Išskirtinis pasiūlymas „Tele2“ klientams: operatorius pasirūpins apsauga internete be papildomų veiksmų

Palangos tiltas, 2023-02-07
Peržiūrėta
1097
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Išskirtinis pasiūlymas „Tele2“ klientams: operatorius pasirūpins apsauga internete be papildomų veiksmų

Nuo šiol mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ rūpinasi ne tik ryšiu, bet ir klientų apsauga internete – naujasis įrankis padės užtikrinti saugumą naršant ir tarnaus kaip tėvų kontrolės bei turinio filtravimo priemonė. Pirmus 2 mėnesius klientams ši paslauga bus nemokama, o praėjus šiam laikotarpiui, saugumo produktas kainuos vos 1,49 Eur/mėn.

„Papildomas apsaugos lygis virtualioje erdvėje reikalingas visiems – tiek verslui, tiek ir privatiems klientams, naršantiems internete, ar siekiantiems užtikrinti atžalų saugumą. Naujoji saugumo paslauga tai leidžia padaryti labai paprastai, nes nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų, kad įrenginiuose turėtumėte apsaugą nuo kenkėjiškų svetainių ar nelegalaus turinio“, – teigia „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims Petras Masiulis. 

Paslaugą išbandyti galima nemokamai

Pasak D. Drakicko, ši paslauga automatiškai pradės veikti visiems naujas sutartis sudarantiems ar jas pratęsiantiems klientams. Įrankį taip pat aktyvuoti galima ir savitarnos svetainėje, paskambinus į klientų aptarnavimo centrą ar apsilankius „Tele2“ salone. 

Jo teigimu, visi klientai, užsisakę paslaugą pirmą kartą, galės 2 mėnesius ja naudotis nemokamai, o praėjus šiam laikotarpiui, saugumo produktas kainuos 1,49 Eur/mėn. Likus savaitei iki nemokamo išbandymo pabaigos, vartotojai apie tai bus informuojami ir galės pasirinkti, ar nori pasilikti paslaugą. 

„Paslauga gali tapti paprastesniu ir labiau prieinamu saugumo įrankiu ne tik privatiems klientams, bet ir verslams, kurie neturi galimybės samdyti saugumo specialistų. Įrankis veikia tinklo lygmenyje, tad jam nereikia papildomos įrangos ar konfigūravimo. Interneto apsaugos paslauga veikia ir užsienyje, naudojant tarptinklinį ryšį per mobiliuosius duomenis, prisijungus prie bet kokio operatoriaus“, – akcentuoja jis. 

Blokuoja neleistinas svetaines

Operatoriaus pristatytas interneto apsaugos produktas yra sukurtas kartu su didelę patirtį šioje srityje turinčia bendrove „Whalebone“, kuri teikia saugumo įrankius telekomunikacijų bendrovėms užsienio šalyse. Anot „Tele2“ produkto vadybininko Donato Drakicko, „Tele2“ tinkle integruota paslauga ne tik geba apsaugoti įrenginius naršant naršyklėje, bet ir aptinka bet kokį aplikacijų ar programinės įrangos siunčiamą kenkėjišką srautą. 

„Interneto apsauga veikia tik saugiame „Tele2“ tinkle, todėl prisijungus prie belaidžio tinklo, paslauga neveiks. Jeigu naudojatės „Laisvo interneto“ planu ir užsisakėte šią apsaugą, belaidžio tinklo paslauga veiks pagal „Laisvo interneto“ nustatymus. Jeigu su svetaine viskas gerai, puslapis yra užkraunamas ir vartotojas gali juo naudotis, tačiau jei aptinkamas užkrėstas tinklalapis, įrankis iškart užblokuoja prieigą ir perspėja vartotoją. Paslauga identifikuoja ir netikras el. parduotuves ar suklastotus el. bankininkystės puslapius, kuriose programišiai bando pasiekti jūsų jautrią informaciją, kaip slaptažodžiai ar mokėjimo kortelės duomenys“, – aiškina jis. 

Informuoja apie incidentus

Anot eksperto, interneto apsaugos įrankiu galima blokuoti operatoriaus sudarytas svetainių kategorijas arba kurti atskirus blokavimo sąrašus patiems. D. Drakickas pasakoja, kad numatyti kategorijų filtrai pagal svetainės turinį nustato, kokie puslapiai bus nepasiekiami, pavyzdžiui, turinys suaugusiems, pramogos, nusikaltimai ar net reklamų srauto ribojimas. Jo teigimu, pasirinkus reikiamas kategorijas, tėvai gali būti ramūs, kad jų vaikai pamokų metu ar kitu nustatytu laiku negalės naudotis socialiniais tinklais.

„Vartotojai turi galimybę koreguoti kategorijas, pridėti ar išimti norimas svetaines, kad paslauga veiktų pagal visus jų poreikius. Išsamią informaciją apie visus saugumo incidentus galima stebėti savitarnos svetainėje, čia taip pat galima užsisakyti SMS žinutėmis siunčiamus pranešimus apie incidentus bei savaitines ar mėnesines ataskaitas el. paštu“, – paslaugos galimybes aptaria jis. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad paslaugos klientams Palangoje rugpjūčio 28 - rugsėjo 1 d. dėl įvykusios vandentiekio avarijos mieste uždarius pastatą bus teikiamos nuotoliniu būdu, aptarnavimas gyvai laikinai nevyks.


Nuo šiol mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ rūpinasi ne tik ryšiu, bet ir klientų apsauga internete – naujasis įrankis padės užtikrinti saugumą naršant ir tarnaus kaip tėvų kontrolės bei turinio filtravimo priemonė.


Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ naujiems ir esamiems klientams siūlo būdą sutaupyti – populiariausi pokalbių ir interneto planai prieinami už rekordiškai mažą kainą.


Jau skaičiuojame paskutinį vasaros mėnesį, tačiau geri šiltojo sezono pasiūlymai dar tikrai nesibaigė – „Pildyk“ savo klientams siūlo pasinaudoti išskirtine galimybe ir įsigyti riboto leidimo belaides ausines.


Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ vasarai paruošė išskirtinį pasiūlymą senjorams. Visi pensinio amžiaus asmenys, pratęsę savo plano sutartį gegužės 2-26 dienomis, net keturis mėnesius galės mėgautis nemokamomis ryšio paslaugomis – planas jiems nieko nekainuos. 


Visos šeimos laisvalaikiui skirtą televiziją „Go3“ šiuo metu išbandyti galima visiškai nemokamai. „Tele2“ parengė išskirtinį pasiūlymą, kurio metu net 1 mėn. atrinktus populiariausius lietuviškus bei užsienio kino filmus, serialus, laidas, animaciją bei sporto transliacijas galėsite žiūrėti be papildomų mokesčių, būtent jums patogiu metu ir būdu.


Naujausias pamišimas tarp žmonių yra būtent apsipirkimas internetu. Tiesą sakant, tai nėra tik pamišimas: veikiau tai rodo vartotojų elgesio pokyčius. Žmonės nuolat naršo internete, kad galėtų kažką įsigyti. Jie tiesiog lankosi internetinėse svetainėse, kad rastų norimų ar įdomių produktų.


Karantinas tapo dideliu iššūkiu verslui, todėl šiandien svarbu imtis skubių veiksmų, kad verslo veikla kuo greičiau atsigautų. Reaguodamas į dabartinę situaciją, mobiliojo ryšio operatorius „Tele2” paruošė specialius pasiūlymus, kurie padės sustiprinti verslo strategiją, padidinti verslo procesų efektyvumą ir sumažinti veiklos kaštus.


Rugsėjį prasideda daug aktyvesnis metas, vėl grįžtama į darbus ar mokslus ir laisvo laiko lieka mažiau. Todėltechnologijų lyderė „Tele2“ siūlo jį taupyti ir apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt, o čia įsigijusiems naujus planus – dovanoja papildomų duomenų.


Nuo praėjusių metų rudens „Omnitel“ pasiūlymais lojaliems klientams jau pasinaudojo daugiau negu pusė klientų, kurių numeris „Omnitel“ tinkle veikia 5 metus ir ilgiau. Auksiniai ir sidabriniai „Omnitel“ klientai dovanų jau gavo beveik 9 milijonus nemokamų minučių pokalbių ir 2 milijonų litų vertės nuolaidų naujiems telefonams. Tai reiškia, kad...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius