Palangos sporto centro jauniai krepšininkai – Lietuvos čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013-05-13
Peržiūrėta
2066
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos sporto centro jauniai krepšininkai – Lietuvos čempionai

Šeštadienį pusfinalio, o sekmadienį finalo rungtynėmis Šventojoje baigėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių (gim. 1996 m.) čempionatas. Tik prieš metus vietą stipriausiųjų komandų dešimtuke iškovojusi Palangos sporto centro komanda, reguliaraus sezono kovas baigė būdama trečioje vietoje, o per atkrintamąsias varžybas įveikusi A. Sabonio KC „Vytautas“ komandą (92:82, 80:89, 93:82), iškovojo teisę rungtyniauti finaliniame ketverte. Šeštadienį pusfinalyje rezultatu 79:71 Palanga įveikė Š. Marčiulionio KA „Blancomet“, sekmadienį finale ir A. Sabonio KC „Katos grupė“ – 84:69. Palangos SC-„Lalila“ – Lietuvos čempionai. Apie pasiektą sėkmę kalbamės su treneriu Regimantu Juška.
– Kaip pavyko tapti čempionais?
– Tai bendras sportininkų, jų tėvelių, trenerių, sporto centro administracijos pasiekimas. Su keliais vaikinukais iš šios komandos pradėjau dirbti, kai jie buvo pirmokai. Treniravomės turėdami žemesnius krepšius, mažesnius kamuolius. Po truputį keldami krepšius ir didindami kamuolius, žingsnis po žingsnio žengėme į priekį labai neatsilikdami nuo stipriausių didmiesčių komandų. Jau „Pirmo iššūkio“ čempionate kovodami tarp vienuolikmečių buvome patekę į stipriausių aštuntuką, bet užėmėme priešpaskutinę vietą ir pagal tų metų reglamentą iškritome į žemesnį divizioną. Prireikė kelių metų darbo, kad vėl sugrįžtume į pirmą divizioną. Teko dalyvauti įvairiuose turnyruose, ieškoti draugiškų rungtynių, rungtyniauti vyresnio amžiaus žaidėjams organizuojamuose čempionatuose. Svarbiausia, kad tai, ką darėme, buvo bendras tėvelių, mano, trenerio Arvydo Dočkaus, direktoriaus Romaldo Kazlausko darbas. Buvo visko. Pergalių, ir pralaimėjimų, džiaugsmo, ir liūdesio, barnių, ir puikių kelionių bei iškilų baidarėmis. Visur jaučiu tėvelių palaikymą, dėmesį, kartais ir kontrolę bei spaudimą.
– Ar tikėjotės būti geriausiais finaliniame ketverte?
– Jau tai, kad mes patekome į jį, yra pasiekimas, apie kurį prieš sezoną net nesvajojome. Pradėjus rungtyniauti jau po pirmų rungtynių ir pergalės Mažeikiuose pasijautėme tvirčiau, o apetitas vis augo. Nesiruošėme nuleisti rankų ir pusfinalyje. Žinojau, kad kovosime iki galo.
Su komanda tikrai daug esame rungtyniavę, ir turėję svarbių rungtynių. Vien ką reiškia keturis metus dalyvauti Europos jaunimo krepšinio čempionatuose, ar šių metų trijuose suaugusių čempionatuose Palangoje, Klaipėdoje ir Žemaitijoje. Sezonas buvo labai sunkus. Neaplenkė ir traumos bei ligos. Ir tai tik užgrūdino mus. Patekimas į finalinį ketvertą parodė, kad einame teisinga kryptimi.
– Užsiminėte apie studentų ir suaugusių komandas. Gal vaikinai jau turi pasiūlymų iš kitų klubų?
– Manau, kad pirmasis krepšininkų tikslas ir turėtų būti įstoti į aukštąsias mokyklas, ten žaisti ir galbūt nemokėti už mokslus. Padirbėjus dar ketverius metus, o gal ir anksčiau reiktų išsirinkti ir klubą, kuriame toliau tęs sportinę karjerą. Tikiu, kad ir po šio finalo kai kurie vaikinai gali sulaukti pasiūlymų iš agentų, bet manau, kad bet kokie pasiūlymai negali nubraukti galimybės toliau tobulėti ir tęsti mokslus. Aišku, labai noriu, kad dar bent metus išliktų visa komanda Palangoje ir pirmieji naujoje salėje iškovotų pergales.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 4-5 d. Klaipėdoje startavo pirmasis U-12 berniukų Lietuvos tinklinio čempionato turas.


 Lietuvos policijos organizuojamame teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape, kuris vyko Kaune, varžėsi 10 geriausių moksleivių komandų iš visos Lietuvos. Klaipėdos apskričiai atstovavusios Palangos senosios gimnazijos komanda „Antanas ir Co“ užėmė garbingą II vietą. Palangiškius aplenkė ir I vietą užėmė komanda iš Panevėžio, o treti liko moksleiviai iš Elektrėnų.


Palangos Sporto centro 2009 metais gimusių futbolininkų komanda tapo 2019 m. "Wellkid" turnyro čempionais. Anksčiau tapę stipriausia Žematijos regiono komanda, palangiškiai ketvirtfinalyje nugalėjo 2018 metų Lietuvos čempionus "Kauno taurą" 3-1, pusfinalyje įveikė Alytaus komandą 5-1, o auksiniame finale nugalėjo Vilniaus BFA komandą rezultatu 3-1.


Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2016 06 30 | Rubrika: Sportas

Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos – Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas“, Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m., komanda, treniruojama Gvido Juškos.  


Tris dienas universalioje sporto arenoje vyko 2015/2016 metų sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Jaunių U-18 merginų krepšinio čempionato B diviziono finalinės varžybos. Penktadienį Alytaus SRC komanda 65:56 įveikė Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkes, o Palangos sporto centro žaidėjos 74:52 nugalėjo Ukmergės SC komandą. Rezultatyviausiai mūsų...


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Palangos sporto centro jauniai krepšininkai – Lietuvos čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 13 | Rubrika: Sportas

Šeštadienį pusfinalio, o sekmadienį finalo rungtynėmis Šventojoje baigėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių (gim. 1996 m.) čempionatas. Tik prieš metus vietą stipriausiųjų komandų dešimtuke iškovojusi Palangos sporto centro komanda, reguliaraus sezono kovas baigė būdama trečioje vietoje, o per atkrintamąsias varžybas įveikusi A....


„Nykštuko“ komanda – vėl salės futbolo čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 14 | Rubrika: Sportas

Praėjusį penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.


Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...


„Naglio“ krepšininkai – čempionai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos krepšinio komanda „Naglis“ suteikė didžiulę šventę juos palaikiusiems Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) metu sirgaliams. Namie vykusiose varžybose jie nugalėjo Jonavos „Triobet Malsta“ komandą ir iškovojo čempionų titulą, laimėję seriją rezultatu 4:1.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius