Laima Andrikienė: Vasario 16-oji užima svarbią vietą kiekvieno lietuvio širdyje

Palangos tiltas, 2022-02-16
Peržiūrėta
1497
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Laima Liucija Andrikienė
Laima Liucija Andrikienė

Vasario 16-oji užima svarbią vietą kiekvieno lietuvio širdyje. Ši diena – ypatinga data Lietuvos valstybės istorijoje, skaičiuojančioje jau antrą tūkstantmetį.

Didžiuojuosi mūsų laisva Lietuva. Didžiausias pasiekimas – tai mūsų žmonės ir Lietuva, kurioje gyvename: moderni, dinamiška Europos valstybė, pasiekusi tikslų, apie kuriuos tik svajojo jos tėvai, Vasario 16-osios Akto signatarai. 

Lietuva niekada, jokiais laikais nebuvo tokia stipri ir girdima Europoje ir apskritai pasaulyje. Tai – mūsų su Jumis Lietuva, į kurią su viltimi žiūri ir prieglobsčio pas mus ieško kaimyninėse Rusijoje ir Baltarusijoje persekiojami žmonės, kurios užtarimo ir paramos tikisi ir sulaukia Ukraina, Moldova, Sakartvelas. Įvertindama mūsų valstybės pastarojo meto politiką pasaulio spauda skelbia Lietuvą esant laisvojo pasaulio lydere. Tokie įvertinimai – milžiniškas pasiekimas, ypač prisimenant, iš kur ir kokie atėjome į 1990-ųjų kovo 11-ąją.

Mūsų laisvė, Lietuvos nepriklausomybė – ypatingos vertybės. Branginkime ir saugokime jas.

Tebus Lietuva per amžius! Už Lietuvą, su Lietuva ir Lietuvoje!

 Su Vasario 16-ąja, mielieji!

  Dr. Laima Andrikienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Nepriklausomybės (Kovo 11-osios) Akto signatarė

Jūsų komentaras:

Riomondclell 2022-03-30 20:15 ([email protected] / IP: 141.101.105.11)
And while, french massage and not violates practically any prohibitions, for the reason it's not about sexual contact. Dear gentlemen! Sensitive touch rasprekrasnoy girls will flow through your body, dipping in depth boundless the ocean pleasure. In the quiet slip, donating your skin kisses, prelestress envelops the warmth of one's body. You will be surprised at, which sea bliss today it is possible to feel fromnude massage in Midtown. In school sensual massage women will hold erotic 4hands massage. Similar swedish massage, as in principle, and relaxation, influences on some area human body, this give a chance male gain strength. The energy massage inSoho it today skill give away bliss. The Soapy massage - on the influence on clients is meant practically unlimited available opportunities actions on bodily, and consequently, and psychoemotional state of health friends. [url=https://bodyrubmassage372558317.wordpress.com/]Как вести свой блог в 2021 и зарабатывать на нем SendPulse Blog[/url]

Taip pat skaitykite

Informuojame, kad pradedami platinti Pranešimai apie rinkimus. Jie bus išnešioti po namus iki vasario 25 d.


Į pastebėjimą, kad esąs vyriausias šios kadencijos Seimo narys – per ateinančias Kalėdas Antanas Vinkus švęs savo 80-metį – žinomas gydytojas, buvęs Ambasadorius Estijoje, Latvijoje ir Rusijoje, taipogi buvęs Neringos meras, bičiuliškai šypteli: „Esu vyriausias jame, bet širdyje amžiaus naštos visiškai nejaučiu. Žmogus taip turbūt yra sukurtas, kad savijauta ir jausmai dažnai išlieka jaunesni...


Vasario 16-oji užima svarbią vietą kiekvieno lietuvio širdyje. Ši diena – ypatinga data Lietuvos valstybės istorijoje, skaičiuojančioje jau antrą tūkstantmetį.


Antradienį, vasario 1 dieną, palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas šventė 47-ąją gimtadienį. Ta proga Palangos meras ir M. Skritulsko bičiulis Šarūnas Vaitkus paliko žaismingą įrašą-gimtadienio sveikinimą savo Facebook.


 Lietuvos policijos organizuojamame teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape, kuris vyko Kaune, varžėsi 10 geriausių moksleivių komandų iš visos Lietuvos. Klaipėdos apskričiai atstovavusios Palangos senosios gimnazijos komanda „Antanas ir Co“ užėmė garbingą II vietą. Palangiškius aplenkė ir I vietą užėmė komanda iš Panevėžio, o treti liko moksleiviai iš Elektrėnų.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad sąskaitos už gautas paslaugas vasario mėnesį vėluos dėl AB „Lietuvos paštas“ vykdomų darbų diegiant automatizuotą siuntų skirstymą.


Nuo liepos pradžios Palangos turizmo centras (TIC) skaičiuoja jau 21-us gyvavimo metus. Greit bus dvylika metų, kai šioje įstaigoje dirba Alma Slaboševičienė. Ilgiausiai TIC dirbanti moteris sutiko pasidalinti savo darbo ir asmeniniais įspūdžiais, kas ir kaip kito įstaigoje, mieste ir mūsų visų savimonėje.


Galima laipioti ant skulptūrų ar ne? Tokį klausimą iškėlė į redakciją užsukusi palangiškė Danutė, pastebėjusi, jog itin dažnai kurorto svečiai pageidauja įsiamžinti būtent užsiropšdami ant skulptūrų. „Negi skulptūra yra būtent tam skirta. Juk tam yra vaikų parkai, kur galima palaipioti. O skulptūra juk dėl tokių veiksmų gali būti ir sugadinta“, –...


Pirmadienį bus minima Tarptautinė teatro diena, o šeštadienį šiai dienai paminėti vyks tradicinė Lietuvos mėgėjų teatro šventė „Tegyvuoja teatras“. Šiame renginyje kasmet pagerbiami labiausiai nusipelnę mėgėjų teatro puoselėtojai. Įprastai niekada nelieka nepastebėti ir Palangos „Grubiojo“ teatro statomi spektakliai, juose vaidinantys...


BBL čempionate „Palanga“ iškovojo svarbią pergalę

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 03 | Rubrika: Sportas

Labai svarbią pergalę penktadienį Baltijos krepšinio lygos (BBL) A grupėje iškovojo Palangos klubas „Palanga“, kuris savo aikštelėje 71:58 (17:19, 17:19, 22:9, 15:11) įveikė Raplos „Rapla“ ekipą iš Estijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius