Projekto „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“ pirmasis mokymų ciklas bibliotekininkams

Palangos tiltas, 2022-10-04
Peržiūrėta
1368
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Projekto „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“ pirmasis mokymų ciklas bibliotekininkams

Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“. Rugsėjo 15 d. prasidėjo pirmasis mokymų ciklas, kurio metu buvo analizuojamos temos apie socialinių tinklų naudą ir vaizdo bei fotografavimo subtilybes. Mokymuose dalyvavo bibliotekų darbuotojai iš Kretingos, Skuodo, Šilutės, Plungės ir Palangos viešųjų bibliotekų bei švietimo įstaigų. 

Pirmąją temą apie socialinius tinklus ir jų naudą atskleidė savo srityje gerai žinoma lektorė, rinkodaros specialistė, Dovilė Filmanavičiūtė. Mokymų metu buvo analizuojamos įstaigos socialinių tinklų įveiklinimo galimybės, aptartos gerosios rinkodaros ir viešinimo sprendimų patirtys, diskutuojama apie efektyvią reklamą ir jos planavimą.

Mokymus apie vaizdo montažo, fotografavimo subtilybes vedė fotomenininkas Paulius Makauskas. Jis analizavo vaizdinės medžiagos svarbą viešinimo kontekste, vyko įvairių fotografijų analizė ir nuotraukų tipų bei tikslų aptarimas. Mokymų pabaigoje dalyviai aktyviai diskutavo ir sėmėsi idėjų iš lektoriaus patirties vykdant fotografijos projektus. 

Kitas projekto „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“ mokymų ciklas, skirtas bibliotekų darbuotojams, vyks spalio 20 ir 27 dienomis. 

Projektą  finansuoja: Lietuvos Kultūros Taryba ir Palangos miesto savivaldybė. 

Dėkojame prie projekto ženkliai prisidėjusiems rėmėjams: UAB „Pajūrio Šaltinis“, UAB „Kavinada“ (kavinė „Du Malūnai“) ir „KANEEL“ desertinė. 

 

Palangos viešosios bibliotekos 

vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė 

Lina Butkevičiūtė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“.


Spalio 25 dieną BĮ „Palangos investicijų valdymas“ pradėjo kultūros įstaigų darbuotojams skirtą mokymų ciklą „Praktiniai mokymai: kultūra, aš ir tu.“


Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“. 


Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“.


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina tęstinį kvalifikacijos ir kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“.


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka organizavo ir įgyvendino kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 2“. Nuo rugsėjo 1 d. bibliotekoje įvyko 6 mokymai, kuriuose dalyvavo bibliotekininkai iš Palangos, Skuodo, Kretingos ir Šilutės viešųjų bibliotekų bei keletas regiono švietimo įstaigų bibliotekininkų.


Rugsėjo 16 d. Palangos viešojoje bibliotekoje prasidėjo projekto „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 2“ mokymų ciklas, skirtas bibliotekų darbuotojams. Į pirmąjį užsiėmimą susirinko Kretingos, Skuodo, Šilutės, Palangos viešųjų bibliotekų  darbuotojai ir švietimo įstaigų bibliotekininkai. 


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina tęstinį kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 2“. Mokymų ciklas prasidės rugsėjo 16 d. ir tęsis iki gruodžio mėnesio.


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka organizavo ir įgyvendino kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų“. Nuo rugsėjo 10 d. bibliotekoje įvyko 7 mokymai, kuriuose dalyvavo bibliotekininkai iš Palangos miesto švietimo įstaigų, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos...


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų“. Nuo rugsėjo 10 d. bibliotekoje vyks mokymų ciklas. Mokymuose dalyvaus bibliotekininkai iš Palangos miesto švietimo įstaigų.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius