Moksleivių klubo dovanos vaikams

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-06-01
Peržiūrėta
1257
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Moksleivių klubo mokiniai ir vadovai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – paminėjo itin smagiai. Ypatingai darbštūs ir kūrybingi vaikai susirinkusiems svečiams padovanojo įsimintiną šventę, kurioje svarbiausi buvo visi augantys talentingieji vaikai. Moksleivių klubo vadovai nepamiršo savo ugdytinių ir kuo nuoširdžiausiai padėkojo už pademonstruotą kūrybiškumą, iniciatyvumą ir didžiulį aktyvumą.

 

Praėjusio antradienio popietę Moksleivių klube skambėjo muzikos garsai, pranešantys apie itin reikšmingą šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šioje įstaigoje bręstantys, savo talentus ugdantys vaikai turi kuo pradžiuginti. Šokantys, dainuojantys, nemokantys liūdėti vaikai savo gabumus atskleidė ir per savąją šventę. Direktorės pavaduotoja ugdymui Vanda Juodikienė pasidžiaugė drauge su susirinkusiais vaikais, nes kartu su šia švente prasidėjo taip mažųjų laukiama vasara.

Švęsti reikia su dainom ir šokiais, tad nieko nelaukę taip šventę ir pradėjo vaikų kolektyvai. Visi vaikai ir jų vadovai buvo apdovanoti padėkos raštais už puoselėjamą meno veiklą, nuolatinį tobulėjimą, nesenkančią energiją ir ryžtą siekti kuo aukštesnių rezultatų. Tautinių vaikų šokių kolektyvas, kuriam vadovauja Janina Serapinienė ir Rimantas Tranauskas, padedant ansambliui „Bočiai“ atliko linksmus sukinukus, Valdonės Juozapavičienės jaunosios dainininkės suteikė gerų emocijų, atvykę mažieji svečiai iš Vydmantų, kuriuos moko Soneta Baltmiškinė, pakėlė nuotaiką originaliu pasirodymu, niekuomet nestokojantys entuziazmo buvo ir šįkart vadovės Dianos Šeduikienės mokomas vaikų folkloro būrelis „Kikilis“. Neliko be padėkos ir kruopštieji kitų būrelių nariai. Tekstilės būrelio vadovė Loreta Gliožerienė drauge su savo ugdytinėmis taip pat buvo apdovanotos. Mergaičių parodėlės išties džiugino ir skaidrino niūrius vakarus. Už neišsenkantį kūrybiškumą, norą skleisti naujienas ne tik draugams, bet ir visam miestui padėkos raštai buvo įteikti ištikimiesiems mūsų draugams, priedo „Paskutinis suolas“ jauniesiems žurnalistams, kurie savo išradingumu puošė mūsų laikraščio puslapius.

Linksmai ir reikšmingai pradėję vasarą, vaikai išskubėjo ja džiaugtis, širdyje išsinešę daug naudingų žinių, teikiančių ir didžiulį malonumą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos moksleivių klubo vaikų folkloro ansamblio „Kikilis“ duetas – dainininkas Laurynas Baužas ir mokytoja Diana Šeduikienė– užėmus I vietą respublikiniame festivalyje – konkurse „Grįžulai“ 2021.


Palangos Rotary klubo prezidentas Vytautas Staugaitis bei šio klubo narys Bronius Martinkus penktadienį, gegužės 8 d., apsilankė Palangos miesto savivaldybėje bei Savivaldybės administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei klubo vardu perdavė kurorto medikams skirtą dovaną – keletą dėžių įvairių apsaugos priemonių.


Palangos moksleivių klubas (Virbališkės takas 4) spalio 30 d. 16 val. kviečia į Moliūgų dekoravimo šventę.


Praėjusią savaitę vaikai minėjo savo šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione, susirinkę mažieji Palangos visuomenės nariai turėjo ką veikti – jiems buvo pasiūlyta daug smagios veiklos.


Praėjusį spalį Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyrius gausiame Palangos mokinių savivaldų forume, į kurį susirinko per 70 aktyvių kurorto moksleivių, aktyviai dirbo įvairiose grupėse, išklausė Palangos mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) laikinojo pirmininko Žygimanto Mitkaus pristatytą Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus metinę ataskaitą bei...


Nepaisant didelio krūvio mokyklose, daugiau kaip pusė Palangos senosios gimnazijos moksleivių užsiima popamokine veikla. „Yra tokių vaikų, kurie suspėja visur. Jie eina dainuoti, lipdyti ar muzikuoti, šokti – jie kaip vijurkai sukasi visur“, – nuomonę išsakė Palangos moksleivių klubo direktorės pavaduotoja ugdymui Vanda Juodikienė.


Praėjusį antradienį, Palangos moksleivių klube vyko prevencinė popietė moksleivių klubo būrelių mokiniams. Renginyje dalyvavusi Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus prevencinio poskyrio vyr. specialistė Genovaitė Jociuvienė palietė mokiniams aktualias temas.


Šilko klubo parodoje „dūzgė“ vabzdžiai

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 18 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta jau dešimtoji Šilko klubo paroda, pavadinta „Šilkas, vaškas ir vabzdžiai“. Kaip paminėjo klubo vadovė Daiva Stonkuvienė, tai jau dešimta autorinė klubo narių paroda. „Jei skaičiuotume ir tas parodas, kurios kartojosi įvairiuose miestuose ir kaimuose, tuomet...


Moksleivių klubo dovanos vaikams

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 01 | Rubrika: Miestas

Moksleivių klubo mokiniai ir vadovai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – paminėjo itin smagiai. Ypatingai darbštūs ir kūrybingi vaikai susirinkusiems svečiams padovanojo įsimintiną šventę, kurioje svarbiausi buvo visi augantys talentingieji vaikai. Moksleivių klubo vadovai nepamiršo savo ugdytinių ir kuo nuoširdžiausiai padėkojo už pademonstruotą kūrybiškumą, iniciatyvumą ir...


Palangos moterų „Lions“ klubas vis artėjant didžiosioms metų šventėms pasiskubino tai priminti ir labiausiai likimo nuskriaustiems vaikams, nuvežusios visiems po šventę ir palikusios neišdildomų įspūdžių. Pirmadienį jas pasitiko lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai, o kitą dieną šventiškai nusiteikusios moterys rinkosi prie „Baltijos“ pagrindinės mokyklos. Žygis tuo nesibaigė, nes...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius