Jūratės ir Kastyčio skverą vėl puošia laikrodis

Palangos tiltas, 2023-06-02
Peržiūrėta
917
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jūratės ir Kastyčio skverą vėl puošia laikrodis

Jūratės ir Kastyčio skverą vėl puošia laikrodis – jis įrengtas šios savaitės pradžioje.

Be laikrodžio skveras buvo beveik metus laiko, kadangi senojo laikrodžio mechanizmas nepataisomai sugedo, o naujo pirkimas kiek užtruko.

Naujasis laikrodis, palyginti su buvusiuoju, yra vienu metru aukštesnis (kartu su stovu laikrodžio aukštis siekia 4 metrus), pasirinktas šveicariškas mechanizmas, be to, tamsiu paros metu jo ciferblatas bus apšviestas, tad laikrodis bus ryškesnis ir geriau matomas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jūratės ir Kastyčio skverą vėl puošia laikrodis – jis įrengtas šios savaitės pradžioje.


Palangos koncertų salės fasadą puošiantis dainininko ir dainų tekstų autoriaus Stasio Povilaičio autografas oficialiai pripažintas didžiausiu parašu šalyje. Šį Lietuvos rekordą įregistravo agentūra „Factum“.Kai biologinis laikrodis pradeda tiksėti ne mūsų naudai, privalu pasirūpinti savo užtarnautu poilsiu – senatve.


Šiandien, penktadienį, Palanga paskelbs Kurorto šventės „Myliu Palangą“ pradžią. Tris dienas truksiantys renginiai į didžiausią šalies kurortą, planuojama, privilios gausų būrį pramogautojų. Vasaros ritmu Palanga šurmuliuos visą savaitgalį. Sulig Kurorto šventės pradžia paskelbus aktyviojo sezono pradžią, mieste ims šurmuliuoti...


Penktadienį Palanga paskelbs Kurorto šventės „Myliu Palangą“ pradžią. Tris dienas truksiantys renginiai į didžiausią šalies kurortą, planuojama, privilios gausų būrį pramogautojų.


Besibaigiančius jubiliejinius – dvidešimtuosius – metus po Lietuvos valstybės nepriklausomybės paskelbimo norėjome paminėti su žinomu pajūrio advokatu, Palangos, o vėliau ir Klaipėdos Sąjūdžio tarybos pirmininku, Nepriklausomybės akto signataru Liudviku Narcizu Rasimavičiumi-Rasimu. Meilę Tėvynei pajutęs dar mokyklos suole dėjo visas pastangas, jog Lietuva nusikratytų...


Apie gintarą prirašyta ir kalbėta daug, bet jo juntamomis teigiamomis savybėmis džiaugiamasi kaskart, vos paėmus gabalėlį į rankas. Ne paslaptis, jog gintaras ne tik puošia, jis ir gydo. Tą patvirtina ir asmeniškai su jo galiomis susidūrę žmonės. Palangiškiai jau įminė gintaro paslaptį ir mielai ja dalijasi su kitais. „Nešiočiau gintaro karolius ir dabar, jie padeda žmonėms sergantiems...


Palangą vėl puošia rekordinio dydžio margučiai

„Palangos tilto” informacija, 2011 04 12 | Rubrika: Miestas

Į Palangos J.Basanavičiaus gatvę, kaip ir pernai, vėl „suriedėjo“ rekordinio dydžio margučiai. Džiuginę praėjusiais metais, ne ką mažiau kelia susižavėjimą ir šiemet. Didieji margučiai šias Velykas pasitiks papuošti Žemaitijai ir pamario kraštui būdingais raštais.


Palanga pasipuošė Šv. Velykoms

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 03 | Rubrika: Miestas

Vis labiau šildant saulutei, Palangos miestas taip pat ėmė švytėti. UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojai itin kruopščiai švarina ir puošia kurortą, laukdami Šv. Velykų proga atvyksiančių svečių bei norėdami suteikti džiaugsmo žaliuojančios gamtos išsiilgusiems miestelėnams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius