„Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“ – projektas, kviesiantis bibliotekininkus semtis profesinių žinių

Palangos tiltas, 2022-09-06
Peržiūrėta
1490
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“ – projektas, kviesiantis bibliotekininkus semtis profesinių žinių

Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina tęstinį kvalifikacijos ir kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“. Nuo šių metų rugsėjo iki gruodžio mėnesio bibliotekoje vyks mokymų ciklas, kuriame dalyvaus bibliotekininkai iš Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos, Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos, Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos bei Palangos viešosios bibliotekos.

Projekto veiklose dalyvaus daugiau kaip 30 bibliotekininkų, vyks 8 temų mokymai, kurie padės įgyti žinių apie naujausias socialinių tinklų mados tendencijas ir jų naudą, vaizdo montažą, viešąjį kalbėjimą, paveldo dokumentavimą, klientų aptarnavimo kokybės gerinimą, darbą su jaunimu ir bendruomene. Dalyviai taip pat semsis įkvėpimo iš lektorių, kurie skaitys paskaitas apie skaitymo skatinimo veiklas bei vaikų skaitymui palankios aplinkos kūrimą. Įgyvendinus mokymų programą, padidės darbuotojų kultūrinės veiklos vertė ir darbo našumas, sustiprės kompetencijos, bus išplėtotas bibliotekų bendradarbiavimas ir dalinimasis gerąją patirtimi.

Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Palangos miesto savivaldybė, UAB „Pajūrio Šaltinis“, UAB „Kavinada“, „KANEEL“ desertinė.

Informaciniai rėmėjai: „Palangos tiltas“, Palangos miesto svetainė musupalanga.lt .

 

Lina Butkevičiūtė

Palangos viešosios bibliotekos

Vaikų literatūros skyrius

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“.


Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“. 


Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“.


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina tęstinį kvalifikacijos ir kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“.


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka organizavo ir įgyvendino kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 2“. Nuo rugsėjo 1 d. bibliotekoje įvyko 6 mokymai, kuriuose dalyvavo bibliotekininkai iš Palangos, Skuodo, Kretingos ir Šilutės viešųjų bibliotekų bei keletas regiono švietimo įstaigų bibliotekininkų.


Rugsėjo 16 d. Palangos viešojoje bibliotekoje prasidėjo projekto „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 2“ mokymų ciklas, skirtas bibliotekų darbuotojams. Į pirmąjį užsiėmimą susirinko Kretingos, Skuodo, Šilutės, Palangos viešųjų bibliotekų  darbuotojai ir švietimo įstaigų bibliotekininkai. 


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina tęstinį kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 2“. Mokymų ciklas prasidės rugsėjo 16 d. ir tęsis iki gruodžio mėnesio.


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka organizavo ir įgyvendino kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų“. Nuo rugsėjo 10 d. bibliotekoje įvyko 7 mokymai, kuriuose dalyvavo bibliotekininkai iš Palangos miesto švietimo įstaigų, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos...


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų“. Nuo rugsėjo 10 d. bibliotekoje vyks mokymų ciklas. Mokymuose dalyvaus bibliotekininkai iš Palangos miesto švietimo įstaigų.  


Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai jau kurį laiką skatina senjorus nebijoti kompiuterinių technologijų ir drąsiai jomis naudotis. Palangos senjorai jau ne kartą įrodė, jog jie yra drąsūs, norintys kuo daugiau sužinoti ir išmokti, tad aktyviai dalyvauja vykdomuose projektuose. Šįkart visus semtis žinių kviečia projektas „Informacinis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius