisininkai, Vytautas Korsakas ir Petras Kaminskas. Skyriaus rinkimų štabo pirmininko dar nesame išsirinkę.Mūs rinkimų štabo sudėtis jau yra patvirtinta: jį sudarys 12 narių, kurie ir išsirinks pirmininką.
–Kaip vyks balsavimai?
–Atvykusiesiems bus įteikti trys atskiri balsavimo biuleteniai. Kaip minėjau, vienas – pasisakyti dėl kandidato Prezidento rinkimuose, kitas – išreitinguoti mūsų skyriaus rinkimų į savivaldybės Tarybą sąrašą, ir trečias – išsakyti savo nuomonę dėl partijos kandidatų į Europos Parlamentą. Su visų kandidatų trumpomis biografijomis bus galima susipažinti rinkimų štabe – informacija bus paskelbta ant sienos. Tikimės balsavimuose sulaukti apie 140-180žmonių.
–Kiek yra jūsų skyriaus sąraše kandidatų į būsimą miesto savivaldybės Tarybą?
–Jų turime 42. Beveik pusė jų dalyvaus tokiuose rinkimuose pirmąkart. Mūsų skyrius siekia gerokai atnaujinti ir atjauninti savo rinkiminį sąrašą. Beje, sąraše bus ir nepartinių, turiu omeny, ir mūsų partijai nepriklausančių asmenų. Paminėsiu kelis tokius asmenis: Vladą Žulkų, buvusį Klaipėdos universiteto rektorių, o dabar jis – Palangos miesto garbės pilietis, Dainą Eimanavičienę, bendruomenės „Santarvė“ pirmininkę, Edvardą Brigmaną, Šventosios liuteronų bendruomenės pirmininką. Partijos skyriaus programa dar yra rengiama.
–Ar visus jūsų partijos narius, kurie šiuo metu yra miesto savivaldybės Tarybos nariai, matysime ir jūsų skyriaus kandidatų į naujos kadencijos Tarybą rinkimų sąraše?
–Taip, visus. Nebus tik Gedimino Valinevičiaus, kuris kaip miesto įmonės vadovas (Gediminas Valinevičius yra UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius), negali būti savivaldybės Tarybos nariu.
–Kas vyks po balsavimo lapkričio 3-4 dienomis?
–Rezultatus patvirtins TS-LKD Palangos skyriaus Susirinkimas.

Politinė agitacija. Bus apmokėta iš einamosios TS-LKD sąskaitos. Užs. nr. 013.

Jūsų komentaras:

Zalaviukui 2018-11-06 22:11 (korys / IP: 78.57.230.163)
Taves taryboje neberinkssss niekss

Kop 2018-11-01 17:16 (IP: 86.100.158.73)
Daug pazadu turi jai taip anksti pradeda.

Taip pat skaitykite

Prieš kitąmet vyksiančius Seimo rinkimus, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) siūlo naikinti šiaurės rytų Lietuvoje esančią Molėtų-Širvintų apygarda.


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Kitą savaitę Palangos konservatoriai patvirtins savo kandidatą Seimo rinkimų Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje apygardoje. Tai "Palangos tiltui" penktadienį patvirtino Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Palangos miesto skyriaus Tarybos narys, skyriaus pirmininko pavaduotojas. "Savaitės diena, kurią rengsime skyriaus Tarybos posėdį, paaiškės pirmadienį. Regis, posėdžio...


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Rinkimų karuselę Palangoje pirmieji įsuka Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) Palangos skyrius: lapkričio 3 ir 4 dienomis, nuo 13 iki 17 valandos, skyriaus rinkimų štabe Vytauto g. 85 (jį lengva rasti, nes šiuo adresu yra įsikūrusi ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcija) kurorto konservatoriai galės balsuoti net dėl trijų...


Į šėliones įsuks diskoteka „Halloween“

Rasma SIMONAUSKAITĖ , 2016 10 27 | Rubrika: Miestas

Diskotekų populiarumas nuo seno neblėsta. Jos mėgiamos buvo jau prieš daugelį metų, mėgsta jas jaunimas ir dabar.Diskotekoms nereikia net ir progų, užtenka ir prasidedančio savaitgalio, tačiau kai „užklumpa“ kokia proga, diskoteka tampa dar spalvingesnė ir išskirtinesnė, nes įprastai tuomet pasirenkama tam tikra tematika.  


Palangos ir Kretingos rajono konservatoriai Naujuosius metus pradėjo draugystės pliūpsniais: praėjusį antradienį kurorto konservatoriai viešėjo Kretingoje, o vakar vakare kretingiškiai atvyko į Palangą atsakomojo vizito. Nors oficialiai kalbama, kad kaimyninių rajonų konservatoriai rinkosi „šventiškai pasisėdėti“ vis dar prisimenant senuosius metus...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Partijos įvairiai laukė rinkimų rezultatų. Dauguma partijų – Liberalcentristai, Liberalų Sąjūdis, Centristai, Tvarka ir teisingumas rinkimų rezultatų paskelbimo laukė prie daugiau ar kukliau nukrautų valgiais ir gėrimais stalų tai progai išnuomotose kavinėse. Palangos socialdemokratai ir konservatoriai nusprendė rinkimų naktį rezultatų laukti savo būstinėse. O štai „darbiečių“, iš anksto...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius