NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-07-31
Peržiūrėta
331
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

LPM pareigūnai pajūryje darbuosis iki vasaros pabaigos. Klaipėdos AVPK nuotr.
LPM pareigūnai pajūryje darbuosis iki vasaros pabaigos. Klaipėdos AVPK nuotr.

Pastiprinimas: Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) pareigūnai vasarą tikrai nesiilsi – jau antrą sezoną iš eilės jie patruliuoja Lietuvos pajūrio kurortuose ir padeda pajūrio policininkams užtikrinti viešąją tvarką. Patruliuoti į Palangą išvyko LPM Profesinio rengimo ir Profesinės taktikos skyrių pareigūnai. Iš viso pajūryje pasikeisdami tarpusavyje darbuojasi 7 mokyklos pareigūnai.

Mokyklos pareigūnai į Palangos gatves patruliuoti išjuda tik vakare, apie 22 val. Jie prižiūri poilsiautojus J. Basanavičiaus g., stoties rajone, teritoriją nuo Kretingos g. iki plento, prie Palangos tilto. Vietoves jie patikrina pėsčiomis arba važiuodami dviračiais. Pareigūnai turi padėti palaikyti viešąją tvarką, reaguoti į pažeidimus ir nusikalstamas veikas, fiksuoti kelių eismo taisyklių pažeidimus, suteikti žmonės socialinę pagalbą.

Kelias savaites Palangoje patruliavęs LPM pareigūnas Romualdas pasakojo, kad darbo krūvis tikrai nemažas. Jis prisiminė, jog vieną naktį, per 8 val. trukusį patruliavimą, užfiksavo net 19 teisės pažeidimų. Žinoma, dauguma pažeidimų nebuvo sunkūs: chuliganizmas, alkoholio gėrimas viešoje vietoje, girtų pasirodymas viešoje vietoje, triukšmavimas. Tačiau teko malšinti ir masiškas muštynes prie Palangos tilto.

Tenisas: Palangoje baigėsi 24-asis tarptautinis senjorų teniso turnyras „Palanga open 2014“. Į Tarptautinės teniso federacijos (ITF) kalendorių įtrauktą turnyrą susirinko 148 tenisininkai iš Lietuvos, Europos valstybių ir JAV, dalyvių amžius – nuo 35 iki 82 metų. Pagrindinius prizus šiemet iškovojo Lietuvos, Suomijos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos ir Rusijos atstovai, mūsiškiai jų susižėrė daugiausiai.

Nugalėtojais tapo ir Klaipėdos krašto gyventojai: palangiškės Ž. Antropikienės ir klaipėdiečio T. Butvilo pora laimėjo mišrių dvejetų rungtį, Ž. Antropikienė su klaipėdiete O. Dupliakiene įtikinamai laimėjo ir moterų, vyresnių nei 45 metai, dvejetų kovas.

Dvejomis taurėmis džiaugėsi ir klaipėdietis R. Gricius (amžiaus grupė per 45 metai). Jis triumfavo individualiose kovose, o su vilniečiu A. Morkūnu - tarp vyrų dvejetų.

Jo brolis D. Gricius (per 35 m.) su Rusijos atstovu K. Suškovu tapo čempionais vyrų dvejetų rungtyje, palangiškis A. Rozga buvo nenugalimas tarp keturiasdešimečių, jo kraštietis R. Budginas vyresnių nei 50 metų tenisininkų kovose iškovojo paguodos prizą, o dar vienas Palangos atstovas A. Šatas (per 60 m.) sugebėjo pasiekti pusfinalį, bet liko be apdovanojimų.

Turnyre dalyvavo ir garsių žmonių - buvęs Latvijos premjeras I. Godmanis, kuris šešiasdešimtmečių kovose pasiekė finalą, bet jame nusileido A. Nuszkiewicz iš Lenkijos.

 

Reidas: praėjusį penktadienį Klaipėdos apskrityje vyko policinė priemonė, kurioje, be Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos biuro pareigūnų, dalyvavo 20 policininkų iš visų Lietuvos apskričių.

Reidai Palangos miesto gatvėse, jos prieigose, Kretingoje, Klaipėdoje ir uostamiesčio prieigose vyko 10-15 valandomis. Per tą laiką nustatyti 23 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

1 vairuotojas neturėjo teisės vairuoti, 3 buvo nevisiškai blaivūs, bet neviršijo įstatymu leistos neblaivumo ribos. 8 vairuotojai važiavo techniškai netvarkingomis transporto priemonėmis, 6 nebuvo apsidraudę privalomuoju draudimu. Buvo užfiksuota ir penketas kitokių pažeidimų.

Be to, reidų metu pareigūnai sustabdė 2 policijos ieškotus asmenis.

„Palangos tilto“, Klaipėdos AVPK, ve.lt inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius