NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-07-14
Peržiūrėta
288
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Cirko festivalis: Birutės parko teritorijoje šalia Gintaro muziejaus liepos 11-13 dienomis vyko jau ketvirtus metus rengiamas tarptautinis cirko festivalis „Stebuklų“ šalis.

Penktadienio popietę pajūryje įvyko triukšmingas festivalio atidarymo reginys, kurį pradėjo

ryškiaspalvė trupė „Dulce Compania“. Cirko artistai iš Peru, Brazilijos, Čilės ir Italijos lietuviams parengė spalvingą programą. Teatralizuoti šios kompanijos pasirodymai laukė poilsiautojų festivalio teritorijoje kiekvieną festivalio dieną.

Pajūryje tris dienas pasirodymus rengė artistai iš Čilės, Brazilijos, Peru, Vengrijos, Olandijos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos, Ukrainos, Suomijos ir Švedijos.

Palangos miesto gyventojai ir poilsiautojai per tris festivalio dienas švydo daugiau nei 70 pasirodymų po atviru dangumi: ekscentriškus kojūkininkus, oro akrobatų pasirodymus, teatralizuotus cirko spektaklius, žonglierius ir komedijos žanro artistų krečiamas išdaigas, šokio ir klasikinio cirko elementus apjungiančius numerius, improvizuotus pasirodymus, magiškus triukus ir dar daug kitų intriguojančių cirko numerių.

 

Įkliuvo: liepos 8 d. rytą Klaipėdos aps. VPK Palangos m. policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad aštuoniolikmetį Šiaulių rajono gyventoją apiplėšė nepažįstamas vaikinas. Palangos paplūdimyje iš nukentėjusiojo buvo pagrobta piniginė su joje buvusiais dokumentais ir pinigais.

Policijos pareigūnams nedelsiant atvykus į įvykio vietą, netoliese buvo sulaikytas vilnietis D. K., gimęs 1996 m. Vaikinas buvo neblaivus, pareigūnų sulaikomas nesipriešino. Vėliau jis pasakojo, kad paaiškinti savo veiksmų negali, kad toks jo elgesys galėjo būti tik alkoholio poveikio organizmui pasekmė. Nukentėjusysis taip pat buvo neblaivus. Palangos m. policijos komisariate dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas.

 

Gaisras: Sekmadienio popietę gaisras kilo Šventojoje, viename iš prekybinių kioskelių. Pranešimą, kad Jūros gatvėje atvira liepsna dega prekybinis kioskelis Jūros g. 22E, Bendrasis pagalbos centras bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gavo 14 val. 50 min. Atvykus prekybinio kioskelio, kuriame prekiaujama kebabais, bitumine danga dengtas stogas ir siena degė atvira liepsna.  14 val.53 min. gesinimo darbus pradėjo Šventosios posto ugniagesiai gelbėtojai.  14 val. 58 min. gaisras lokalizuotas, jo plitimas sustabdytas. 15 val.02 min.  atšaukta Darbėnų ugniagesių komanda. Į incidento vietą taip pat buvo atvykęs Palangos PGT  gaisrinis automobilis, tačiau  jo pagalbos neprireikė. Gaisro metu apdegė ir nuardytas medinio kioskelio stogas, apdegė 2 kv. m sienos, aprūko vidus. Už dviejų  metrų stovintis kitas medinis prekybos kioskas nuo gaisro nenukentėjo. Įvykis tiriamas.

 

Apiplėšimas: ankstų šeštadienio rytą Palangoje užpultas ir apiplėštas žmogus.

Anot Policijos departamento pranešimo, incidentas įvyko apie 7.00 val. Keturi asmenys per prievartą įsisodino į „Opel“ markės automobilį K. M. (gimusį 1982 m.) ir, nusivežę į Klaipėdos rajono Karklės kaimą, jį sumušė bei atėmė mobiliojo ryšio telefoną, laikrodį ir piniginę, kurioje buvo asmens dokumentai bei 2 tūkst. litų. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė. Materialinis nuostolis - 42 500 litų.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius