Lemiamoms LKL rungtynėms „Palanga“ prašo visų krepšinio sirgalių pagalbos

Palangos tiltas, 2012-04-12
Peržiūrėta
996
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lemiamoms LKL rungtynėms „Palanga“ prašo visų krepšinio sirgalių pagalbos

Penktadienį Palangos reprezentacinė krepšinio komanda „Palanga“ sužais paskutiniąsias savo rungtynes reguliajame LKL sezone. Antradienį vykusi įnirtinga kova Klaipėdoje su kita pajūrio komanda „Neptūnu“, kuriai teko nusileisti tik kelių taškų skirtumu, neleido mūsų komandai pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos, tačiau įrodė, kad „Palanga“ – tikrai rimtas priešininkas.

Šiandien Klaipėdoje vyksiančiose rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ palangiškiai sieks pabėgti iš pavojingos paskutinės vietos (ją užėmus komandai dėl išlikimo LKL tektų kautis su geriausia Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komanda). Prieš itin svarbias komandai rungtynes kalbiname „Palangos“ vyriausiąjį trenerį Albertą Vilimą.

– Šiandien sužaisite paskutiniąsias varžybas LKL reguliajame sezone, kaip vertinate besibaigiantį LKL sezoną? Kokios nuotaikos, kokie didžiausi potyriai?

– Mums liko vienos svarbiausių rungtynių – su tikrai stipria Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda. Sezoną vertinčiau teigiamai, jis buvo tikrai įtemptas, įdomus. Manau, visi gavo labai daug naudos: žaidėjai pasisėmė praktikos, aš, kaip treneris, įgijau patirties.

Žaidimas aukščiausioje lygoje, be jokių abejonių, suteikia galimybę išbandyti savo jėgas, pamatyti kokių gebėjimų kaip treneriui dar trūksta, ko turime dar mokytis.

– Kaip vertinate  komandą?

– Komandą vertinu gerai, tačiau komandos rezultatų vertinti gerai negalėčiau, nes visgi turnyrinėje lentelėje šiuo metu esame paskutiniai. Tačiau galime pasigirti, kad turėjome labai gražių pergalių, gražių žaidybinių akimirkų. Bet kažko pritrūko, kad būtume aukščiau…

– Tai gal galėtumėte ir įvardinti, ko visgi trūko, kad būtų pasiekta daugiau pergalių. Juk daug varžybų pralošdavote vos kelių taškų skirtumu...

– Kaip pasiekiama pergalė? Komanda privalo žaisti – nuo švilpuko iki švilpuko. Žaidėjai ir treneriai privalo vadovautis šaltu protu, tačiau žaisti karštomis širdimis. Komandoje privalo vyrauti savitarpio supratimas. Manau, viena iš ne itin stabilaus žaidimo priežasčių yra didžiulė žaidėjų kaita. Jai stipriai keičiantis, tiesiog trūkdavo susižaidimo.

Pralaimėjimus keliais taškais kartais nulėmė meistriškumo stoka, kadangi komanda yra jauna. Ir, žinoma, pritrūko sportinės sėkmės. Taip pat labai gaila, kad neturime savo sportinės bazės. Galime teigti, kad visas varžybas žaidėme išvykose, nes treniruojamės Šventojoje, o žaidžiame Klaipėdoje.

– Kokias išskirtumėte stipriąsias ir silpnąsias komandos savybes?

– Iki naujų metų, galime teigti, turėjome vienokią komandą, po naujų metų – kitą, su stipriai pasikeitusia sudėtimi...

Visos kitos LKL komandos turėjo galimybę dirbti visą sezoną, turėdami pilną, pastovią sudėtį.  O mes, greičiausiai dėl finansinių sunkumų, daug svyravome...

Stiprioji komandos pusė? Mane žavi komandos kovingumas, geras nusiteikimas kovai, valios pastangų dėka.

– Kokiomis nuotaikomis šiandien vyksite į lemiamas sezono rungtynes?

– Viltis miršta paskutinė. Visada einame žaisti su viltimi laimėti. Mums būtina laimėti prieš „Pieno žvaigždes“. Dabar svarbu – susikaupimas, susitelkti ir ruoštis vakaro varžyboms. Norėčiau paraginti „Palangos“ sirgalius prisijungti prie mūsų ir palaikyti komandą. Patikėkite: mums tai – labai svarbu.

– Kurį iš komandos žaidėjų galėtumėte išskirti kaip atradimą?

– Komandoje ašis buvo Dane Johnsonas. Kol jis gydėsi kojos traumą ir prasidėjo visos bėdos. Gaila, tačiau  ir šiuo metu jis dar šimtu procentu negali žaisti. Stabiliu žaidėju visą sezoną išskirčiau Mindaugą Reminą.

Mantas Mockevičius nustebindavo, vis blykstelėdavo atskirose varžybose. Nikitos Barinovo ir Bilalo Beno pasitraukimas iš komandos buvo tikrai didžiulė netektis visiems.

Naujiems žaidėjams A. Montrimavičiui ir  M. Virbalui, manau, pritrūko laiko atsiskleisti, jiems reikia pajusti žaidimą.

Na, ir, žinoma, komandos veteranai traukia vežimą. Kalbu apie Tomą Rinkevičių ir Vaidotą Pečiuką. Jų žaidybinė patirtis, praktika labai svarbi ir naudinga komandai.

– Kaip vertinate klubo sezoną apskritai?

– Klubui šie metai tikrai labai sunkūs. Gaila, kad klubas neturėjo generalinio rėmėjo. Finansinis stabilumas komandai suteiktų didesnes galimybes, o tai, žinoma, palengvintų ir kai kuriuos komandai svarbius sprendimus. Tačiau džiugu, kad ir su tokiomis finansinėmis galimybėmis „Palanga“ sugebėjo visą sezoną išlikti aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje.

– Kokią komandą laikote gera?

– Kai pas žaidėjus galima atrasti šias savybes: darbštumą, valią, užsispyrimą, asmenines ambicijas. Kai visos tokios žaidėjų savybės susilieja į vieną tvirtą komandą. Bendra motyvacija, bendri interesai – taip pat labai svarbu. Komandoje turi atsispindėti nusiteikimas, vienos vizijos siekimas.

– Ką dar pasakytumėte?

– Kviečiu visus Palangos krepšinio sirgalius šiandien, 18 valandą, atvykti į Klaipėdą (Taikos g. 61) palaikyti „Palangos“ komandą bene svarbiausiose sezono rungtynėse.

 

Milda GRICIŪTĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„7bet-NKL“ sezonui jau prasidėjus ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojanti Palangos „Kuršių“ (4-2) ekipa sulaukė pastiprinimo.


Palangos miesto savivaldybės Taryba jau subūrė savo rinktinę rungtynėms su su Seimo narių rinktine šį penktadienį. Kaip „Palangos tiltui“ trečiadienį, spalio 6 dieną, sakė Saulius Simė, kurorto Tarybos narys, už Palangą sutiko žaisti Gediminas Gečas,  Andrius Bajoras, Bronius Vaitkus, Rokas Rojus, savivaldybės darbuotojas Vytautas Indreika. „Žaisiu ir aš pats,“ – sakė S. Simė, žinomas...


Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Nuo šio vakaro kovas vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti pradeda „Palangos tilto“ krepšinio komanda.


Penktadienį Palangos reprezentacinė krepšinio komanda „Palanga“ sužais paskutiniąsias savo rungtynes reguliajame LKL sezone. Antradienį vykusi įnirtinga kova Klaipėdoje su kita pajūrio komanda „Neptūnu“, kuriai teko nusileisti tik kelių taškų skirtumu, neleido mūsų komandai pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos, tačiau įrodė, kad...


Palangos krepšinio komanda „Palanga“ kviečia visus savo sirgalius ir gerbėjus į paskutiniąsias reguliariojo sezono Lietuvos krepšinio lygos varžybas.  


Antradienį, kovo 6 dieną, „Baltijos” pagrindinės mokyklos sporto salėje krepšinio mylėtojų, pasipuošusių krepšinio atributika, laukia „Palangos tilto“ krepšinio komanda, kuri pirmą kartą dalyvaus Palangos miesto krepšinio mėgėjų varžybose Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. „Palinkėkite...


Krepšininkas Marius Prekevičius besiilsėdamas Palangoje sugeba planuoti bei derinti tolimesnius darbus, susijusius su krepšiniu. Neseniai Marius kartu su savo mama bei draugu įkūrė naują krepšinio komandą Gargžduose. Tai bus trečios lygos komanda, kurioje žais jaunimas iki 25 metų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius