Kontrabandinių cigarečių vežėjas bandydamas atsikratyti įkalčių kelyje Šiauliai-Palanga padegė automobilį

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2021-05-14
Peržiūrėta
2317
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

A. Baltrūno nuotr. lrytas
A. Baltrūno nuotr. lrytas

Tačiau taip pasielgęs vyras tik pablogino savo padėtį. Per gaisrą sudegė ne kontrabandinės cigaretės, o svetimas automobilis, kuriuo vilnietis jas gabeno. Todėl dabar šiam vyrui teks atsakyti ne tik už neteisėtą akcizais apmokestinamų prekių gabenimą, bet ir svetimo turto sunaikinimą visuotinai pavojingu būdu. Kilo įtarimų dėl vairuotojo girtumo Šiaulių rajone, keliu Šiauliai-Palanga važiavęs automobilis BMW-320 čia patruliavusių policijos pareigūnų dėmesį patraukė trečiadienio (gegužės 12 d.) popietę.

Kadangi automobilis keistai manevravo, pareigūnams kilo įtarimas, kad vairuotojas gali būti neblaivus. Policininkai automobilį sustabdė ir paprašė vairuotojo pateikti dokumentus. Juos apžiūrėję pareigūnai paprašė atidaryti automobilio bagažinę. Rado kontrabandinių cigarečių Tai išgirdęs vairuotojas pasisuko galinės sėdynės link ir netrukus iš automobilio pradėjo rūkti dūmai.
Policininkai ištraukė vairuotoją iš padegto automobilio ir iškvietė ugniagesius. Atskubėję ugniagesiai užgesino gaisrą, per kurį sudegė plastikinės automobilio dalys, padangos, išdegė variklio skyrius ir salonas, išdužo langai. Ugnis automobilį suniokojo nepataisomai, tačiau jo bagažinėje vežtas krovinys išliko. Čia pareigūnai rado tūkstantį 324 cigarečių pakelius su baltarusiškomis banderolėmis. Gresia solidi bauda Patikrinus alkoholio matuokliu paaiškėjo, kad įtarimų dėl girtumo pareigūnams sukėlęs BMW vairuotojas automobilį vairavo būdamas blaivus.
Taip pat buvo nustatyta, kad vyras vairavo, o po to padegė ne savo, o svetimą automobilį. Neabejojama, kad automobilį 41 metų vilnietis padegė siekdamas išvengti atsakomybės už kontrabandinių cigarečių vežimą. Kadangi atsikratyti įkalčių nepavyko, vyras buvo patrauktas administracinėn atsakomybėn už akcizais apmokestinamų prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką. Už tai kontrabandinių cigarečių vežėjui gresia bauda nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų.
Tuo nemalonumai šiam vilniečiui nesibaigė. Už automobilio padegimą jis buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Ikiteisminį tyrimą dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu pradėję pareigūnai, sulaikytąjį uždarė į areštinę. Už automobilio padegimą šiam vyrui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.
Lrytas.lt

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žiemos metu dėl slidaus kelio ir sudėtingų oro sąlygų, didelė dalis vairuotojų prisibijo viršyti greitį ir stengiasi kelyje laikytis visų eismo taisyklių.


Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) bankrutuojančiai Gargždų statybos bendrovei „Hidrostatyba“ turi grąžinti pusę iš nuskaičiuotų 127,4 tūkst. eurų delspinigių už pavėluotą kelio Šiauliai-Palanga atkarpų remontą.


Iš Baltarusijos Respublikos į Lietuvos Respubliką atvykusiame keleiviniame mikroautobuse Klaipėdos teritorinės muitinės Mobiliųjų grupių pareigūnai aptiko kontrabandinių cigarečių. 


Klaipėdos apskr. policija praneša, kad spalio 13 d. apie 22.39 val. Plungės rajone., Narvaišių kaime, kelyje Šiauliai–Palanga, pastebėtas į atitvarus atsitrenkęs ir stovėti paliktas automobilis „Ford Transit“, šalia kurio žmonių nebuvo


Pranešama, kad avarija įvyko trečiadienį, rugsėjo 22 d., apie 21.07 val. Kretingos rajone, Grykšių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A11 Šiauliai–Palanga, susidūrimo su į važiuojamąją kelio dalį įbėgusiu briedžiu neišvengė automobilio „VW Passat“ vairuotojas.


Tačiau taip pasielgęs vyras tik pablogino savo padėtį. Per gaisrą sudegė ne kontrabandinės cigaretės, o svetimas automobilis, kuriuo vilnietis jas gabeno. Todėl dabar šiam vyrui teks atsakyti ne tik už neteisėtą akcizais apmokestinamų prekių gabenimą, bet ir svetimo turto sunaikinimą visuotinai pavojingu būdu. Kilo įtarimų dėl vairuotojo girtumo Šiaulių rajone, keliu...


Kelyje Šiauliai-Palanga policijos pareigūnus sudominęs vairuotojas prisidarė bėdų. Nesėkmingai bandęs apgauti policiją vyras turės mokėti baudą. Policija praneša, kad Telšių rajone, Degaičių kaime, vasario 28 d., apie 18.20 val., kelyje Šiauliai-Palanga, 66 km, 900 m, policijos pareigūnams patikrinimui sustabdžius automobilį „Audi A6“, vairuotojas, gim....


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Šį mėnesį Palangos gyventojai vėl gali bet kada atsikratyti didelėmis atliekomis: senomis lovomis, sulūžusiais baldais, lentomis ir kitomis stambių gabaritų atliekomis.


12,9 proc. cigarečių Palangoje yra nelegalios, rodo 2017 m. IV-ąjį ketvirtį bendrovės „Nielsen“ atliktas tuščių pakelių tyrimas. Šis rodiklis yra 6,7 proc. mažesnis nei šalies vidurkis, kuris 2017 m. IV ketvirtį siekė 19,6 proc. Per metus dėl nelegaliai į Lietuvos rinką įvežtų cigarečių šalies biudžetas galimai prarado daugiau nei 60 mln. eurų vien dėl...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius