Kurorto muziejus kviečia į koncertą „Advento šviesoje“

"Palangos tilto" informacija, 2019-11-26
Peržiūrėta
2229
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gruodžio 1 d. (sekmadienį), 15 val. muziejuje skambės muzika džiaugsmingam laukimui. Šventiniame šių dienų šurmulyje, tarp pirkinių, dovanų ieškojimo kurorto muziejus kviečia stabtelėti ir visiems kartu pasiklausyti puikios muzikos.

Pradžiuginti klausytojų ausis ir širdis pirmąjį Advento sekmadienį mielai sutiko Edmundo Jucevičiaus vadovaujamas Palangos kamerinis choras (koncertmeisteris – Vincas Paulauskas). Šis tik penkerius metus gyvuojantis kolektyvas jau gali didžiuotis garbingais laimėjimais. 2017 m. choras dalyvavo Kroatijoje, Poračo chorinės muzikos festivalyje; 2018 m. buvo įvertintas aukso diplomu mišrių chorų kategorijoje Prahoje festivalyje-konkurse „Praga Cantatat 2018“; o šiais metais kruopštus darbas repeticijose atvedė į sėkmę Graikijoje. Choristai iškovojo aukso (folk chorų kategorijoje) ir sidabro (pajėgiųjų chorų kategorijoje) diplomus.

Koncerte taip pat dalyvaus viešnia iš Vilniaus, Danijos Kopenhagos Karališkosios muzikos akademijos stažuotoja, koncertuojanti ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, JAV, Suomijoje, Danijoje, Švedijoje ir kt., smuikininkė Paulina Daukšytė, bei Palangos meno mokyklos mokinys, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi (mokytojos ekspertės Nijolės Daukšienės akordeono klasė).

Muziejaus salėje skambės Leonido Abariaus, Karlo Dženkinso, Džono Riuterio, Astoro Piacolos ir kitų autorių kūriniai.

Renginys nemokamas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip ir kasmet, Palangos kurorto muziejus prisijungia prie Nacionalinės suaugusiųjų mokymosi savaitės. 


Palangos kurorto muziejus artėjant 770-ajam miesto jubiliejui kviečia kurti „Haiku Palangai“ ir dalyvauti konkurse.


Palangos kurorto muziejus skelbia poezijos konkursą „Haiku Palangai 2023“ 


Palangos kurorto muziejus (Birutės al. 34A)  kviečia lankytojus į vakarinę edukaciją, kurioje sužinosite paslaptingos viešnios istoriją ir patirsite neišdildomus įspūdžius. 


Spalio 13 d. 17.30 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į vilą „Ramybė“, kur įvyks susitikimas su menininku Andriumi Miežiu.


Liepos 7 d. 15.00 val. ir 16.30 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia mažuosius smalsuolius į archeologinių kasinėjimų simuliaciją-edukaciją ,,Archeologas vienai dienai”. 


Paroda rengiama kasmet jau penkerius metus. Kiekvienais metais ją lydi tema, kuri siejama su Palanga, jos istorija, asmenybėmis, įvykiais.


Kurorto muziejus kviečia į koncertą „Advento šviesoje“

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 26 | Rubrika: Kultūra

Gruodžio 1 d. (sekmadienį), 15 val. muziejuje skambės muzika džiaugsmingam laukimui. Šventiniame šių dienų šurmulyje, tarp pirkinių, dovanų ieškojimo kurorto muziejus kviečia stabtelėti ir visiems kartu pasiklausyti puikios muzikos.


Palangos kurorto muziejus ir Pavelostos (Latvija) kraštotyros muziejus, atsižvelgdami į abipusį susidomėjimą plėtoti bendradarbiavimą ir pripažindami, kad draugiškų partnerystės santykių Europos Sąjungoje stiprinimas padės plėtoti kultūrinius ryšius, sutarė bendradarbiauti ­– penktadienį pasirašyta tai patvirtinanti sutartis.


Rugpjūčio pabaigoje duris visuomenei atvėrė atnaujintas „Anapilis“, į pirmąją ekspoziciją „Anapilis“ – 118 metų istorija“ šioje viloje žmonės bus pakviesti kitą penktadienį – rugsėjo 23-ąją. Pasak Palangos kurorto muziejaus direktoriaus Jūračio Liachovičiaus, šis renginys bus skirtas restauruotos vilos atidarymo ir perdavimo muziejaus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius