Išduotas statybos leidimas naujam ne maisto prekybos centrui prie autobusų stoties statyti – jame įsikurs ir „Sportland"

Palangos tiltas, 2024-03-27
Peržiūrėta
1081
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Išduotas statybos leidimas naujam ne maisto prekybos centrui prie autobusų stoties statyti – jame įsikurs ir „Sportland"

Pirmadienį, kovo 25-ąja, Palangos savivaldybės administracija išdavė statybos leidimą naujam prekybos paskirties pastatui Kretingos g. 56 statyti.

Investuotojai, kurie įgyvendino naujosios Palangos autobusų stoties ir prekybos centro prie jo projektą, ketina teritorijoje tarp šio objekto ir degalinės pastatyti dar vieną, antrąjį, prekybos centrą, kuriame po vienu stogu koncentruotųsi skirtingos drabužių, avalynės ir namų apyvokos prekių parduotuvės. 

Naujojo prekybos centro Kretingos gatvėje statybas ketinama pradėti jau po Velykų, o pabaigti ateinančių metų pradžioje. Įsikūrus nuomininkams ir jiems pagal savo poreikius įrengus komercines patalpas, į atidarymą ketinama pakviesti balandžio ar gegužės mėnesį – prieš naująjį karštąjį sezoną.

Projektą įgyvendina VPH įmonių grupė – viena iš didžiausių Baltijos šalyse komercinio nekilnojamojo turto vystytoja ir valdytoja, investicijos sieks apie 4 mln. eurų.

„Tad Palangoje atsiras ne dar viena maistu prekiaujanti parduotuvė, o visiškai naujos koncepcijos prekybos centras, kuriame, kaip žada investuotojai, rasime ir prekių, kurias siūlo žinomų pasaulio prekių ženklų gamintojai, ir miestiečiams bei atostogautojams reikalingų paslaugų,“ – skelbia Palangos mero Šarūno Vaitkaus įrašas Facebook.

Pusės hektaro sklype, kurį investuotojai valdo nuosavybės teise, ketinama pastatyti maždaug 1500 kvadratinių metrų vieno aukšto pastatą. Šiame prekybos centre piko valandomis sutilps apie 1000 pirkėjų ir lankytojų, numatoma, jog bus sukurta ne mažiau kaip pusšimtis darbo vietų.

Investuotojų atstovas atskleidė, jog didžiausią prekybos plotą užims plačiai žinomas prekės ženklas „Sportland“. Taip orientuojamasi į išskirtines Palangos rekreacijos ir sporto galimybes bei didelį poreikį kurorte įsigyti kokybiškų laisvalaikio ir sporto prekių.

Be prekybos plotų, numatyta ir greito maisto kavinukė, tariamasi ir dėl banko bei pašto skyrių atidarymo. Planuojama, kad visos patalpos, skirtos komercinei veiklai, turės savo atskirus įėjimus iš lauko. Tai leis jose veiklą vykdantiems nuomininkams būti autonomiškais ir paties spręsti dėl darbo laiko. 

Analogiškai kaip ir gretimame objekte, priešais naująjį prekybos centrą bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Projekto vystytojai taip suprojektavo naująjį objektą ir jo teritoriją, kad autobusų stotis su prekybos centru ir naujasis pastatas būtų vienoje, tarpusavio susijusioje erdvėje, o atvykusieji į šią teritoriją, palikę savo transporto priemones bet kurio prekybos centro aikštelėje, galėtų laisvai migruoti nuo vieno pastato prie kito. 

„Planuojant naująjį prekybos centrą atsižvelgta į Palangos savivaldybės administracijos prašymą ir suprojektuotas 15 įkrovimo stotelių centras elektromobiliams. Taip akcentuojama, kad Palangoje ypač laukiami tie, kurie yra draugiški gamtai ir tai aplinkai, kurioje jie nori atostogauti ar nuolat gyventi,“ – sako mero įrašas.

„Manau, tikrai verta pasidžiaugti, jog dabar nelabai patraukliai ir ne visai reprezentatyviai atrodanti teritorija, pro kurią pravažiuoja šimtai tūkstančių į Palangą atvykstančių svečių, ateinantį pavasarį pasikeis neatpažįstamai ir taps ne tik dar vienu traukos objektu, bet ir gražiai įrėmins bei papuoš visą naujai sutvarkytą Palangos kvartalą tarp mūsų baseino ir autobusų stoties,“ – sako Š. Vaitkus.

 

PT info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmadienį, kovo 25-ąja, Palangos savivaldybės administracija išdavė statybos leidimą naujam prekybos paskirties pastatui Kretingos g. 56 statyti.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, vasario 20 dieną, pranešė puikią žinią: šiandien Savivaldybė išdavė statybos leidimą uždariems teniso kortams Palangoje statyti. „Tai – dar vienas visuomeninės paskirties objektas Palangoje. Jis ypač svarbus visam kurortui ne tik tuo, kad į mūsų miestą ateina dar vienas mažmeninės prekybos tinklas „Norfa“, svarbiausia žinia – kaip ir buvo...


Geros žinios: teritorijos Kretingos gatvėje įveiklinimo darbai tęsiasi, metų pabaigoje turėtų prasidėti ir naujos statybos. Tokia žinia penktadienį, balandžio 7 d., pasidalino Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Džiaugiuosi, kad statytojai, kurie įgyvendino naujosios Palangos autobusų stoties ir prekybos centro prie jo projektą, tęsia savo sumanymą imtis teritorijos prie autobusų stoties...


Bet kurios autobusų stoties paskirtis – aiški, bet antrąjį gimtadienį švenčianti Palangos autobusų stotis išskirtinė – ji kai kuriems miestelėnams tapo ir susitikimų vieta.


Įveikus visas kliūtis, penktadienį Palangoje buvo duotas startas naujos miesto autobusų stoties ir prekybos centro statyboms. Investuotojas UAB „Palanga properties“ ir darbų rangovas „Vikstata“ pažadėjo, kad kompleksas iškils metų pabaigoje – planuojama, lapkritį. Į projektą bus investuota per 15 milijonų litų. Statybos darbų pradžios ceremonijoje...


„Anapilio“ restauracijai ir pritaikymui – statybos leidimas

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 02 | Rubrika: Miestas

Grafų Tiškevičių laikus menantį „Anapilį“ netrukus planuojama pradėti kelti naujam gyvenimui. Jau parengtas šio pastato restauravimo ir pritaikymo kultūros poreikiams projektas, gautas statybos leidimas, ir dar šią savaitę bus teikiama paraiška Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų paramai gauti.


Susipažinus su UAB „City Projects“ pateikta naujos autobusų stoties ir prekybos centro greta Klaipėdos plento koncepcija ir statinių vizualizacija, susidaro įspūdis, kad lieka neįvertintas su tokių svarbių objektų kompleksu susijęs pėsčiųjų bei įvairaus transporto išorinio ir vidinio eismo organizavimas, nors su planuojamais statyti objektais tai labai aktualu, nes tai...


Pirmadienio vakarą Palangos miesto tarybos nariams, Savivaldybės administracijos atstovams bei besidomintiems naujosios kurorto autobusų stoties bei prekybos centro ateities planais prisistatė investuotojai – „Homburg“ grupė Baltijos šalyse, projekto valdytojai „Capital city group“ bei pristatė keturias „City Projects“ architektų parengtas...


Apie palangiškės Dainos Eimanavičienės, gyvenančios Palangoje, Salomėjos Neries g. 1 ir Biliūno g. 3, užsispyrimą bandant išsiaiškinti šiame name vykstančių statybų teisėtumą mūsų laikraštis jau rašė. Priminsime, moteris vasaros pabaigoje nustebino pirmajame namo aukšte triūsiantys darbininkai. Kol darbų mastai buvo nedideli,  D. Eimanavičienė nepuolė teirautis dėl vykdomų darbų...


Viešųjų tualetų trūkumas yra viena iš opiausių problemų Palangoje. Todėl prireikus į tualetą, kurorto svečiai priversti ieškoti jų po visą miestą ar įsmukti į pirmą pasitaikiusią kavinę, nors šios iš ne savo lankytojų už pasinaudojimą „karališka“ vieta reikalauja lito. Tačiau savivaldybė nemato didelio poreikio pastatyti papildomus tualetus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius