LESTO Palangoje tiesia kabelines linijas

„Palangos tilto“ informacija, 2013-09-16
Peržiūrėta
665
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Darbus vykdantis rangovas, atlikęs visus reikalingus prijungimo darbus, įsipareigoja sutvarkyti aplinką.
Darbus vykdantis rangovas, atlikęs visus reikalingus prijungimo darbus, įsipareigoja sutvarkyti aplinką.

Nuo rugpjūčio pradžios Malūno ir Sodų gatvėje triūsia darbininkai: ardo šaligatvių plyteles, kasa griovius, tiesia komunikacijas. Darbus čia atlieka elektros skirstymo bendrovė LESTO, tiesianti šioje Palangos dalyje naują vidutinės įtampos kabelinę liniją.
„Malūno ir Sodų gatvėse tiesiamos naujos vidutinės įtampos (10 kV) kabelinės linijos, kurios skirtos prie skirstomojo tinklo prijungti naują didelį elektros energijos vartotoją – prekybos centrą, – „Palangos tiltą“ informavo bendrovės LESTO atstovas ryšiams su visuomene Ernestas Naprys. – Iki šiol šiam vartotojui laikinai elektros energija buvo tiekiama aplinkinėmis linijomis, tačiau, norint užtikrinti patikimą elektros energijos tiekimą, būtina įgyvendinti šį projektą“.
Darbai buvo pradėti rugpjūčio 2 d., jų pabaiga numatyta spalio 21 d.
Pasak E. Naprio, gyventojai elektros energijos tiekimo sutrikimų dėl šio projekto neturėtų patirti. „Įrengus papildomą elektros tinklo infrastruktūrą, gedimų atveju atsiras daugiau galimybių užtikrinti patikimą elektros energijos tiekimą vartotojams“, – akcentavo atstovas ryšiams su visuomene, pridūręs, jog LESTO atsiprašo dėl darbų vykdymo metu patiriamų nepatogumų.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pačiame Palangos centre, po kavinės „Fotokava“ stalais, dar nesugrėbti pernykščiai medžių lapai, nenuravėtos piktžolės veržiasi pro šaligatvio plyteles.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šeimoms, vienu metu susilaukiančioms dviejų ar daugiau mažylių, skiriama Savivaldybės parama. Didesnė parama teikiama ir nelaimę patyrusiems gyventojams. Šie pokyčiai įsigaliojo pakeitus Piniginės socialinės paramos teikimo tvarką.


Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.


Klubo „Palanga“ krepšininkai ir jų treneriai aplankė Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą, kur bendravo su vietos mokiniais bei mokytojais. Moksleiviai krepšininkams galėjo užduoti rūpimus klausimus, sudalyvauti įvairiuose žaidimuose, laimėti prizų bei gauti norimo žaidėjo autografą. Renginyje dalyvavo BC „Palangos“ vyriausiasis treneris Virginijus Sirvydis...


LESTO Palangoje tiesia kabelines linijas

„Palangos tilto“ informacija, 2013 09 16 | Rubrika: Miestas

Nuo rugpjūčio pradžios Malūno ir Sodų gatvėje triūsia darbininkai: ardo šaligatvių plyteles, kasa griovius, tiesia komunikacijas. Darbus čia atlieka elektros skirstymo bendrovė LESTO, tiesianti šioje Palangos dalyje naują vidutinės įtampos kabelinę liniją.


Naujajame Palangos miesto savivaldybės administracijos pastate, dar prieš metus perimtame ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos, jau triūsia remontininkai.


 Šį trečiadienį vykusi jau paskutinė prekyba bilietais į Europos krepšinio čempionatą sukėlė    Palangoje sukėlė tikrą sąmyšį ir pykčio audrą. „Laukinių Vakarų Salūne”, kurioje yra įsikūrusi „Tiketa” kasa, vienuoliktą valandą trečiadienį kasos langelis buvo uždarytas, nors prie jo driekėsi eilutė ištroškusių įsigyti...


Kas ir kada prie kurhauzo sudegusios sienos pritvirtino elektros kabelinę spintą? Jos pakabinimas turėjo būti suderintas ne tik su VST, bet ir Palangos savivaldybės Komunalinio ūkio skyriumi, bet nei elektrikai, nei savivaldybės komunalininkai apie ją teigia nieko negirdėję. Kurhauzo bendrasavininkas Gediminas Jacka, dėl kibirkščiuojančios spintelės sustabdęs kurhauzo medinės dalies ardymo...


Neseniai pradėjęs dirbti advokatu ilgametis teisėjas Rimgaudas Mickus vis dar dažnai suvokia mąstąs kaip teisėjas. Nostalgiškai prisimindamas tas dienas jis tvirtai teigia, kad nors darbas buvo kupinas įtampos, tačiau jam ši veikla patiko. Šimtai bylų išliko buvusio teisėjo atmintyje, keliančių tiek gerų, tiek ir skausmingų prisiminimų. Visa sukaupta patirtis padėjo išlikti teisingam...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius