Konkurso „Fizikos bandymai aplink mus“ nominantai

Palangos tiltas, 2017-05-29
Peržiūrėta
2026
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nominantų apdovanojimo akimirka.
Nominantų apdovanojimo akimirka.

Baigiamoji respublikinio konkurso „Fizikos bandymai aplink mus“ konferencija įvyko šių metų gegužės 15 dieną Kaune, KTU III rūmuose. Visus dalyvius ir jų mokytojus sveikino KTU rektorius P. Baršauskas ir profesorius dr. V. Ostaševičius.
Mokiniai savo gebėjimus konstruoti, eksperimentuoti pristatė PPT, video ir bandymų sekcijose. Į šį konkursą savo darbus išsiuntę keturi Palangos senosios gimnazijos atstovai baigiamajame renginyje buvo nominuoti. Tai abiturientas Leonas Janušas už darbą „Fotoefektas“, kuriame Colorado modeliavimo programa tikrino Stoletovo fotoefekto dėsnius, pateikė įvairių saulės baterijos modeliukų veikimą. IC klasės gimnazistės Kristina Kidoliūtė ir Ugnė Mažutytė apdovanotos už darbą „Kūnų įelektrinimo aiškinimas“ – jostyrinėjo įvairių paprastų daiktų judėjimo pobūdžio ir įelektrinto paviršiaus ploto priklausomybę. Taip pat už darbą „Virimas-2017“ nominuota IC klasės mokinė Gintarė Jasiūnaitė, kuri temperatūros sensoriumi tyrinėjo vandens, šviežių ir senų bulvių, makaronų virimą, aiškinosi, kuris iš aliejų yra geriausias šilumos saugotojas, ir pateikė patarimus, kaip gaminti gardesnį maistą. Mokinius konkursui ruošė fizikos mokytoja ekspertė Liucija Mončienė.

Palangos senosios gimnazijos inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pastaruoju metu Lietuvos-Baltarusijos pasienyje stebimi užsieniečių bandymai valstybės sieną kirsti basomis kojomis ir taip neteisėtai patekti į Lietuvos Respubliką.


Daugiau nei šimtas puikiai besimokančių, gabių, aktyvių ir laimėjimų įvairiuose konkursuose, olimpiadose bei varžybose pasiekusių Lietuvos moksleivių nuo rugsėjo gaus metines „Lietuvos Maximalistų“ stipendijas.


Šiemet liepos 6-ąją, Lietuvos Valstybės dieną, „Tautiška giesmė aplink pasaulį” nuskambės jau keturioliktąjį kartą. 


Palangos senosios gimnazijos IIIA klasės mokinei Saulei Janavičiūtei balandžio mėnuo buvo ypatingas. Saulė šalies moksleivių geomokslų olimpiadoje laimėjo sidabro medalį. Ji buvo apdovanota ir specialia nominacija už mokslinį pranešimą bei yra kviečiama atstovauti Lietuvai Tarptautinėje geomokslų olimpiadoje IESO 2021.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ praneša, kad nuo 2020-05-17 iki 2020-05-21 bus vykdomi šilumos tinklų hidrauliniai bandymai ir remonto darbai Šventojoje.


Saulė Paulikienė - inovatyviausia fizikos mokytoja Lietuvoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 21 | Rubrika: Miestas

Lapkričio 20 d. Valdovų rūmuose vykusių Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų metu buvo pasveikinti inovatyviausi Lietuvos mokytojai ir mokyklų vadovai. Inovatyviausios fizikos mokytojos nominaciją pelnė Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos pedagogė Saulė Paulikienė.


Baigiamoji respublikinio konkurso „Fizikos bandymai aplink mus“ konferencija įvyko šių metų gegužės 15 dieną Kaune, KTU III rūmuose. Visus dalyvius ir jų mokytojus sveikino KTU rektorius P. Baršauskas ir profesorius dr. V. Ostaševičius.


Kovo 17 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vyko mokinių mokslinių-tiriamųjų darbų konferencija „Matematika aplink mus“. Tai jau antrus metus vykstantis renginys, išaugęs iki respublikinio lygio. Jame šiemet dalyvavo ne tik Senosios gimnazijos ir Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos jaunieji matematikai, bet ir svečiai iš Klaipėdos „Vyturio“...


Birželio 20 d. Saugomų teritorijų Nacionaliniame lankytojų centre apdovanoti geriausių konkurso „Mūsų eksperimentas“, kurį inicijavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, darbų autoriai. Konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir biologijos, chemijos, fizikos mokytojų asociacijos, jo tikslas – skatinti gamtos mokslus...


Tiek daug baroko vienoje vietoje dar nesame matę ir girdėję. Kretingos meno mokykloje vyko metodinė diena „Paieškokime aplink baroko!“, į kurią susirinko Palangos, Kretingos, Tauragės ir Mažeikių muzikos ir meno mokyklų akordeonistai, vieningai nusiteikę pasidalinti žiniomis apie baroką. Visi grojo baroko epochos kompozitorių kūrinius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius