Kodėl jūsų verslas turėtų investuoti į tiesiogines transliacijas?

Palangos tiltas, 2019-03-01
Peržiūrėta
2018
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kodėl jūsų verslas turėtų investuoti į tiesiogines transliacijas?

Turbūt išgirdę apie tiesioginį transliavimą internete greičiausiai pagalvojate apie „Youtube“, „Twitch“gyvas transliacijas ar žmones kurie einamuoju laiku save filmuoja socialiniame tinkle „Facebook“. Vis tik tuo tiesioginės transliacijos internetu tikrai neapsiriboja.

Tiesiogines transliacijas internete vis dažniau išbando ir daugybė įmonių. Daugelis siekia, kad jų renginiai tiesiogiai būtų matomi visame pasaulyje ir tai gali būti labai naudinga jų verslui. Šiame straipsnyje pamėginsime paaiškinti kodėl.

Tiesioginis ryšys

Vienas didžiausių tiesioginio transliavimo privalumų – tiesioginio ryšio su pačiu verslu jausmas, kuris yra sukuriamas auditorijai. Taip pat mes visi norime būti pirmieji, kurie kažką sužino, o kai viską matome gyvai, mes automatiškai ir esame pirmieji.

Anksčiau renginius iškart po jų plačiai nušviesdavo žiniasklaida, kuri konkuruodavo kuri tą padarys pirma. Tiesioginės transliacijos tarsi perima dalį žiniasklaidos auditorijos ir perduoda ją patiems verslams ar renginio rengėjams.

Padeda išlaikyti vartotojus

Gyvename vartotojų visuomenėje ir kasdien perkame vartojimui skirtas prekes iš savo pamėgtų įmonių. Natūralu, kad vartotojus traukia ir mėgstamų kompanijų turinys.

Įmonės siekdamos išlaikyti savo vartotojus daro gyvas transliacijas, kuriomis patenkina vartotojų smalsumą. Pavyzdžiui, saldumynų parduotuvė, ruošiantis valentinos dienos progai, galėtų tiesiogiai transliuoti kaip ruošiami specialūs saldūmynai. Pasak psichologų tai leidžia vartotojams jaustis, kad ir labai maža, bet proceso dalimi, vadinasi, kad verslui tai tik į naudą.

Geresnė vartotojų patirtis

Versle labai svarbu, kad vartotojas turėtų geras patirtis. Natūralu – tik tokiu atveju jis sugrįš vėl ir vėl. Pavyzdžiui, dėl šios priežasties,internetiniai kazino investavo daugybę pinigų, jog savo žaidėjams pasiūlytų aukštos kokybės tiesiogines transliacijas ir tiesioginius žaidimus.

Štai, pavyzdžiui, Lietuvoje veikianti bendrovė „Betsafe“ siūlo BetGames žaidimus, kur vedėjai su žaidėjais bendrauja realiu laiku. Tai vartotojams tarsi leidžia manyti, jog jie žaidžia ne internete, o gyvai.

Studijos ir įvairūs kursai

Tiesioginės transliacijos puikiai pasitarnauja ir žmonių edukacijai. Dabar tiesiogiai galima mokytis, įgyti išsilavinimą ar įvairius sertifikatus. Tokios paslaugos dažnai yra mokamos, o įmonės, kurios jas teikia, sutaupo krūvas pinigų patalpų nuomai.

Be abejo, galite sakyti, kad mokytis galima ir iš įrašų, tačiau mokantis gyvai ir, pavyzdžiui, turint galimybę atsakyti į klausimus per mikrofoną ar rašyti į „live chat“, varotojų motyvacija dažniausiai yra didesnė. Tai leidžia stipriau įsijausti į procesą, jaustis mokymosi bendruomenės dalimi.

Ateityje gyvų transliacijų tik daugės

Taigi, jau dabar daugybę verslų yra išbandę tiesogines transliacijas ir, akivaizdu, kad tai sėkmingai veikia. Spėjama, kad netolimoje ateityje transliacijų kiekis versle tik augs.

Realu, kad gyvos transliacijos iš dalies persipins su pačiomis naujausiomis technologijomis,tokiomis kaip virtuali realybė. Tiesa, to dar reikės šiek tiek palaukti.

Faktas tas, kad didėjančios tiesioginio transliavimo galimybės suteikia labai daug galimybių verslui ir vartotojams. Gyvai galime žaisti ne tik įvairiausius žaidimus, bet ir pamatyti kaip Afrikoje šiuo metu laksto žirafų jaunikliai. Interneto ir gyvų transliacijų pagalba galima einamuoju laiku stebėti praktiškai viską, ko tik galime panorėti.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien mus yra siūlome tūkstančiai gaminių, kurie vienaip ar kitaip, naudingi mūsų organizmui. Vis dėlto, kai pasiūla yra tokia stulbinanti, daugeliui žmonių yra sudėtinga nuspręsti, į ką verta investuoti savo pinigus. Vis dėlto, viskas bus kur kas paprasčiau, jei susipažinsite su priežastimis, kodėl verta naudoti vieną ar kitą gaminį. Na, o priežasčių, kodėl turėtų būti vartojamas ...


Kad valgomojo komplektas yra vienas svarbiausių pirkinių jūsų namams, nėra jokių abejonių. Tinkamiausią komplektą, tikrai rasite, jei tik užsuksite į  https://www.deinavosbaldai.lt/virtuves/valgomojo-komplektai  Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad svarbu ne tik tai, kad komplektas atitiktų visus jūsų poreikius bei lūkesčius, bet ir būtų pastatas tinkamojo vietoje. Taigi, jei...


Jei turite jums priklausančią erdvę – sodą ar kiemą, tokiu atveju, verta pagalvoti ir apie tai, kokie elementai turėtų joje atsirasti, kad jūsų gyvenimas būtų dar kokybiškesnis. Bene greičiau į galvą ateina mintis, kad šias erdves reikia puošti įvairiais augalais – tam, kad būtų galima mėgautis itin estetišku vaizdu, o taip pat – įvairiais...


Lietuvos merai kreipėsi į aukščiausius šalies vadovus ragindami imtis politinės lyderystės ir leisti savivaldybėms pasinaudoti unikaliomis Europos Sąjungos (ES) suteiktomis galimybėmis investuoti į ekonomikos gaivinimą, regioninės atskirties mažinimą ir viešųjų paslaugų kokybę. Visų 60-ies Lietuvos savivaldybių vadovai trečiadienį, vasario 24 dieną, išplatino...


Kūčių išvakarėse Palangos bei Šventosios eglės vienai valandai užtems – gruodžio 23 d. nuo 19 val. iki 20 val. bus išjungtas ne tik miesto eglių, bet ir centrinių kurorto gatvių – dalies Vytauto g., J. Basanavičiaus g, bei Grafų Tiškevičių alėjos – šventinis apšvietimas. Taip Palanga jungiasi prie Nacionalinio savanorių pagalbos...


Kilimas yra priemonė, galinti akimirksniu pakeisti patalpoje esančią dinamiką. Be kilimo kambarys gali atrodyti šaltesnis, mažiau jaukus ir svetingas. Jeigu kilimą patiesiame, reikalai iš karto pasikeičia į gerą. Nors daug kas diskutuoja dėl to ar jie yra tinkami moderniam interjerui – mes net nedvejodami sakome, kad TAIP!


Ne paslaptis, kad daugeliui žmonių gyvenimas nuosavame name atrodo kaip nuostabi svajonė, kurią norisi kuo greičiau išpildyti. Ir iš tiesų – gyvenimas šioje erdvėje turi labai daug žavingų privalumų, tačiau nereikia pamiršti, kad kartu su jais ateina ir tam tikra atsakomybė


Turbūt išgirdę apie tiesioginį transliavimą internete greičiausiai pagalvojate apie „Youtube“, „Twitch“gyvas transliacijas ar žmones kurie einamuoju laiku save filmuoja socialiniame tinkle „Facebook“. Vis tik tuo tiesioginės transliacijos internetu tikrai neapsiriboja.


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Kada verslas užsitarnaus pasitikėjimą?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2011 11 24 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Lietuvos gyventojai mano, kad verslas mūsų šalyje yra nesąžiningas. Pagal bendrovės RAIT atliktą tyrimą, taip mano net 84 procentai apklaustųjų. Kitose Baltijos šalyse verslu pasitikima labiau. Latvijoje neigiamai verslą vertina 72 procentai, o Estijoje – tik 53 procentai gyventojų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas