Kiekvienas politikas yra vertas tiek, kiek vertas jo tikslas, kurio jis siekia

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-05-12
Peržiūrėta
2070
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kiekvienas politikas yra vertas tiek, kiek vertas jo tikslas, kurio jis siekia

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Edmundas Krasauskas, kuris priklauso Naujajai Sąjungai (socialliberalams).

 

Koks jūsų pirmas įspūdis apie naujos Tarybos darbą, Tarybos narius?

 Geras, per tokį trumpą laiką dar nespėjome susipykti. Kiekvienas turi savo siūlymų, pažadų. Tik, kad jie būtų tiesiai Dievui į ausį, o neliktų tik pažadais.

Ar jau spėjote išstudijuoti Tarybos reglamentą, Savivaldos įstatymą?

Kadangi Vilniaus universitete baigiau teisę, tai man šie dokumentai jau seniai nėra nauji. Nereikia jų mokytis mintinai, tačiau privalu prireikus žinoti, kur ir kokio dalyko reikia ieškoti.

Kokius klausimus, problemas sprendžiant jaučiate turįs daugiausiai kompetencijos?

Nesu kuklus, tai pasakysiu, kad visose. Aš nuolatos viskuo ir visuomet domiuosi.

O kokiose srityse jums dar trūksta žinių?

Jei pritrūksta kažkur žinių, greitai pasidomiu.

Kokį Tarybos projektą esate numatęs inicijuoti? Ar mąstote tai padaryti?

Dabar dar negaliu įvardinti kokį projektą aš bandysiu inicijuoti.

Koks Tarybos narys, vietos politikas nuo nepriklausomybės atkūrimo yra daugiausiai nusipelnęs Palangai? Kas jūsų vietos politikos autoritetas?

Neišskirčiau nei vieno, kuriam reiktų kabinti medalį. Visi turėjo ir savų pliusų, ir savų minusų.

Kiek laiko išsilaikys valdančioji koalicija?

Kiek sutaps bendri tikslai ir norai, tiek ir išsilaikys.

Kas kelia/kels didžiausią pavojų valdančios koalicijos stabilumui?

Skirtingi siekiai gali pakenkti koalicijos stabilumui.

Ar planuojate atsiskaityti už savo darbą rinkėjams? Kaip dažnai tai darysite?

Kaip ir priklauso, planuoju tai padaryti vieną kartą per metus.

Koks jūsų politikos moto (šūkis, devizas)?

 Kiekvienas politikas yra vertas tiek, kiek vertas jo tikslas, kurio jis siekia.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kokie žmonės valdys Palangą  ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Dainius Želvys, kuris priklauso Tėvynės Sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Arvydas Dočkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Nerijus Stasiulis, kuris priklauso Lietuvos Centro partijai.


„Pavojų koalicijos stabilumui nebus”

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 19 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys, savivaldybės vicemeras Saulius Simė, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Palangos Liberalų ir centro Sąjungos sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Antanas Sebeckas, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Edmundas Krasauskas, kuris priklauso Naujajai Sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Mindaugas Skritulskas, išrinktas pagal Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.


Stabilumui gali kliudyti privatūs interesai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 02 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė  liberalcentristė Sondra Kulikauskienė.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? Kas spręs, kiek mokėsime už šiukšlių rinkliavą, verslo liudijimus, žemės mokestį? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Gediminas Valinevičius, kuris  pakliuvo į Tarybą partijos Tvarka ir teisingumas sąraše.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius