Kalėdų Seneliui padėjo draugai

"Palangos tilto" redakcija, 2020-12-27
Peržiūrėta
1674
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kalėdų Seneliui padėjo draugai

Gruodžio pradžioje į Palangą atvykęs Kalėdų Senelis baisiausiai nustebo – Palangoje nebuvo sniego. Jo rogės juk neslysta ant asfalto. Kaip gi jis lankys vaikus? Čia į pagalbą atskubėjo Kalėdų Senelio geras draugas Dainius ir jo „Kurorto pramogų“ komanda. Išrinko patį gražiausią elektrinį traukinuką, išpuošė girliandomis, ir kai tik Seneliui reikėdavo - pakraudavo pilną bateriją ir duodavo raktelius. Senelis važinėjo po Palangą ir džiugino ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius bei senelius. Palangiškiai išgirdę Kalėdų Senelio muziką ir juoką išlįsdavo pro namų langus, šaukdavo „Seneli!“ ir linksmai mojuodavo. O Senelis jiems siuntė šilčiausius linkėjimus.

Visa Palangos kultūros ir jaunimo centro komanda nuoširdžiai dėkoja Dainiui Drungilui už pagalbą kuriant Pasakų Kalėdas Palangoje!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Mielieji, 1918 m. Vasario 16-osios aktas padėjo pamatus Lietuvos valstybingumui, jos vystymuisi ir žengimui demokratijos bei nepriklausomybės keliu. Valstybės nepriklausomybė – tai kiekvieno asmeninės laisvės pamatas. Tad didžiuokimės Tėvynės ir savo laisve, būkime jos verti kiekvieną dieną taip kaip ukrainiečiai verti pergalės ir savo laisvės. Gražios Jums Valstybės atkūrimo...


Kalėdų Seneliui padėjo draugai

"Palangos tilto" redakcija, 2020 12 27 | Rubrika: Miestas

Gruodžio pradžioje į Palangą atvykęs Kalėdų Senelis baisiausiai nustebo – Palangoje nebuvo sniego. Jo rogės juk neslysta ant asfalto. Kaip gi jis lankys vaikus? Čia į pagalbą atskubėjo Kalėdų Senelio geras draugas Dainius ir jo „Kurorto pramogų“ komanda. Išrinko patį gražiausią elektrinį traukinuką, išpuošė girliandomis, ir kai tik Seneliui reikėdavo -...


Geriausi draugai Domas Grecevičius ir Algirdas Končius pavasarį, kai prasidėjo COVID-19 pandemija, nusprendė, kad pakanka būti emigrantais, ir grįžo į gimtąją Palangą.


Palangos literatų klubo „Takai per kopas“ narė, pedagogė Alma Viskontienė pristatė savo naująją poezijos knygą „Kukučio draugai“, skirtą mažiesiems skaitytojams.
Šiuolaikinį vaiką nustebinti sunku, bet viena pramoga garantuos jo sukoncentruotą dėmesį. Ir tai ne kompiuteriniai žaidimai, bet animaciniai filmukai.Kurį laiką Palangoje gyvenęs animatorius Antanas Skučas pripažino, kad lietuviškų filmukų rinka – itin siaura, bet jam pavyko rasti joje vietą. Jis kuria įvairaus pobūdžio filmukus, kurie ne tik džiugina, bet ir pamoko. O...


Artėja Vėlinės, kuomet visi prisiminsime mirusius gimines bei artimuosius, degsime ant jų kapų žvakeles. Palangos parapijos klebonas Marius Venskus, išreiškiant pagarbą išėjusiesiems, siūlo ne tik prisiminti išėjusiuosius Anapilin, bet ir apmąstyti savo gyvenimą. „Artimųjų ilgesys net priešus padaro panašius, nes visi lanko kapus. Po mirties...


„Niekada nesiskundžiau – gal todėl Dievulis man ilgą, nors ir nelengvą gyvenimą nuskyrė. Jūs man palinkėjot sveikatos – ir aš jums jos linkiu. Ir gyvenkit ilgai, kaip aš, ir dar ilgiau – iki šimto metų“, – spalio penktąją atvykusiems ją pasveikinti su devyniasdešimtmečiu svečiams sakė palangiškė Stefanija Ragainienė.


Paplūdimo smėlis padėjo apsaugoti kopagūbrį

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 01 12 | Rubrika: Miestas

Pirmosiomis naujųjų metų dienomis siautęs stiprus 20-25 m/s vėjas ir stipriai banguojanti jūra ne juokais išgąsdino miesto valdžią bei visus palangiškius. Smėliu buvo užneštos Rąžės upelio žiotys, pajūrį užliejo vanduo, o bangos skalavo kopagūbrį prie centrinės gelbėjimo stoties, ties moterų paplūdimiu, Botanikos parku.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius