Kviečia minėti Vasario 16-ąją

Palangos tiltas, 2019-02-10
Peržiūrėta
676
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos, Šventosios bendruomenes ir kurorto svečius kviečiame minėti Vasario 16-ąją, Valstybės atkūrimo dieną. Laukia įspūdinga programa, kuri kvies į bendruomenės bėgimą „Geltona Žalia Raudona“, šv. mišias už Lietuvą Palangos ir Šventosios bažnyčiose ir net tris koncertus. Palangoje, po šv. mišių pagerbsime Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signatarus, padėdami gėles Signatarų alėjoje, prie J. Basanavičiaus ir gen. J. Žemaičio paminklų.
14 val. visus kviečiame į Palangos kurhauzo koncertų salę, ten jūsų lauks Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvai su muzikine dovana-koncertu „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą“. Gražiausius šokius, dainas ir eiles apie Lietuvą atliks Palangos kamerinis choras, liaudiškų šokių grupė „Banguolis“, folkloro ansamblis „Mėguva“, vokaliniai ansambliai „Guboja“ ir „Eldija“, vyrų choras „Jūros šauliai“. Koncertas nemokamas.
18 val. – šventinis koncertas, skirtas LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI ir kompozitoriaus E. Balsio jubiliejiniams metams.
Jūrą ir jos stichiją E. Balsys siejo su amžinybe, su filosofine laiko samprata. Baltijos didybė kompozitorių įkvėpdavo rašyti muziką, jos įvaizdžiai aptinkami kone visuose žanruose. Pajūrio kraštą, Klaipėdą galime laikyti ir pirmosios E. Balsio pažinties su muzika vieta, o tėvų namuose Palangoje daugelį metų su šeima jis leisdavo vasaras, čia parašė ir nemažai kūrinių.
Vasario 16 d. Palangos koncertų salėje nuskambės 1954 m. E. Balsio parašytas Pirmasis koncertas smuikui ir orkestrui. Jį atliks smuikininkė Lina Marija Songailė ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninis orkestras, dirigentas Tomas Ambrozaitis. Antroje koncerto dalyje klausytojai išgirs Siuitą simfoniniam orkestrui iš vienintelio E. Balsio sukurto baleto „Eglė žalčių karalienė“. Ji taps savotiška įžanga į kitą būsimą E. Balsio jubiliejinių metų premjerą – to paties pavadinimo šokio spektaklį, kurio premjera įvyks vasarą, Palangos koncertų salėje. Koncertas nemokamas. Nuo vasario 7 d. kvietimus platina „Ticket Market“.
14 val. Šventosios pagrindinėje mokykloje vyks koncertas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos benamis Gintaras, papasakojęs „Palangos tiltui“ apie „nusidžirintus“ (nusipjautus – aut.) nušalusius kojų pirštus vasarį, pasiskundė „Palangos tiltui“, kad šią savaitę buvo „su jėga“ „basas“ iš poliklinikos išvarytas, nors anksčiau galėjo į ją ateiti pėdų perrišimams. Palangos...


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad sąskaitos už gautas paslaugas vasario mėnesį vėluos dėl AB „Lietuvos paštas“ vykdomų darbų diegiant automatizuotą siuntų skirstymą.


Antrąją Kalėdų dieną „Daddy Was A Milkman“ kviečia į PalangąPalangos Caritas kviečia savanorius įsitraukti į veiklą.


Palangos, Šventosios bendruomenes ir kurorto svečius kviečiame minėti Vasario 16-ąją, Valstybės atkūrimo dieną. Laukia įspūdinga programa, kuri kvies į bendruomenės bėgimą „Geltona Žalia Raudona“, šv. mišias už Lietuvą Palangos ir Šventosios bažnyčiose ir net tris koncertus. Palangoje.


Kūrybinei grupei „Mostas“ šie metai – jubiliejiniai. Ir nors, kaip patys prisimena, mažai kas anuomet tikėjo, kad itin skirtingi menininkai ilgai išsilaikys drauge, jie įrodė, kad yra tvirta šeima. Būtent šis žodis – „šeima“ – ir skambėjo kiekvieno mostiečio lūpose, uždarant ir aptariant Prano Domšaičio...


Palangos senosios gimnazijos bendruomenė kartu su Kultūros ir jaunimo centru sekmadienio popietę pakvietė palangiškius paskaityti kartu Maironio poemą „Jaunoji Lietuva“, taip pagerbiant valstybę jos artėjančio atkūrimo šimtmečio proga. Į renginį atvyko ir profesorius Liudas Mažylis, išgarsėjęs tuo, jog Vokietijoje atrado Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto...


Palangos miesto savivaldybė kviečia visus Palangos senjorus rytoj, šeštadienį, paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, kurios metu vyresniesiems gyventojams bus siūloma įvairių pramogų – prisiminti miesto istoriją, pasimėgauti kultūriniais renginiais, taip pat pasivaišinti kavinėse nemokama kava bei atrasti laiko ir kasdienei maldai.


Renginys ,,Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti ir Kinų Naujiesiems metams pasitikti 2010 m. vasario 12 d.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius