Klaipėdos įstaigoms pranešta apie sprogmenis, grasinimų sulaukė ir Palangos savivaldybė

Palangos tiltas, 2023-10-14
Peržiūrėta
2769
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdos įstaigoms pranešta apie sprogmenis, grasinimų sulaukė ir Palangos savivaldybė

Klaipėdos darželiams ir mokykloms ketvirtadienį pranešta apie padėtus sprogmenis, apie tai, kad bus užminuotas pastatas pranešta ir Palangos savivaldybei.

Kaip informavo Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, ketvirtadienį iki pietų elektroninius laiškus apie padėtus sprogmenis buvo gavusios šešios ugdymo įstaigos, popietę skaičius išaugo iki 18. Visoms pranešta elektroniniais laiškais, kurių turinys panašus. Jie siųsti ne lietuvių kalba. 

Patikrinę ugdymo įstaigas pareigūnai įtartinų ar grėsmę keliančių objektų nerado, tačiau kai kurios įstaigos savarankiškai priėmė sprendimą evakuoti asmenis. 

Grasinančio laiško ketvirtadienį sulaukė ir Palangos savivaldybės administracija. Kaip BNS sakė atstovė Jurgita Vanagė, apie laišką, kuriame informuota, kad per 24 valandas bus užminuotas pastatas, pranešta policijai. Ši buvo atvykusi apžiūrėti patalpų, susipažino su laiško turiniu.

Kaip pranešė policija, planas „Skydas“ nė vienoje švietimo įstaigoje įvestas nebuvo. Aplinkybės tikslinamos.

Jūsų komentaras:

Vietinis 2023-10-16 08:57 (IP: 162.158.222.195)
Turi būti irgi ligonis reaguojant į ligoniu grasinimus... Sveiko proto zmogoi aišku, kad čia šlamštas ir melagiena... Bet tas kur siuntinėja patenkintas, kad reaguoja ir vaikai negali normaliai mokytis, nes mokyklai visai tikriausiai gerai, kad pamokos nutraukiamos, vaikai namo, mokytojai kabinetuose kavos... Tas ligonis iš psichiatrinės to ir siekia, 1000 tūkstančiais bombų dabar kasdien parašys, kad pridėjo...

Taip pat skaitykite

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad savivaldybėse veikiantys visuomenės sveikatos biurai šalies ugdymo įstaigoms ir bendruomenėms sudaro galimybę neatlygintinai gauti savikontrolės testų, skirtų COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) diagnostikai.


Klaipėdos darželiams ir mokykloms ketvirtadienį pranešta apie padėtus sprogmenis, apie tai, kad bus užminuotas pastatas pranešta ir Palangos savivaldybei.


Nuo šių metų šalyje įsigaliojo draudimas rūkyti daugiabučių namų balkonuose, kai tam prieštarauja bent vienas namo gyventojas. Toks draudimas daugiabučiame name galioja tik tokiu atveju, jei bent vienas to namo gyventojas yra pateikęs savo gyvenamosios vietos savivaldybės administracijai pranešimą dėl prieštaravimo pareiškimo. O kaip sekasi tokį...


Ministrų kabinetas šiandien, birželio 11 d., pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje, nuo birželio 17 dienos atšaukti karantiną. Palikus toliau galioti šių metų vasarį dėl koronaviruso infekcijos (COVID-19) grėsmės paskelbtą ekstremaliąją situaciją, išliks kai kurie apribojimai ir dėl gydymo...


Palangos tilto" įrašas Facebook/Palangostiltas apie šeštadienį į Amžinybę išėjusią palangiškę Rasą Rojienę, kuri aštuonis metus galynėjosi su mirtina ketvirtos stadijos sarkoma, tai įrodo - įrašas per tris dienas sulaukė virš 6 250 peržiūrų, 87 užuojautų Rasos artimiesiems ir 17 straipsnio pasidalijimų.  


Palangos savivaldybė susimovė savo pačių patvirtintuose tvarkose, skelbia lrytas.lt Palangos miesto Tarybos socialdemokratei Svetlanai Grigorian kurorto valdžia kaip politikei kelis mėnesius mokėjo atlygį už bendravimą su rinkėjais socialiniame tinklalapyje „Facebook.“ Tačiau tik istorija pradėjus domėtis „Lietuvos Ryto“ televizijai paaiškėjo, kad savivaldybė...


Palangos miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Vyganto Rekašius: – Kiek pajamų už renginius Palangos Koncertų salėje yra gauta šiemet?


Teroristinės „Islamo valstybės“ pareiškimas praėjusią savaitę, kad jos priešų sąraše yra ir Lietuva, ne vieną gerokai išgąsdino, nors valstybės Saugumo departamentas ramina, kad jokių ženklų, kad islamistai planuotų kokius nors teroro aktus Lietuvoje, nėra. Vis tik kalbintos Palangos tarnybos pripažįsta, kad, atsiradus pavojui, būtų tinkamai...


Kurorto vadovų veikla sulaukė kritikos strėlių

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 05 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę įvykusiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje išklausytos ataskaitos apie Tarybos, mero Vytauto Stalmoko ir Administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo 2009 metais nuveiktus darbus sulaukė nemažai kritikos, tačiau joms buvo pritarta.


Pinigai – tik socialinėms įstaigoms išlaikyti

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 01 26 | Rubrika: Miestas

Šiųmečiame kurorto savivaldybės biudžeto projekte Socialinės apsaugos programai įgyvendinti iš viso numatyta skirti 702 tūkst. litų. Kaip sakė programą pristačiusi Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Genutė Kavarzienė, iš esmės lėšos skirtos įstaigoms išlaikyti. Globos namams - 380,2 tūkst. litų, Socialinių paslaugų tarnybai – 260,7 tūkst. litų bei L.ir J.Siručių šeimynai ir socialinėms...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius