„Naglio“ krepšininkai – čempionai

„Palangos tilto“ informacija, 2010-05-04
Peržiūrėta
2080
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį ketvirtadienį Palangos krepšinio komanda „Naglis“ suteikė didžiulę šventę juos palaikiusiems Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) metu sirgaliams. Namie vykusiose varžybose jie nugalėjo Jonavos „Triobet Malsta“ komandą ir iškovojo čempionų titulą, laimėję seriją rezultatu 4:1.

 

Jau pirmajame kėlinyje išsiveržę į priekį Palangos krepšininkai aikštelėje „ėmė diktuoti sąlygas“. Itin trokšdami pergalės jie veržliai ėmėsi iniciatyvos ir nepaliaujamai didinti rezultatą, nepalikdami nei menkiausios vilties priešininkams. Net ir atkakli jonaviečių gynyba nesutrikdė „Naglio“ krepšininkų, kurie apsupti savų sirgalių su trenksmu iškovojo pergalę rezultatu 84:69.

Susirinkę sirgaliai paskutinėmis rungtynių sekundėmis dėkojo „Naglio“ krepšininkams už suteiktą džiaugsmą. Išreiškę pagarbą atsistoję ir garsiais aplodismentais, „ištirpus“ laikui visi skubėjo paspausti rankos savo miesto čempionams.

Besiliejantis džiaugsmas tą vakarą nesibaigė. Praėjusį penktadienį šventė tęsėsi, kurioje buvo dėkojama krepšininkams už pergalę. Palangos miesto savivaldybės meras V.Stalmokas įteikė padėkos raštus, pridėdamas ir piniginę 30 tūkst. litų premiją. Sveikinimo žodį nugalėtojams ištarė ir NKL direktorius Virginijus Bulotas, įteikęs itin rezultatyviam komandos žaidėjui Brandon Davis NKL „Aukso ženklą“. Nebuvo pamiršta padėkoti ir ypatingai palaikiusiems rėmėjams ir sirgaliams, kurie taip pat turės progą atšvęsti pergalę drauge su krepšininkams. Laimėjusiems čempionams bus suteikta galimybė patekti į Lietuvos krepšinio lygą (LKL) – stipriausią Lietuvos vyrų krepšinio lygą, tačiau reikia turėti reikalaujamą biudžetą ir tinkamą areną. Palangos krepšinio klubo generalinis direktorius Regimantas Juška teigė tikįs, kad įmanoma įvykdyti reikalavimus, tačiau jį ypač neramina verslininkų netęsiami pažadai, kurie ir gali „užkirsti“ kelią.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Tris dienas universalioje sporto arenoje vyko 2015/2016 metų sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Jaunių U-18 merginų krepšinio čempionato B diviziono finalinės varžybos. Penktadienį Alytaus SRC komanda 65:56 įveikė Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkes, o Palangos sporto centro žaidėjos 74:52 nugalėjo Ukmergės SC komandą. Rezultatyviausiai mūsų...


Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono starte Palangos „Palanga“ padovanojo dvi gražias pergales kurorto krepšinio gerbėjams: svečiuose po pratęsimo rezultatu 90:88 įveikė Trakų krepšininkus, o po to namuose, Palangos universalioje sporto salėje, po įtemptos kovos rezultatu 86:83 (28:16, 20:25, 20:20, 18:22) palaužė Vilniaus „Perlo-MRU“...


Palangos sporto centro jauniai krepšininkai – Lietuvos čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 13 | Rubrika: Sportas

Šeštadienį pusfinalio, o sekmadienį finalo rungtynėmis Šventojoje baigėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių (gim. 1996 m.) čempionatas. Tik prieš metus vietą stipriausiųjų komandų dešimtuke iškovojusi Palangos sporto centro komanda, reguliaraus sezono kovas baigė būdama trečioje vietoje, o per atkrintamąsias varžybas įveikusi A....


„Nykštuko“ komanda apgynė salės futbolo čempionų titulą

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 11 | Rubrika: Sportas

Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis...


Pralaimėjimą pirmosiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Top 16“ etapo rungtynėse patyrė užsieniečių pasipildžiusi „Palangos/Triobet“ ekipa. Kurorto komanda išvykoje Estijoje rezultatu 75:84 (25:20, 14:24, 20:22, 16:18) nusileido Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkams.


Palangos krepšinio komanda „Palanga“ kviečia visus savo sirgalius ir gerbėjus į paskutiniąsias reguliariojo sezono Lietuvos krepšinio lygos varžybas.  


Antradienį, kovo 6 dieną, „Baltijos” pagrindinės mokyklos sporto salėje krepšinio mylėtojų, pasipuošusių krepšinio atributika, laukia „Palangos tilto“ krepšinio komanda, kuri pirmą kartą dalyvaus Palangos miesto krepšinio mėgėjų varžybose Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. „Palinkėkite...


„Naglio“ krepšininkai – čempionai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos krepšinio komanda „Naglis“ suteikė didžiulę šventę juos palaikiusiems Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) metu sirgaliams. Namie vykusiose varžybose jie nugalėjo Jonavos „Triobet Malsta“ komandą ir iškovojo čempionų titulą, laimėję seriją rezultatu 4:1.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 12 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius