Įsisiautėjęs vėjas naktį Palangoje laužė medžius

Palangos tiltas, 2022-01-21
Peržiūrėta
1975
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Įsisiautėjęs vėjas naktį Palangoje laužė medžius

Ketvirtadienio vakarą ypač sustiprėjus vėjui, atsakingų Palangos tarnybų specialistai dirbo visą naktį, vėjo sukeltus padarinius komunalininkai šalina ir šiuo metu.

Palangos miesto savivaldybės teritorija yra didelė – nuo Būtingės iki Nemirsetos, tad tarnybos penktadienio rytą vis dar vertina audros sukeltus padarinius. Tačiau jau dabar žinoma, kad per naktį Palangoje išversti 8 medžiai, aplaužyta didelių šakų. Vienas medis Vytauto gatvėje nuvirto ant kavinės pavėsinės stogo ir jį sulaužė, taip pat virsdamas išplėšė gatvės bortus bei sugadino naują gatvės asfaltą. Dar vienas medis S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje nulenkė apšvietimo stulpą. Birutės parke neišverstas nė vienas medis.

Ugniagesiai gelbėtojai vyko į 5 iškvietimus: 4 kartus šalino ant kelio užvirtusius medžius, 1 kartą padėjo vilkiko vairuotojams patraukti nuo plento vėjo nuplėštą vilkiko tentą.

Jūra, nors buvo labai banguota, tačiau kopų nepasiekė. Tačiau vėjas pripustė daug smėlio ant tilto bei takų, tad miesto komunalininkų laukia valymo darbai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Informuojame, kad šiąnakt ir rytoj visą dieną prognozuojamas stiprus pietvakarių - vakarų vėjas (gūsiuose sieks iki 26 m/s) ir smarkus lietus. Gyventojus raginame pasirūpinti savo ir savo turto saugumu.


Planas iškirsti kelis medžius prie Vanagupės g. 13C sukėlė bendrijos narių nepasitenkinimą. Žmonės apklijavo brandžius medžius plakatais, papuošė balionais.  


Savaitgalį pajūryje šėlusi audra Palangoje vartė medžius, talžė paplūdimius. Miesto komunalininkai ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai dirbo visą naktį, audros padariniai šalinami ir šiuo metu.


Ketvirtadienio vakarą ypač sustiprėjus vėjui, atsakingų Palangos tarnybų specialistai dirbo visą naktį, vėjo sukeltus padarinius komunalininkai šalina ir šiuo metu.


Sinoptikai prognozuoja, kad ketvirtadienį, sausio 20 d., ryte sustiprės vakarų, šiaurės-vakarų vėjas. Vėjo gūsiai 9 val. ryto sieks iki 20-22 m/s, o vakare ir naktį sustiprės iki 26 m/s.


Praėjusį antradienį ir trečiadienį Palangoje, Vytauto gatvėje, komunalininkai šalino nudžiūvusius, puvinio pažeistus, žmonių ir jų turto saugumui grėsmę keliančius medžius. Iš viso nupjauta 13 medžių, didžioji dalis – senos liepos.


Palangos Vėžių gatvėje prie naujosios autobusų stoties buvo gerokai pamosuota kirviu ir pjūklu – iškirsta ir išpjauta gera dešimtis medžių. „Suprasčiau, kad būtų sunaikinti krūmai, bet kuo dabar „nusikalto“ seni, stori medžiai? Juk gyvename metu, kai bet koks medžių kirtimas – labai jautrus dalykas žmonėms. Tad kodėl prieš kertant...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Prireikė naktį ginekologo? Į Klaipėdą!

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 07 07 | Rubrika: Miestas

Ką daryti vaikelio besilaukiančiai moteriai Palangoje, jeigu naktį skubiai prireikia akušerio ir ginekologo pagalbos? Skubiai kviesti taksi ir dumti į Klaipėdą, nes Palangoje naktį ginekologinė pagalba Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamente, kitaip tariant, kurorto ligoninėje, neteikiama. „Klaipėda visai šalia, todėl nėra būtinybės turėti akušerį ar ginekologą kurorte naktį“...


Siautėjęs vėjas apdraskė miesto medžius

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 06 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį siautėjęs stiprus vėjas nepaliko nuošaly ir Palangos. Vėjo gūsiai siaubė kurorto medžius, laimei, nepridarę žalos miestelėnams. Sekmadienio vakare prasidėjusi audra įsisiautėjo naktį. Pakilusios bangos iš apačios aptalžė Palangos tiltą – išmušė keletą jo lentų. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, tilto remontas kainavo apie tūkstantį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius