Klaipėdos regionas siekia pritraukti daugiau turistų

Palangos tiltas, 2013-02-14
Peržiūrėta
1858
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdos regiono vadovai išklausė Lietuvos marketingo asociacijos atstovų pasiūlymų dėl regiono plėtros.
Klaipėdos regiono vadovai išklausė Lietuvos marketingo asociacijos atstovų pasiūlymų dėl regiono plėtros.

Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Klaipėdos skyriaus ir Klaipėdos regiono savivaldybių asociacijos „Klaipėdos regionas“ iniciatyva, parengtas 14-os priemonių rinkodaros idėjų planas, padėsiantis pritraukti turistų srautus į pajūrio regioną. Plane siūlomos rinkodaros priemonės vasario 11 d. pristatytos Klaipėdos regiono savivaldybių merams.
„Mūsų regionas turi neįkainojamą turtą – pajūrį, traukiantį žmones iš įvairių kraštų ne tik vasarą, todėl būtina daug aktyviau plėtoti turizmo sektorių, norint gauti pajamų iš atvykstamojo ir vietos turizmo. Esame įsitikinę, kad norint pasiekti šių tikslų, reikia taikyti vieningą ir nuoseklią regiono rinkodarą, – sako Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Klaipėdos skyriaus pirmininkas Donatas Jonikas. – Darbinių sesijų, kuriose dalyvavo ir regiono Turizmo informacijos centrų atstovai, metu aptarėme kiekvieną rinkodaros plano punktą, tad visos siūlomos priemonės yra išgrynintos ir realiai įgyvendinamos“.
Rinkodaros specialistai, kaip vieną svarbiausių rinkodaros priemonių Klaipėdos regionui, siūlo vieningą visoms Vakarų Lietuvos savivaldybėms interneto svetainę su integruotomis renginių ir lankytinų vietų kategorijomis, teminiais maršrutais. Susidomėjusieji objektu čia pat rastų nuorodas, ką greta galėtų aplankyti ar apžiūrėti.
„Turistams skirta dalomoji medžiaga turi būti kuo lengviau ir patogiau prieinama, todėl siūlome ją skaitmeninti, taip sumažinant ir kaštus“, – sako asociacijos „Klaipėdos regionas“ vykdantysis direktorius Valdas Pučkorius.
Rinkodaros specialistai taip pat siūlo savivaldybėms rinktis rinkodaros priemones, grįstas naujausiomis technologijomis: turistams rengti orientacinius žaidimus, kuriuose reiktų aplankyti atitinkamus objektus ir juose „registruotis“ naudojantis, pavyzdžiui, mobiliąja programėle „Forsquare“, sukurti informacinį portalą „Vikipedijos“ principu, kad lankytojai galėtų kelti įdomią kelionių informaciją, nuotraukas, dalintis įspūdžiais.
Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) įkurta 2004 m. Organizacija vienija 530 rinkodaros ir komunikacijos srityse dirbančių žmonių. Asociacijos skyriai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Pagal „Ad verum“

Jūsų komentaras:

Palanga TAIP 2013-03-05 21:23 (IP: 213.164.106.220)
Noretusi sakyti Palangai- TAIP. Visada ir visur. Visgi su tuo miestu yra susije daug nostalgijos, daug smagiu poilsio akimirku, tiek draugu, tiek seimos rateliuose. Bet tenka Palangoje daryti versla- TAI TRAGEDIJA!!! Gal ta tragedija nebutu tokia didele, jei nebutu su kuo palyginti,- daznai su darbais lankausi ir kitose Lietuvos savivaldybese, dalyvauju susitikimose su merais, architektais ir kitais valdininkais, bet tai kas ir kaip vyksta Palangoje sunku ir apsakyti. Kazkur skaiciau vieno komentatoriaus komentara t.y., kad Palangos valdantieji, tame tarpe ir p.Vaitkus, imituoja darba. Ir pasakysiu,- tai tiesa!!! Jokio islaikyto ukiskumo, mokejimo susitarti su ivairiomis miesto interesu grupemis, o jei yra, tai juda vezlio greiciu ir nenoromis. Zodziu, daug pozos ir nepamatuotu ambiciju.

Super 2013-03-02 18:32 (IP: 79.142.123.245)
Labiausiai skaitau ir vertinu komentatoriaus "Konservams NE" pasisakymus, informatyvu, jokių blevyzgų, minimalus klaidų kiekis, spaudžiu dešinę ir su nekantrumu laukiu naujų komentarų prie įvairių straipsnių...

Konservams NE 2013-02-26 07:01 (IP: 194.176.60.225)
ŠV nei ponas nei pomidoras, o pats tikriausias egocentrikas, jo fizionomija, jau pykina, kur tik nepasisuksi ten jis, bet jis pamiršta, kad vienas lauke ne karys, tad be tarybos jis absoliutus nulis.

Vaida 2013-02-25 19:54 (IP: 78.61.251.251)
Man atrodo, kad tarybos nariai pradejo salintis pono pomidoro ir nebeina su juo niekur.

Šaunuolis Meras! 2013-02-23 19:31 (IP: 86.100.60.112)
Ar ne juokinga buvo Garbės svečiams per "Stintų šventės" pabaigtuvinį banketą "Žilvine", kai iš 21 tarybos nario -beatvyko nepilnai vienos rankos pirštų beprireikė,; Už tai Meras sukosi pagirtinai į visas puses kam interviu, kam su padėkom, kam su geru žodžiu...Tikrai Merui buvo ir sunku ir skaudu..bet užtat Palangos MERO "akcijos " išaugo iki dangaus! ŠAUNUOLIS!Visur suspėjo ir neparodė, kad jam nelengva!

vietinė 2013-02-22 08:21 (zuzu / IP: 88.119.253.63)
Gerai, kad nors dabar po truputį žmonėms pradeda akys atsiverti, kas per paukščiai yra Palangos konservatorių viršūnėse. Jie žmonėmis manipuliuoja ir jie yra reikalingi tik tol. kol jie laimi rinkimuose, o po to reikalingi tik paklusnūs, kuriuos galima tampyti už virvučių. Visi kiti tampa nepageidaujami. Bet manau, kad žmonės nėra durni ir per kitus rinkimus (nors ir labai ŠV pučiasi, kad yra nepakeičiamas) nebebalsuos už juos.

Konservams NE 2013-02-18 08:42 (IP: 194.176.60.225)
Sveiki, gerb. redaktoriau, aš nesu nei žurnalistas, nei "visų sričių žinovas". Tačiau karts nuo karto pasidomiu kas ir kur vyksta Mūsų žemėje - Lietuvoje. Tik tenka pripažinti, kad subjektyvi Jūsų nuomonė ar prielankumas valdantiesiems, neleidžia rašyti objektyvią nuomonę ir sveiką kritiką. Nes žmogu - politikas, negali tobulėti jei jis mano kad yra "šventasis" ir kiekvienas jo darbas yra "geras". Tobulėti jis gali, kai mato kur jam reikia pasitempti, ką blogai nuveikė ir taip toliau... Tokios sveikos kritikos aš ir pasigendu PT ger. redaktoriau. Mano nuomonė žiniasklaida turi būti laisva ir nepriklausoma nuo politikų , tik tad ji bus objektyvi, kritiška ir taip tarnaus vietos žmonėms. Nes tendencingi straipsniai apie "šventuosius" niekam neįdomūs ir nereikalingi...

Palangos tilto redaktorius 2013-02-17 08:43 (IP: 86.100.75.88)
Gerbiamas Konservams NE,kitą kartą būtinai informuokite apie tokių nominacijų paskelbimą, būtinai informuosime visus PT skaitytojus. PT atspindi įvairias nuomones. Jeigu parašytumėte mums, paskelbtumėme ir Jūsų nuomonę-laišką. Pagarbiai.

manyciau 2013-02-15 16:39 (IP: 78.61.104.50)
kad i lankytinu vietu sarasa galetu itraukti ir visus "sekmingai" prichvatizuotus objektus , ypac virtusius griuvesiais ...Tokioje mazoje miesto teritorijoje kaip po karo

Taip pat skaitykite

Trečiadienį, gegužės 31 d., Vilniuje vykusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) narių suvažiavime Lietuvos merai Palangos merą Šarūną Vaitkų perrinko antrajai LSA viceprezidento kadencijai. „Džiaugiuosi ir esu dėkingas už tokį įvertinimą ir pasitikėjimą,“ – Š. Vaitkus dėkoja Facebook įraše.


Praėjusių metų balandį atsiradusį naują oro linijų maršrutą į Vokietiją Palanga-Dortmundas po karantino pabaigos dar buvo bandoma gaivinti, bet nesėkmingai,


Trečiadienį, rugsėjo 18 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo Lietuvos savivaldybių asociacijos, kurios viceprezidentu jis yra, posėdyje.


Penktadienį, rugsėjo 6 d., Palangoje susirinko šalies miestus tvarkančių įmonių atstovai – kurorte vyko Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacijos (SKIA) tarybos posėdis, kurio metu buvo aptariami šalies komunalininkams aktualiausi klausimai. „Palangos komunalinis ūkis“ šios asociacijos veikloje dalyvauja dar tik pirmus metus, tad ir SKIA...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Gegužės 27 d. visuotiniame asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių susirinkime ketverių metų kadencijai išrinktas naujas asociacijos prezidentas, kuriuo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 


Šių metų Klaipėdos regiono turizmo rezultatai pozityvūs – keliautojų skaičius augo visose savivaldybėse, o atvykusiųjų viešnagė užtruko ilgiau. Klaipėdos regiono turizmo tarybos pirmininkės Romenos Savickienės teigimu, jei verslo, savivaldos, nacionalinių parkų atstovai ir kitos suinteresuotos šalys veiktų pagal vieningą konkurencingumą skatinančią strategiją ir...


2018 m. balandžio 19 d. ,,Atostogų parko“  poilsio ir sveikatinimo komplekse įvykusiame Klaipėdos regiono turizmo tarybos posėdyje Klaipėdos regiono turizmo tarybos pirmininkė Romena Savickienė, pristatydama Klaipėdos regiono statistinę analizę, itin pabrėžė Palangos miesto apnakvyndintų turistų skaičiaus augimą, kuris 2017 metais siekė 307959, t. y. net 107529 daugiau nei...


Nepakankamai išvystyti turistiniai maršrutai, saugumo klausimas keliaujant dviračiais, brangi ir nekomfortiška kelionė tarpmiestiniu visuomeniniu transportu – tai tik kelios problemos, su kuriomis susiduria po Klaipėdos regioną keliaujantys turistai ir regiono gyventojai. Klaipėdos regiono transporto sistemos problemas 2011 m. balandžio mėn. nusprendė...


Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Klaipėdos skyriaus ir Klaipėdos regiono savivaldybių asociacijos „Klaipėdos regionas“ iniciatyva, parengtas 14-os priemonių rinkodaros idėjų planas, padėsiantis pritraukti turistų srautus į pajūrio regioną. Plane siūlomos rinkodaros priemonės vasario 11 d. pristatytos Klaipėdos regiono savivaldybių merams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius