Jauniesiems Palangos futbolininkams – pirmoji vieta

Rasa GEDVILAITĖ, 2009-12-23
Peržiūrėta
760
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savaitgalį Sporto centro salėje įvyko Salės futbolo turnyras Palangos sporto mokyklos taurei laimėti, kuriame susirungė penkios komandos iš Palangos, Naujosios Akmenės, Gargždų, Vilniaus ir Šiaulių. Šeimininkams teko žaisti su stipriomis komandomis, tačiau visgi jie buvo nenugalimi ir užtikrintai užėmė garbingąją pirmąją vietą.

 

Nuolatinis tobulėjimas

Jau septynerius metus žaidžiantys 1994-1995 m. gimimo berniukai, treniruojami trenerio Arūno Maciaus, metams bėgant savo įgūdžius nuolat tobulino, o atsidavę savo pasirinktai sporto šakai jie mielai treniruojasi ir siekia kuo geresnių asmeninių rezultatų, džiugindami savo trenerį ir visus sirgalius. A lygoje žaidžiantys jaunuoliai patyrė ir pralaimėjimų, ir pergalių skonį, tad drąsiai į žaidimo aikštę išbėgę futbolininkai pasitinka bet kokius varžovus, nebijodami nusivilti savo jėgomis.

 

Be pralaimėjimų

Nuo 1996 metų vykdomas turnyras visuomet susilaukia norinčių dalyvauti entuziastų. Pasak trenerio A.Maciaus, komandų susirinkdavo ir daugiau, tačiau tai nesumažina azarto sukelto įkarščio, kuris liejasi per kraštus. Ypatingu kovingumu šiais metais vykusiame turnyre pasižymėjo Palangos komanda, kuri įveikė visus priešininkus, pademonstruodami savo puikų komandinį žaidimą ir taiklumą. Naujosios Akmenės komandą įveikę rezultatu 10:2 jie įgavo pasitikėjimo savo jėgomis ir pralaimėjimų nepatyrė visų varžybų metu. Pirmąją užtikrintą vietą užėmė šeimininkai palangiškiai, antrąja džiaugėsi iš Šiaulių atvykę futbolininkai, trečiąja – vilniečiai, ketvirtoji atiteko Gargždų komandai „Banga“, penktoji – Naujosios Akmenės žaidėjams.

 

Rezultatyviausi

Taurėmis apdovanotos komandos galėjo didžiuotis savo pastangomis ir paaukotomis jėgomis vardan siektos pergalės. Net po penkis įvarčius Palangos komandai pelnė Karolis Gasiūnas ir Justinas Gecevičius, keturis įmušė Paulius Lapas, o po tris – Paulius Valuckas, Tomas Kleinas ir Vytautas Meištinis. Tomas Baranauskas ir Giedrius Milius prie komandos pelnytų taškų prisidėjo įmušę po vieną įvartį. Treneris A.Macius vertina visų žaidėjų pastangas, nes be komandinio žaidimo nebūtų ir visų šių pasiektų laimėjimų, padėjusių pakilti link pirmos vietos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 9-10 dienomis Kelmės rajone Tytuvėnuose vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių čempionato I-asis turas, kuriame dalyvavo Kauno-1, Kauno-2, Kelmės-1, Kelmės-2, Palangos-1, Palangos-2 ir Palangos-3 komandos. Iš viso su savo varžovėmis teko sužaisti 12 varžybų. Nežiūrint priešininkių gero žaidimo, Palangos-3 komanda nugalėjo savo varžoves – Kauno-1...


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Liepos 2-3 dienomis Palangos stadione vyko tradicinis vaikų futbolo 9x9  turnyras kepyklos „Kimba“ taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo jubiliejinis, surengtas jau dvidešimtą kartą.


Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 08 | Rubrika: Sportas

Šių metų liepos 13 – 20 dienomis Palangoje startuoja 23 – asis tarptautinis, III kategorijos, ITF serijos senjorų lauko teniso turnyras „Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti“.


„Nykštuko“ komanda – vėl salės futbolo čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 14 | Rubrika: Sportas

Praėjusį penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.


„Nykštuko“ komanda apgynė salės futbolo čempionų titulą

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 11 | Rubrika: Sportas

Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis...


Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...


Šiandien išaiškės salės futbolo turnyro nugalėtojai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07 | Rubrika: Sportas

Šiandien nuo pusės septintos valandos vakaro Palangos sporto centro salėje prasideda atviro salės futbolo mėgėjų turnyro Palangos sporto centro taurėms laimėti finalinės kovos. Pirmosiose varžybose dėl trečiosios vietos susikaus „Sporto lizdo“ ir „94“ komandos. 19.30 val. susirungs čempionų titulą ginsianti „Nykštuko“ ir „KKT“...


Startavo salės futbolo turnyras

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 21 | Rubrika: Sportas

Ketvirtadienį Palangos sporto centro salėje startavo tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvauja penkios komandos. Keturios iš jų jau išbandė jėgas.


Savaitgalį Sporto centro salėje įvyko Salės futbolo turnyras Palangos sporto mokyklos taurei laimėti, kuriame susirungė penkios komandos iš Palangos, Naujosios Akmenės, Gargždų, Vilniaus ir Šiaulių. Šeimininkams teko žaisti su stipriomis komandomis, tačiau visgi jie buvo nenugalimi ir užtikrintai užėmė garbingąją pirmąją vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius