Suburta Palangos Tarybos narių krepšinio rinktinė jau pasirengusi kautis su Seimo narių komanda

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-10-06
Peržiūrėta
1947
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Suburta Palangos Tarybos narių krepšinio rinktinė jau pasirengusi kautis su Seimo narių komanda

Palangos miesto savivaldybės Taryba jau subūrė savo rinktinę rungtynėms su su Seimo narių rinktine šį penktadienį.

Kaip „Palangos tiltui“ trečiadienį, spalio 6 dieną, sakė Saulius Simė, kurorto Tarybos narys, už Palangą sutiko žaisti Gediminas Gečas,  Andrius Bajoras, Bronius Vaitkus, Rokas Rojus, savivaldybės darbuotojas Vytautas Indreika.

„Žaisiu ir aš pats,“ – sakė S. Simė, žinomas pajūrio bokso treneris.

Anot jo, niekas neatsisakė žaisti: „Kitiems gal labai ir nesiūlėme, nes žmonės nėra labai sportuojantys, apie sveikatą labiau galvoja.“

Įdomios rungtynės įvyks Palangoje, Universalioje sporto arenoje šį penktadienį, spalio  8 dieną, 17 val. 30 min. Įeiti bus galima tik su Galimybių pasu.

Išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos, sukurpė palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas.

Įstatymų leidėjai ne tik prakaituos kurorto universalioje sporto arenoje, bet ir apžiūrės Palangą ir Šventąją. Žinoma, kad jie lankysis  statomame Šventosios uoste.

M. Skritulskas, buvęs Palangos miesto Tarybos narys, sakė „Palangos tiltui“, kad jis buvo paprašęs Sauliaus Simės komandą „paorganizuoti.“ 

Į Palangą turėtų atvykti šie Seimo nariai – Seimo narių krepšinio rinktinės nariai: Kasparas Adomaitis, olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna, Andrius Bagdonas, Jonas Gudauskas, Jonas Jarutis, Laurynas Kasčiūnas, Andrius Kupčinskas, Deividas Labanavičius, Bronislovas Matelis, Andrius Mazuronis, Gintautas Paluckas, Audrius Petrošius, Lukas Savickas, buvęs premjeras Saulius Skvernelis.

Sergejus Jovaiša yra Seimo narių krepšinio rinktinės treneris.

Pirmadienio vakarą Vilniuje Taivano Valstybės dienos minėjime sutiktas A. Kupčinskas sakė šių eilučių autoriui, kad „laukia kelionės“ į Palangą.

„Bus įdomu ir Palangą pamatyti, ir krepšinį pažaisti,“ – sakė jis.

S. Simė sakė, kad paskutinį kartą miesto Tarybos krepšinio komanda žaidė prieš kolegas iš Jelgavos.

Paklaustas, ar palangiškiai jau nesusitarė iš anksto garbingai pralaimėti svarbiems svečiams iš Vilniaus, S. Simė teigė: „Jeigu eini į aikštę, vadinasi esi pasirengęs kautis ir laimėti.“

Į pastabą, kad kitąkart Palangoje galėtų įvykti ir bokso mačas tarp Palangos miesto Tarybos narių ir parlamentarų, S. Simė atsakė juokaudamas: „Aš taip vyrams ir sakau: pirmiausia leiskite mane į aikštelę savo darbą padaryti, o tada ir jūs išeisite.“

M. Skritulskas prisipažino „Palangos tiltui“, pats istorinėse rungtynėse nežaisiąs: „Aš save saugau – gi tiek metų dirbau Taryboje. O ir rungtis prieš savo kolegas, esamus ir buvusiu, nenorėčiau,“ – šypsojosi jis.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Planas iškirsti kelis medžius prie Vanagupės g. 13C sukėlė bendrijos narių nepasitenkinimą. Žmonės apklijavo brandžius medžius plakatais, papuošė balionais.  


Palangos miesto savivaldybės antrojo aukšto fojė penktadienį atidaryta „Šilko klubo“ narių kūrybos darbų paroda „Palanga“, skirta miesto 770-mečio jubiliejui.


Likus mažiau nei metams iki 2023 m. savivaldybių tarybų narių rinkimų Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) išanalizavo Lietuvos savivaldybių tarybų narių kaitos duomenis ir parengė apžvalgą. Joje matoma, kaip keitėsi 60-ties Lietuvos savivaldybių tarybų sudėtys nuo pastarųjų visuotinių savivaldybių tarybų rinkimų, vykusių 2019 m. kovo 3 d., iki š. m. kovo 31 d. 


Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Bet ne krepšinio aikštelėje Palangoje. Pirmą kėlinį žaidimo taisykles diktavusi Seimo narių krepšinio rinktinė netrukus išsikvėpė ir Palangą paliks gavusi į kailį 66-84. Nors po pirmo kėlinio jai audros niekas nežadėjo – jį parlamentarai laimėjo 15—11.


Grupė Seimo narių penktadienį, spalio 8-ąją, lankosi Palangoje ir Šventojoje – savo akimis, ne internete pamatė svarbiausius savivaldybės infrastruktūros objektus. O kaip rašė „Palangos tiltas“, šiandien, 17 val. 30 min., Seimo narių krepšinio rinktinė Palangos universalioje sporto arenoje (Sporto g. 3) susikaus su Palangos miesto Tarybos narių krepšinio komanda. Ryte parlamentarai –...


Palangos miesto savivaldybės Taryba jau subūrė savo rinktinę rungtynėms su su Seimo narių rinktine šį penktadienį. Kaip „Palangos tiltui“ trečiadienį, spalio 6 dieną, sakė Saulius Simė, kurorto Tarybos narys, už Palangą sutiko žaisti Gediminas Gečas,  Andrius Bajoras, Bronius Vaitkus, Rokas Rojus, savivaldybės darbuotojas Vytautas Indreika. „Žaisiu ir aš pats,“ – sakė S. Simė, žinomas...


Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Rugsėjo pradžioje grupė Palangos neįgaliųjų draugijos narių vyko į Raseinius, kur Maironio parke buvo surengta antroji respublikinė neįgaliųjų meno kolektyvų dainų šventė – konkursas „Lik sveika, vasara“.


Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai, tęsdami tradiciją artėjant Vėlinėms pagerbti į Amžinybę iškeliavusius kolegas, ketvirtadienį, spalio 31 d., aplankė Palangos kapinėse amžinojo poilsio atgulusių Savivaldybės tarybos narių kapus.  


Komisijos narių boikotas žlugdo apklausą

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 07 18 | Rubrika: Miestas

Rytoj į apklausą dėl savivaldybės sutarties su „Litesko“ nutraukimo atėję Palangos gyventojai galbūt ras užrakintas sporto salės duris – ketvirtadienio pavakarę savivaldybės Tarybos posėdžių salėje susirinkę 10 apklausos komisijos narių paskelbė pareiškimą, kad boikotuoja organizuojamą apklausą – neatvyks į komisijos posėdį sekmadienio rytą. Jie reikalauja apklausą surengti rugsėjo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius