Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2021-02-26
Peržiūrėta
2037
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Palangoje

Palangoje tradiciškai Kovo 11-osios minėjimo renginiuose pasirodymus rengia jaunieji palangiškiai. Tad šiemet Palangoje gyvenančių jaunuolių bei vaikų klausiame: „Kas Tau yra laisvė?“. Atsakymai įvairūs. Vieni muzikos kalba, kiti braukdami teptuką ar užsiimdami kita įdomia veikla pasakoja, ką jiems reiškia gyventi laisvoje Lietuvoje.

 

Jau kovo 1 d. Nepriklausomybės aikštėje įžiebiama paroda – instaliacija „Laisvės šviesa: Palangos jaunimo pulsas“. Čia susipažinsite su šiandieninio Palangos jaunimo pulsu – ką jie veikia, galvoja ir jaučia. Visi projekto dalyviai gimė nepriklausomoje Lietuvoje, jau po 1990 metų kovo 11 dienos. Jie kuria ir kurs ateities Lietuvą. Simboliškai ir vieningai visi kartu laiko trispalvę – mūsų valstybę savo rankose. Kovo 11-ą dieną jų mintis apie laisvę galėsite ne tik perskaityti, bet ir išgirsti.

 

Šventinę dieną kviesime į nuotolinį Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos auklėtinių koncertą „Dainos Lietuvai". Skambės užsienio ir lietuvių autorių kūriniai, kuriuos atliks akordeono, saksofono, fleitos bei chorinio dainavimo klasių mokiniai. Renginys bus rodomas Palangos kultūros ir jaunimo centro Facebook paskyroje (www.facebook.com/Palangoskc). Koncertą pradedame 11 valandą.

 

Palangos kultūros ir jaunimo centras bendradarbiaudamas su verslo ir lyderystės akademija „In corpore“ 2020 m. rudenį kvietė jaunimą kalbinti senjorus apie jiems įsimintiniausias ir vertingiausias vietas Palangoje. Susitikimai ir diskusijos vyko kurhauze. Senjorų pasakojimus jaunieji projekto dalyviai aprašė bei įamžino, kaip šios vietos atrodo šiandien. Projektas „Kartų dialogas: išgirsk, pamatyk, atrask“ pakvies į fotografijų parodą, kuri bus eksponuojama Grafų Tiškevičių alėjoje kovo 11 dieną.

O Šventosios naująją aikštę Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną papuoš moksleivių piešiniai apie laisvą Lietuvą. Konkursą „Laisva Lietuva“ laimėję jaunieji menininkai savo darbus eksponuos naujosios aikštės pastato languose. Šventinę dieną aikštėje skambės dainos skirtos Lietuvai.

 

Švęskime laisvę kartu!

 

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 11-oji yra ir visuomet išliks nenumaldomo tautos ryžto, susitelkimo bei kilnių idėjų simbolis.  Tebūna Kovo 11-oji džiugi ir viltinga, skatinanti džiaugtis mūsų šalies pasiekimais bei didžiuotis savo Valstybe.  Te kiekvienam iš mūsų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena suteikia optimizmo bei naujų jėgų kurti savo miesto ir šalies gerovę. Su meile kurkime ateities...


Kovo 11-osios išvakarėse kūrybingieji Palangos senosios gimnazijos mokiniai su jais ruošusiais mokytojais pakvietė atšvęsti kiekvienam lietuviui svarbios valstybinės šventės – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos.


Palanga Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną minės jaunatvišku ritmu – į pasirengimą artėjančiai šventei įsitraukė ne tik Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvas, bet ir miesto ugdymo įstaigos.


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, pasitikome ypatingą šventę – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Dieną, kuri mums kasmet primena, kokią didelę vertybę – galimybę gyventi laisvoje šalyje, kalbėti gimtąja kalba ir patiems kurti mūsų šalies ateitį – turime. 


Kovo 11-ąją palangiškiai ir miesto svečiai kviečiami dalyvauti skirtingose miesto erdvėse vyksiančiuose renginiuose kur bendruomeniškai švęsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. 


Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Kovo 11-ąją pagerbtas Kovo 11-osios Akto signataro, buvusio Palangos miesto mero Algimanto Vinco Ulbos atminimas. Visų palangiškių vardu Palangos meras Šarūnas Vaitkus padėjo ant signataro kapo gėlių.


Palangoje tradiciškai Kovo 11-osios minėjimo renginiuose pasirodymus rengia jaunieji palangiškiai. Tad šiemet Palangoje gyvenančių jaunuolių bei vaikų klausiame: „Kas Tau yra laisvė?“ Atsakymai įvairūs. Vieni muzikos kalba, kiti braukdami teptuką ar užsiimdami kita įdomia veikla pasakoja, ką jiems reiškia gyventi laisvoje Lietuvoje.


Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2021 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangoje tradiciškai Kovo 11-osios minėjimo renginiuose pasirodymus rengia jaunieji palangiškiai. Tad šiemet Palangoje gyvenančių jaunuolių bei vaikų klausiame: „Kas Tau yra laisvė?“. Atsakymai įvairūs. Vieni muzikos kalba, kiti braukdami teptuką ar užsiimdami kita įdomia veikla pasakoja, ką jiems reiškia gyventi laisvoje Lietuvoje.


Į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ojo jubiliejaus renginius kovo vienuoliktąją įsijungė ir Šventoji.


Palanga šventė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-metį

"Palangos tilto" informacija, 2015 03 12 | Rubrika: Miestas

Palangoje bei Šventojoje trečiadienį iškilmingai paminėtos dvidešimt penktosios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius