Įrankių gamintojai, kuriais verta pasitikėti

Palangos tiltas, 2021-01-07
Peržiūrėta
671
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Įrankių gamintojai, kuriais verta pasitikėti

Renkantis darbo įrankius, atkreipiame dėmesį į daugybę svarbių kiekvieno gaminio specifikacijų ir lyginame jų galimybes, tačiau iš tiesų ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į prekinį ženklą. Būtent nuo gamintojo neretai priklauso ir įrankių kokybė, ir tam tikros galimos ypatybės, todėl niekuomet nesuklysite pirmenybę teikdami patikimiausioms kompanijoms. Siūlome susipažinti su keliomis iš jų.
Bosch
Daugiau kaip prieš 130 metų įkurta kompanija gali pasiūlyti itin platų namų įrangos asortimentą, todėl nieko stebėtino, kad tarp geriausiųjų ji minima ir tuomet, kai aptarinėjami akumuliatoriniai ir elektriniai darbo įrankiai. Tiesa, verta paminėti, kad šie gamintojai buvo vieni iš belaidžių įrankių technologijos pradininkų – ne vienas meistras patvirtintų, kad jų akumuliatoriai yra vieni geriausių rinkoje. Ši kompanija taip pat mėgstama dėl patogių konstrukcinių sprendimų, kokybės, našumo, patikimumo ir lankstumo, tačiau už visus šiuos privalumus gali tekti susimokėti kiek daugiau. Visgi, jeigu darbuojatės pakankamai dažnai, tai daryti iš tiesų verta.
Ryobi
Šio prekinio ženklo atstovai daugiausiai dėmesio skiria pradedantiesiems ir mėgėjams, kurie patys nori efektyviai atlikti smulkius remonto darbus ar dažnai imasi „pasidaryk pats“ projektų. Jie nenustebins pačiomis įspūdingiausiomis galimybėmis, tačiau jeigu neplanuojate tokių įrankių pasitelkti kasdieniam profesionaliam darbui, šios kompanijos produkcija tikrai neturėtų nuvilti. Tuo labiau, kad jos įsigijimas nepareikalaus didelių pirminių investicijų.
Black+Decker
Visiems puikiai pažįstama ir antrąjį šimtmetį neseniai pradėjusi skaičiuoti kompanija siūlo įrankius tiek profesionalams, tiek mėgėjams, tačiau jų rinkodara labiau koncentruota į tuos, kurie neįpareigojančiai mėgsta patys meistrauti namuose. Nors asortimente galima rasti įvairiausių įrankių, didžiausias dėmesys yra skiriamas patiems populiariausiems prietaisams, tokiems kaip grąžtai, suktuvai ar šlifuokliai. Jeigu neieškote ko nors ypatingai specifinio, tikrai liksite patenkinti šios kompanijos įrankių pasiūla ir žinoma – kokybe.
Hitachi
Nors šis prekinis ženklas negalėtų būti vadinamas rinkos gigantu, pagrindinėse įrankių kategorijose jis drąsiai gali konkuruoti su didžiausiomis jų gamintojomis – toks įvertinimas iš kritikų lūpų skamba pakankamai solidžiai. Tai suteikia jiems nemažai potencialo ateityje „nusigriebti“ kur kas didesnę rinkos dalį. Tačiau ir dabar pastebėję šiuo prekiniu ženklu pažymėtus įrankius, juos galite pirkti drąsiai – šios kompanijos sprendimai tikrai neturėtų Jūsų nuvilti.
Metabo
Ši Vokietijos kompanija per beveik šimtą metų sugebėjo įsitvirtinti įrankių gamybos rinkoje. Nors kai kam asortimentas gali pasirodyti pakankamai ribotas, visi jame esantys įrankiai stebina ir puikia kokybe, ir aukštu našumu – tokių ypatybių dažniausiai pakanka net ir reikliems profesionalams. Patys gamintojai teigia, jog kiekviename gamybos etape jie susikoncentruoja į maksimalią kokybę ir niekuomet nevengia novatoriškų idėjų – tai kelios iš priežasčių, kodėl jiems tokį ilgą laikotarpį pavyko išsilaikyti rinkoje. Tad jeigu vertinate aukštesnę kokybę, šiuo prekiniu ženklu tikrai verta pasitikėti.
DeWalt
Neilgai trukus šimtmetį skaičiuosianti kompanija per visą šį laikotarpį turėjo ir pakilimų, ir nuosmukių, tačiau naujausia „FlexVolt“ technologija jiems ir vėl leido įsitvirtinti tarp geriausiųjų. Nesvarbu, ar tai būtų šiuo prekiniu ženklu pažymėtas suktuvas, ar bet kuris kitas įrankis, galite tikėtis itin geros ergonomikos ir aukštos kokybės. Be to, kompanija iki pat šių dienų tobulina savo siūlomus įrankius, tad tikėtina, jog ateityje šis privalumų sąrašas dar labiau išsiplės.
Makita
Nors ši kompanija buvo įkurta dar 1915 metais, apie ją, kaip apie įrankių gamintoją pradėta kalbėti maždaug nuo 1958 metų. Visgi, dabar šiuo prekiniu ženklu pažymėtus įrankius galima rasti viso pasaulio statybvietėse ir dirbtuvėse – jis taip pat daug dėmesio susilaukia ir mūsų šalyje. Gamintojai nuolat plečia savo asortimentą ir tobulina jį atsižvelgdami į meistrų poreikius, todėl dažnai teigiama, kad tai – itin konkurencingas prekinis ženklas, į rinką neretai įnešantis naujovių. Plačią Makita įrankių įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – frezas galite apžiūrėti čia: https://pigu.lt/lt/namu-remontas/irankiai/elektriniai-irankiai/frezos.
Nusprendę pasitikėti viena iš šių kompanijų, galėsite būti tikri, kad pasirinkti įrankiai Jūsų neapvils. Visgi, patikimų prekinių ženklų rinkoje šiuo metu yra ir gerokai daugiau – jei Jus tenkina visi prekės parametrai, o ir kitų meistrų atsiliepimai yra teigiami, net ir mažiau pažįstamiems gamintojams verta suteikti šansą.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Renkantis darbo įrankius, atkreipiame dėmesį į daugybę svarbių kiekvieno gaminio specifikacijų ir lyginame jų galimybes, tačiau iš tiesų ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į prekinį ženklą. Būtent nuo gamintojo neretai priklauso ir įrankių kokybė, ir tam tikros galimos ypatybės, todėl niekuomet nesuklysite pirmenybę teikdami patikimiausioms kompanijoms. Siūlome susipažinti su keliomis...


Už lango – jau įsibėgėjo ruduo, o tai, reiškia, kad keičiasi ir daugybė įpročių, susijusių su mūsų kasdienybe. Ir būtent šiam laikui prasidėjus, daugelis žmonių nusprendžia atnaujinti savo įvaizdį, įsigyti naujų aprangos detalių. Dauguma žmonių sako, kad tai daro tiesiog dėl praktinių priežasčių, kadangi orai atvėsta, tad tiesiog reikia šiltesnių drabužių, o prie...


Gyvenimas be vonios kambario negali būti nei patogus, nei kokybiškas. Net ir mažas vonios kambarys yra tiesiog būtinas kiekvienų namų elementas. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jei turite labai nedidelio ploto vonios kambarį ir tai jūsų netenkina, tačiau šiuo metu kitas pasirinkimas taip pat negalimas, atminkite, kad tam tikri akcentai vis tiek priklauso nuo jūsų. Tai...


Siūlyti pretendentus „Gintarinės snaigės“ apdovanojimui kviečiami ne tik palangiškiai, bet ir kitų miestų gyventojai. Anketą užpildyti galima internetu – www.palanga.lt (bėganti eilutė puslapio viršuje), arba tiesiog užsukus į Palangos miesto savivaldybę (Informacijoje). Siūlymus galima teikti iki 2019 m. lapkričio 11 d. imtinai.


Šalčio sukaustyta jūra nebeįstengia savo vandenis nešti tolyn. Atsitrenkusi į ledo luitus, savo dusliu alsavimu išgąsdinusi ne vieną praeivį, ji pagaliau paklūsta gamtos dėsniui (šąlantis vanduo plečiasi) ir, susitaikiusi su likimu, taikingai nurimsta. Visa ši gamtoje (ir ne tik joje) atsiradusi sumaištis man, tik prieš mėnesį laiko sugrįžusiai...


Praėjusį savaitgalį Palangoje nuskambėjęs Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind 2017“ dar kartą įrodė, kad Palanga verta būti Europos pučiamųjų muzikos žemėlapyje.


Daugelis sutiktų, jog korepetitoriai skiria daugiau dėmesio negu mokytojai bei jų pamokos padeda geriau pasiruošti valstybiniams brandos egzaminams. Abiturientė Indrė Bartkutė atskleidė, jog bijo užsitraukti mokytojų rūstybę, todėl nuslėpė, kokias papildomas pamokas lanko.  


Danas Paluckas, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys ir socialdemokratų partijos Palangos skyriaus pirmininkas, prieš beveik pusantrų metų, kai naujoji miesto Taryba tik pradėjo dirbti, ir dabar yra toks pat. Nenustygstantis vietoje, siekiantis įsiterpti, sudominti savo požiūriu ir siūlomais sprendimais, kai didžioji dauguma politikų neretai kiurkso abejingi ir dirsčioja į...


Ar Palanga verta turėti LKL komandą?

Alvydas Ziabkus "Lietuvos ryto" apžvalgininkas, 2011 05 06 | Rubrika: Miestas

Palangos krepšinio komanda „Naglis“ baigė pirmąjį pasirodymą pajėgiausioje Lietuvos krepšinio lygoje.


Štai jau beveik mėnuo, kai Antakalnio kalvų smėlis priglaudė lietuvių tautos dainių Justiną Marcinkevičių. Vasario 25-ąją, nepaisant „sibirinių – arktinių“ žvarbanų su ištikimąja keturkoja „simpatija“ Lita nusibeldėme į pačią Palangos parko, kurį, kalbama, irgi ketinama įrašyti į Pasaulio paveldo sąrašus, širdį. Pamėtę pagaliuką ant užšalusio tvenkinio, kur vasarą kryžiuojasi gulbių ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius