Kviečiu diskutuoti ir dirbti drauge!

Palangos tiltas, 2019-12-20
Peržiūrėta
1176
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mieli kraštiečiai,

Palangos ir Šventosios socialdemokratų vardu sveikinu su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis. Kiekvienam iš Jūsų linkiu, kad ateinantys metai būtų kupini prasmingų darbų, drąsių idėjų, o praeinančių metų patirtis teįkvepia naujiems sprendimams.

Kviečiu diskutuoti ir dirbti kartu, kad drauge sukurtume jaukų gyvenimą sau, visiems mūsų krašte gyvenantiems ir į jį atvykstantiems žmonėms.

Prie naujametinių pažadų sąrašo įrašykime palinkėjimą sau būti aktyviais piliečiais keliant problemas ir dalyvaujant sprendimų priėmime. O tai daryti paprasta – susitikime jau po švenčių, sausio 29 dieną, Šventojoje. Detalesnė informacija bus skelbiama spaudoje.

Šilčiausi linkėjimai,

Svetlana Grigorian
Palangos miesto savivaldybės tarybos narė

Jūsų komentaras:

TAU senjorė 2019-12-23 21:05 (IP: 84.15.185.206)
Išsigandau kai ši neaišku ką atstovaujanti dama kurorto muziejaus ekspozicijos atidarymo proga išlėkė iš pirmos eilės su gėlėmis ir visų žmonių akivaizdoje puolė apibendrinti atidarymo renginį, taip ir sako, o dabar AŠ APIBENDRINSIU. Salė pradėjo ūžti, žmonės piktintis, o aš taip ir nesupratau kas ji tokia, toks sakyčiau gan nachališkas renginys. Atkreipiau dėmesį ir į tai, kad ši ponia isiveržė ir sėdėjo pirmoje eilėje, o merui atėjus teko sėstis per vidurį, nieko tokio aišku, bet kažkaip nemandagiai viskas atrodė.

Delfi 2019-12-21 21:20 (IP: 84.15.182.59)
Nestabili, kompleksuota ir juokinga

Taip pat skaitykite

Lietuvoje onkologiniai susirgimai kasmet paliečia nemažai šeimų ir pacientų artimųjų. Viena iš jų – Vaida, kuri sutiko pasidalinti istorija, ką reiškia rūpintis onkologine liga sergančia drauge.


Vidaus reikalų ministerijos (VRM) sprendimas uždaryti poilsio ir reabilitacijos centrą „Pušynas“ Palangoje ir valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centrą „Dainava“ Druskininkuose vis dar karštai aptarinėjamas. Palangos valdžia tvirtina, kad ministrės Agnės Bilotaitės pateikti sprendimo motyvai yra neteisingi, tad nuspręsta priešintis permainoms. Pokyčių ir galimybės išlikti vis dar...


            Jau aštunti metai vykstantis nacionalinis mokinių konkursas „Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“ šiais metais kvietė kurti pamokas-filmukus apie draustinius. Palangos senosios gimnazijos mokiniai, kurie per patyriminę veiklą su biologijos mokytoju Edvinu Piktuižiu susipažino su  šalia esančias saugomomis teritorijomis, taip pat dalyvavo šiame...


Valstybės dieną Palanga pasitinka pasidabinusi Trispalvėmis bei su nuoširdžiu kvietimu pademonstruoti vienybę ir meilę savo šaliai, Liepos 6-ąją 21 val. visiems drauge giedant Tautišką giesmę.


Valstybės dieną Palanga pasitinka pasidabinusi Trispalvėmis bei su nuoširdžiu kvietimu pademonstruoti vienybę ir meilę savo šaliai, Liepos 6-ąją 21 val. visiems drauge giedant Tautišką giesmę.


Mieli kraštiečiai, Palangos ir Šventosios socialdemokratų vardu sveikinu su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis. Kiekvienam iš Jūsų linkiu, kad ateinantys metai būtų kupini prasmingų darbų, drąsių idėjų, o praeinančių metų patirtis teįkvepia naujiems sprendimams.


„Duok ranką, mielas drauge“, – rugsėjo 17dieną 10 valandą tarė Palangos senosios gimnazijos mokiniai. Siekdami aktyviai praleisti laiką, dar labiau susibičiuliauti su bendraminčiais ne tik iš savo mokyklos, bet ir su svečiais iš Palangos pradinės, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos neįgaliųjų mokinukų klasių, rinkomės prie centrinės gelbėjimo...


Laikraščiui „Palangos tiltas“ reikalinga(-as) maketuotoja(-as)-dizainerė(-is) dirbti redakcijoje pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Būtina mokėti dirbti Adobe


Kodėl jauni mokytojai neina dirbti į mokyklą?

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 12 03 | Rubrika: Miestas

Toks klausimas kartais kyla rugsėjo pirmąją stebint mokytojus, kuriems mokiniai neša gėles. Su visa pagarba Palangos pedagogams – jaunų veidų jų tarpe nėra labai daug. Kodėl jauni mokytojai neina dirbti į mokyklą?


Daugeliui jaunimėlio atstovų vasara – „išsigelbėjimas“ nuo nemalonaus pinigų kaulijimo iš tėvų. Vieni moksleiviai renkasi ledų pardavėjo darbą, kiti – padavėjo. Tačiau neteko sutikti nė vieno, kuris, esant  galimybei, norėtų dirbti sanitaru ligoninėje. Palangos senosios gimnazijos moksleivis  Kasparas Aleknavičius, kuris kitų švelniai pravardžiuojamas „genijumi“, pasiryžo būtent...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius