NAUJIENŲ PABIROS
Pastiprinimas: Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) pareigūnai vasarą tikrai nesiilsi – jau antrą sezoną iš eilės jie patruliuoja Lietuvos pajūrio kurortuose ir padeda pajūrio policininkams užtikrinti viešąją tvarką. Patruliuoti į Palangą išvyko LPM Profesinio rengimo ir Profesinės taktikos skyrių pareigūnai. Iš viso pajūryje pasikeisdami tarpusavyje darbuojasi 7 mokyklos pareigūnai.
Mokyklos pareigūnai į Palangos gatves patruliuoti išjuda tik vakare, apie 22 val. Jie prižiūri poilsiautojus J. Basanavičiaus g., stoties rajone, teritoriją nuo Kretingos g. iki plento, prie Palangos tilto. Vietoves jie patikrina pėsčiomis arba važiuodami dviračiais. Pareigūnai turi padėti palaikyti viešąją tvarką, reaguoti į pažeidimus ir nusikalstamas veikas, fiksuoti kelių eismo taisyklių pažeidimus, suteikti žmonės socialinę pagalbą.
Kelias savaites Palangoje patruliavęs LPM pareigūnas Romualdas pasakojo, kad darbo krūvis tikrai nemažas. Jis prisiminė, jog vieną naktį, per 8 val. trukusį patruliavimą, užfiksavo net 19 teisės pažeidimų. Žinoma, dauguma pažeidimų nebuvo sunkūs: chuliganizmas, alkoholio gėrimas viešoje vietoje, girtų pasirodymas viešoje vietoje, triukšmavimas. Tačiau teko malšinti ir masiškas muštynes prie Palangos tilto.
Tenisas: Palangoje baigėsi 24-asis tarptautinis senjorų teniso turnyras „Palanga open 2014“. Į Tarptautinės teniso federacijos (ITF) kalendorių įtrauktą turnyrą susirinko 148 tenisininkai iš Lietuvos, Europos valstybių ir JAV, dalyvių amžius – nuo 35 iki 82 metų. Pagrindinius prizus šiemet iškovojo Lietuvos, Suomijos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos ir Rusijos atstovai, mūsiškiai jų susižėrė daugiausiai.
Nugalėtojais tapo ir Klaipėdos krašto gyventojai: palangiškės Ž. Antropikienės ir klaipėdiečio T. Butvilo pora laimėjo mišrių dvejetų rungtį, Ž. Antropikienė su klaipėdiete O. Dupliakiene įtikinamai laimėjo ir moterų, vyresnių nei 45 metai, dvejetų kovas.
Dvejomis taurėmis džiaugėsi ir klaipėdietis R. Gricius (amžiaus grupė per 45 metai). Jis triumfavo individualiose kovose, o su vilniečiu A. Morkūnu - tarp vyrų dvejetų.
Jo brolis D. Gricius (per 35 m.) su Rusijos atstovu K. Suškovu tapo čempionais vyrų dvejetų rungtyje, palangiškis A. Rozga buvo nenugalimas tarp keturiasdešimečių, jo kraštietis R. Budginas vyresnių nei 50 metų tenisininkų kovose iškovojo paguodos prizą, o dar vienas Palangos atstovas A. Šatas (per 60 m.) sugebėjo pasiekti pusfinalį, bet liko be apdovanojimų.
Turnyre dalyvavo ir garsių žmonių - buvęs Latvijos premjeras I. Godmanis, kuris šešiasdešimtmečių kovose pasiekė finalą, bet jame nusileido A. Nuszkiewicz iš Lenkijos.
Reidas: praėjusį penktadienį Klaipėdos apskrityje vyko policinė priemonė, kurioje, be Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos biuro pareigūnų, dalyvavo 20 policininkų iš visų Lietuvos apskričių.
Reidai Palangos miesto gatvėse, jos prieigose, Kretingoje, Klaipėdoje ir uostamiesčio prieigose vyko 10-15 valandomis. Per tą laiką nustatyti 23 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.
1 vairuotojas neturėjo teisės vairuoti, 3 buvo nevisiškai blaivūs, bet neviršijo įstatymu leistos neblaivumo ribos. 8 vairuotojai važiavo techniškai netvarkingomis transporto priemonėmis, 6 nebuvo apsidraudę privalomuoju draudimu. Buvo užfiksuota ir penketas kitokių pažeidimų.
Be to, reidų metu pareigūnai sustabdė 2 policijos ieškotus asmenis.
„Palangos tilto“, Klaipėdos AVPK, ve.lt inf.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Skelbiama pedagogų atranką perkvalifikavimo studijų finansavimui
2023 08 07 | Rubrika: Miestas
Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2023 m. Palangos miesto savivaldybės mokyklose dirbančių mokytojų perkvalifikavimo studijų finansavimo atranką.
Monika Marija
2022 08 20 | Rubrika: Ką ir kur veikti Palangoje
Monika Marija: akustinis koncertas Dalyvauja pianistas Feliksas Zakrevskis
Europos Parlamento narys Liudas Mažylis atidarys biurą Palangoje
2021 06 30 | Rubrika: Miestas
Liepos 2 dieną, penktadienį, 16 val. Europos Parlamento (EP) narys prof. Liudas Mažylis kviečia į savo biuro Palangoje atidarymą. Biuras – atviras visuomenei ir skirtas Europos Parlamento ir Liudo Mažylio veiklai viešinti, kartu į pilietiškas iniciatyvas įtraukiant ir įvairias bendruomenes.
Meras Šarūnas Vaitkus dalyvauja konferencijoje Izraelyje „Muni World 2020“
"Palangos tilto" informacija, 2020 02 18 | Rubrika: Miestas
Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir jo patarėjas Pranas Žeimys Tel Avive, Izraelyje, dalyvauja konferencijoje „Muni World 2020“ („Savivaldybių pasaulis 2020“).
Palangos reabilitacijos ligoninė plačiau atvers duris 1
Linas JEGELEVIČIUS, 2017 11 21 | Rubrika: Sveikata
Beveik dvejus metus laukusi Sveikatos apsaugos ministerijos konkurso direktoriauspareigoms eiti, Palangos reabilitacijos ligoninė turi naują vadovą: direktore tapo Romantė Aleknavičienė, kuri po 25 metų prie ligoninės vairo stovėjusio Virginijaus Biskio išėjimo– iki rugsėjo vidurio ji laikinai vadovavo ligoninei – jau atsikratė žodžių „laikinai einanti“.
Palangos tikinčiųjų žodis
2015 11 30 | Rubrika: Miestas
Parapijos kronika Lapkričio 15 d. šv. Mišiose Palangos bažnyčioje buvo meldžiamasi už Paryžiaus aukas, jų artimuosius, prancūzų tautą, už taiką pasaulyje ir tautų vienybę. Po sumos šv. Mišių solidarumo su žuvusiais Paryžiuje ženklan parapijiečiai prie didžiojo altoriaus degė žvakutes. Palangos parapijos klebonas Marius Venskus kalbėjo: „Žudynės, karas ir...
Naujienų pabiros 1
2014 01 20 | Rubrika: Miestas
Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.
Naujienų pabiros
„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas
Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.
Pasirašius Taikos sutartį vėl bus skubama į teismą? 17
Linas JEGELEVIČIUS, 2013 09 26 | Rubrika: Miestas
Vakar įvykusiame Palangos savivaldybės Tarybos posėdyje nedalyvavo tik meras Šarūnas Vaitkus ir Nerijus Stasiulis, kurie lankėsi Vyriausybėje, iš kur Palangai parveža gerų žinių.
Taigi Lietuva toje karuselėje
www.ve.lt, 2011 08 29 | Rubrika: Nuomonės
Viskas - lyg iš tos pačios operos. Apie atrakcionų karuselę Palangoje Lietuvoje dabar žino daugelis. Net jei jos savom akimis nematė. Nes toji karuselė, kurioje kelioms dešimtims minučių aukštyn galva pakibo būrys vaikų, parodo, ko verta šioje šalyje sukurta valdymo sistema.
