Keičiasi tvarka dėl Palangiškio kortelės išdavimo

Palangos tiltas, 2018-05-10
Peržiūrėta
2458
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Ekonominės plėtros skyriaus visuomenės informavimo specialiste Egle Palubinskaite
Ekonominės plėtros skyriaus visuomenės informavimo specialiste Egle Palubinskaite

Metams prasidėjus, palangiškiai intensyviai rašė prašymus, norėdami gauti Palangiškio kortelę. Populiarumo ji neprarado iki šiol – galimybe įsigyti Palangiškio kortelę ar prisijungti prie šios lojalumo kortelės domisi tiek gyventojai, tiek vietos verslininkai. Tačiau Palangos miesto savivaldybės specialistai atkreipė dėmesį, jog nuo gegužės 25 dienos mūsų šalyje bus pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Apie tai, kokią įtaką jis turės norintiems gauti Palangiškio kortelę, kalbėjomės su Palangos miesto savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros skyriaus visuomenės informavimo specialiste Egle Palubinskaite.

Susiję su trimis tikslais
Nuo gegužės 25 dienos Lietuvoje bus pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Kaip informavo E. Palubinskaitė, svarbiausi pakeitimai susiję su trimis asmens duomenų apsaugos reformos tikslais: duomenų subjektų teisių stiprinimu, duomenų tvarkytojų ir duomenų subtvarkytojų atsakomybės nustatymu bei reguliavimo skaidrumu ir patikimumu.
„Dėl šios priežasties nuo gegužės 25 dienos pildantieji prašymus gauti Palangiškio kortelę privalės pateikti galiojančią gyvenamosios vietos deklaracijos pažymą ar jos kopiją. Pažymos prie prašymo pridėti nereikės, ją būtina tik pateikti prašymą priimančiam atsakingam asmeniui. Jei gyvenamoji deklaruota vieta nesikeitė, naujos pažymos išsiimti nereikia, galioja paskutinė, kokią turi gyventojas“, – kalbėjo specialistė.
Reikalingą pažymą galima išsiimti Palangos miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje (Kęstučio g. 19, pirmadieniais–ketvirtadieniais 8.00-15.00 val., penktadieniais – 8.00-12.00 val.).
Pašnekovė akcentavo, jog dėl naujai taikomo Bendrojo duomenų apsaugos reglamento prašymai elektroniniu paštu nebebus priimami. „Taip pat atkreipiame palangiškių dėmesį dėl prašymų pildymo tvarkos. Prašyme yra eilutė „Sutinku, kad kontaktinė informacija būtų naudojama gaunant Palangos miesto savivaldybės administracijos naujienas ir tiesioginės rinkodaros tikslais“, tad jei norintis gauti pranešimą sutinka, būtina sutikimą pažymėti prie šios eilutės esančiame langelyje. Nepažymėję sutikimo palangiškiai, kuomet kortelės bus pagamintos ir parengtos naudoti, negaus jokio pranešimo, kad gali atvykti pasiimti kortelės. Būtinas ir pildančiojo parašas. Jo nebuvimo atveju prašymas bus negaliojantis, ir kortelė nebus gaminama“, – svarbią informaciją pateikė Ekonominės plėtros skyriaus specialistė.

Susidomėjimo netrūksta
Pasiteiravus, ar gyventojai iki šiol plūsta su prašymais išduoti Palangiškio kortelę, E. Palubinskaitė patvirtino, jog šiuo metu prašymų gausa šiek tiek sumažėjo. „Turbūt didysis antplūdis praėjo. Pagamintų ir Turizmo informacijos centrui perduotų kortelių šiandien yra 4058. Nuo balandžio 18 dienos iki šiandien turime beveik 650 naujų prašymų, o gegužės 18 dieną planuojama sulaukti jau šeštos kortelių partijos“, – teigė specialistė.
Lojalumo programa, anot pašnekovės, domisi tiek gyventojai, tiek ir verslininkai. „Sulaukiame tikrai nemažai skambučių iš gyventojų, turinčių nekilnojamąjį turtą Palangoje, tačiau gyvenamąją vietą deklaravusių kitame mieste. Deja, bet tokius asmenis tenka nuliūdinti – Savivaldybės tarybos nustatyta tvarka Palangiškio kortelės suteikiamos tik deklaravusiems gyvenamąją vietą būtent mūsų mieste, – kalbėjo E. Palubinskaitė. – Skambina ir gyvenantys, regis, visai šalia Palangos – pavyzdžiui, iš Parąžės kaimo, kuris jau priklauso Kretingos rajonui, tačiau kortelių išduoti kito rajono gyventojams negalime“.
Primename, kad lojalumo programos nuolaidos skelbiamos vietinėje spaudoje kiekvieno mėnesio paskutinę savaitę, išspausdintus galima rasti Turizmo informacijos centre, taip pat nuolaidos viešinamos Savivaldybės svetainėje, socialiniame tinkle „Facebook“.
Dar vienas iš lojalumo programos dalyvio atpažinimo ženklų – Palangiškio kortelės lipdukas. „Įstaigose, prekybos, pramogų ar kitose vietose, kur palangiškio kortelės turėtojams suteikiamos nuolaidos, galima matyti lipduką, kuris atrodo lygiai taip pat kaip kortelė, arba informacinį pranešimą „Čia teikiamos nuolaidos su Palangiškio kortele“, – pabrėžė E. Palubinskaitė.
Prie lojalumo programos jau prisijungė 33 verslininkai. „Didžioji dalis yra pasirašę sutartis metams, tad smarkiai suteikiamų nuolaidų sąrašas ir nepasikeitė. Artėjant kurortiniam sezonui prisijungė vasaros pramogas ar kurortinio sezono prekes siūlantys verslininkai, naujai atidaromas restoranas“, - informavo specialistė.

Noriai naudojasi
Pasiteiravus palangiškių, ar jie jau naudojasi Palangiškio kortelės teikiamomis paslaugomis, kai kurie patikino, jog jau spėjo pasinaudoti, o kiti dar ir nesuskubo, tačiau teigė, jog sulaukus šiltojo sezono, neabejotinai, kortelė pravers.
Palangiškė Elvyra papasakojo, jog jau pasinaudojo Palangiškio kortele vienoje maitinimo įstaigoje. „Šiaip ar taip, gi kartais sau leidžiam kur nueiti, o tai, kad galima gauti nuolaidų, yra privalumas. Labai džiaugiuosi, kad bus palepinami ir palangiškiai, visi galėsime pasijausti tikrais savo miesto šeimininkais“, – šypsojosi moteris.
O štai senjoras Leonas kortele pasinaudoti dar neskuba. „Taip, ją jau turiu. Kodėl gi ne? Esu palangiškis, tad kaip ir priklauso, – juokėsi jis. – Dar nepasinaudojau, bet prireikus, tikrai pasinaudosiu“.
Pasiteiravus, ar visos paslaugos, kurioms teikiamos nuolaidos, gyventojams yra aktualios, ponia Regina patikino, kad viskas yra labai gerai. „Kartais sau kažko juk ir pagailime. Kai turėsime nuolaidą kišenėje, bus paskata pasilepinti“, – įsitikinusi ji.
Patvirtintos nuolaidos, galiosiančios kitą mėnesį, skelbiamos paskutinę mėnesio savaitę vietinėje spaudoje, Palangos miesto savivaldybės ir Palangos turizmo informacijos centro interneto puslapyje (www.palanga.lt ir www.palangatic.lt) bei „Facebook“ puslapiuose – Palangos miesto savivaldybė ir Visit Palanga.

Palangos miesto savivaldybės inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Vyriausybė trečiadienį patvirtino naujus valstybės rinkliavų, susijusių su migracijomis paslaugomis, dydžius – šių paslaugų įkainiai didėja.


Populiariausia Lietuvoje „Maximos“ lojalumo programa keičia rūbą: senosios „Ačiū“ kortelės nebegalios nuo pirmosios pavasario dienos,  jas keičia naujos – modernesnės ir patogesnės bekontaktės kortelės. 


Pasitinkame paskutinį žiemos mėnesį, o su juo - ir naujus Palangiškio kortelės pasiūlymus! 


Nuo spalio 22 dienos, penktadienio, „Maxima“ parduotuvėje Palangoje, prie miesto centrinės aikštės, kurioje iki šiol nebuvo privalomas Galimybių pasas, bus ribojami pirkėjų srautai. Laikantis naujo Vyriausybės reikalavimo, vienam pirkėjui turi būti užtikrinti 30 kv. metrų.  Šis ribojimas bus taikomas daugiau nei 170 lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių visoje šalyje.


Nuolaidos palangiškio kortelės turėtojams spalį


2021 M. RUGSĖJO MĖN. NUOLAIDOS SU PALANGIŠKIO KORTELE


Padidėjus tyrimų dėl COVID-19 ligos poreikiui, nuo balandžio 19 dienos keičiasi Palangos mobilaus punkto darbo grafikas. Mobili komanda dirbs dviem pamainomis.


Meteorologė, fizinių mokslų daktarė, meteorologijos mokslo populiarintoja Audronė Galvonaitė, minint Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Nacionalinę bibliotekų savaitę, palangiškiams suteikė daug naudingų žinių apie klimato ir orų įtaką žmonių sveikatai. Gausus būrys gyventojų nepraleido progos susitikti su legendine meteorologe ir su ja padiskutuoti įvairiais...


Metams prasidėjus, palangiškiai intensyviai rašė prašymus, norėdami gauti Palangiškio kortelę. Populiarumo ji neprarado iki šiol – galimybe įsigyti Palangiškio kortelę ar prisijungti prie šios lojalumo kortelės domisi tiek gyventojai, tiek vietos verslininkai. Tačiau Palangos miesto savivaldybės specialistai atkreipė dėmesį, jog nuo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius