„Koalicijai pavojų gali kelti asmeninės ambicijos ir pavydas“

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-05-05
Peržiūrėta
1528
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Koalicijai pavojų gali kelti asmeninės ambicijos ir pavydas“

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.

 

Koks jūsų pirmasis įspūdis apie naujos Tarybos darbą, Tarybos narius?

Daugelis Tarybos narių yra naujokai. Pastebėjau, kad į Tarybą susirinko nusiteikę rimtam darbui žmonės.

Ar jau spėjote išstudijuoti Tarybos reglamentą, Savivaldos įstatymą?

Gilinuosi  ir studijuoju šiuos dokumentus.

Kokius klausimus, problemas sprendžiant jaučiate turįs daugiausiai kompetencijos?

Prekybos vietų, pliažų tvarkymo reikalus, ūkio, švietimo klausimus.

O kokiose srityse jums dar trūksta žinių?

Manau, kad rengiant strateginius planus.

Kokį Tarybos projektą esate numatęs inicijuoti? Ar mąstote tai padaryti?

Didžiausias numatytas projektas yra viešosios tvarkos palaikymo skyriaus kūrimas. Taip pat planuojame tinkamai sutvarkyti prekybos vietas.

Koks Tarybos narys, vietos politikas nuo nepriklausomybės atkūrimo yra daugiausiai nusipelnęs Palangai? Kas jūsų vietos politikos autoritetas?

Man imponuoja Rimantas Antanas Mikalkėnas. Nors jo asmeniškai nepažįstu, tačiau man patiko jo kompetencija tvarkant visus Palangos miesto reikalus.

Kiek laiko išsilaikys valdančioji koalicija?

Trys darbo savaitės parodė, kad koalicija yra nusiteikus darbui ir pokyčiams, todėl matysime, ar toks „užsivedimas“ išliks ir toliau.

Kas kelia/kels didžiausią pavojų valdančiosios koalicijos stabilumui?

Pavojų gali kelti asmeninės ambicijos ar pavydas.

Ar planuojate atsiskaityti už savo darbą rinkėjams? Kaip dažnai tai darysite?

Taip, planuoju per metus vieną kartą.

Koks jūsų politikos moto (šūkis, devizas)?

Ne politiko postai nurodo politiko „svorį“, o nuveiktų konkrečių darbų rezultatai.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kokie žmonės valdys Palangą ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė Genoveita Krasauskienė, kuri priklauso Naujajai sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą  ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Dainius Želvys, kuris priklauso Tėvynės Sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Arvydas Dočkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Nerijus Stasiulis, kuris priklauso Lietuvos Centro partijai.


„Pavojų koalicijos stabilumui nebus”

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 19 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys, savivaldybės vicemeras Saulius Simė, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Palangos Liberalų ir centro Sąjungos sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Antanas Sebeckas, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Edmundas Krasauskas, kuris priklauso Naujajai Sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Mindaugas Skritulskas, išrinktas pagal Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.


Stabilumui gali kliudyti privatūs interesai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 02 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė  liberalcentristė Sondra Kulikauskienė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius