Pagerbti Palangos vardą garsinantys jaunieji sportininkai

"Palangos tilto" informacija, 2012-09-21
Peržiūrėta
1375
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Š.Vaitkus ir sportininkus treniravęs vicemeras S.Simė padėkas įteikė (iš kairės) Ą.Zubei,  K.Barkauskui,  E.Dapšauskui ir J.Sabaliauskui.
Meras Š.Vaitkus ir sportininkus treniravęs vicemeras S.Simė padėkas įteikė (iš kairės) Ą.Zubei, K.Barkauskui, E.Dapšauskui ir J.Sabaliauskui.

Vakar kurorto vadovai pagerbė keturis jaunuosius Palangos sporto centro auklėtinius už tai, kad, pasiekę puikių rezultatų aukšto lygio varžybose, jie garsina mūsų miesto vardą šalyje ir už jos ribų.
Padėkos raštai, dovanėlės – Palangos simbolika papuošti puodeliai ir šratinukai, bei gėlės buvo įteiktos Ąžuolui Zubei – už 2012 metais Lietuvos bokso jaunučių čempionate, Lietuvos jaunučių bokso žaidynėse iškovotus čempiono titulus; Emiliui Dapšauskui – už 2012 metais Lietuvos bokso jaunių čempionate iškovotą bronzos medalį; Juliui Sabaliauskui – už 2012 metais Lietuvos bokso jaunučių žaidynėse iškovotą bronzos medalį; Karoliui Barkauskui – už 2012 metais Lietuvos bokso jaunimo čempionate iškovotą čempiono titulą.
Pasveikinęs Lietuvos bokso čempionatuose auksą bei bronzą iškovojusius jaunuosius sportininkus, Palangos meras Šarūnas Vaitkus linkėjo ir toliau siekti aukštų rezultatų bei išreiškė viltį, kad palangiškiai ateityje mūsų miesto vardą garsins Olimpinėse žaidynėse.
Vicemeras Saulius Simė taip pat sveikino savo auklėtinius ir sakė tikįs, jog pergalės čempionatuose įkvėps juos dar atkakliau treniruotis.
Čempionai ir prizininkai savo ruožtu žadėjo trenerio nenuvilti.
   

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Daugelis mokytojų ir mokinių tėvų sutinka, kad mokymasis turėtų būti ne tik efektyvus, bet ir įdomus, tačiau dalis mano, jog inovatyvūs mokymosi būdai, bandymai ir eksperimentai vaikams labiau asocijuojasi su žaidimais.


Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


Būtingėje, pačiame Palangos miesto savivaldybės pakraštyje, netoli Lietuvos-Latvijos sienos, šaltuku pagardintą geltoną pievos žolę rupšnoja vienintelis Palangos miesto savivaldybės jautis. Jo šeimininkė Jadvyga Petrutienė jį meiliai vadina „buliuku“, tačiau bėda ta, kad vienintelis Palangos jautis jo vardu pavadintus naujuosius metus pasitinka be...


Palangoje prieš Antano Mončio namus-muziejų esančiai erdvei suteiktas pavadinimas: Palangos miesto savivaldybės taryba pritarė pasiūlymui skverą pavadinti mūsų kraštiečio skulptoriaus Antano Mončio vardu. Prašymą suteikti skverui didžiąją gyvenimo dalį Prancūzijoje gyvenusio ir kūrusio, iš Kretingos rajono kilusio, didelę dalį savo kūrybos palikimo padovanojusio...


Netrukus Palangos miesto Garbės piliečių sąrašą gali papildyti dar vieno kilnaus žmogaus pavardė – šią savaitę įteikti parašai-prašymai miesto mero Šarūno Vaitkaus patarėjui Pranui Žeimiui miesto Garbės piliečio vardą suteikti Vidmantui Griciui, kuris iki iškėlimo į Veiviržėnų Šv. apaštalo evangelisto Mato parapiją Klaipėdos rajone...


Vilniuje vasario 26-28 dienomis vykusiame atvirame Lietuvos kikbokso čempionate dalyvavo


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Jeigu viskas vyks, kaip suplanuota, metų pabaigoje Palanga pagaliau turės ilgai lauktą universalią sporto salę. Ir ne tik ją: ruošiamasi atnaujinti futbolo aikštę bei sirgalių tribūnas, kalbama apie naują aikštę su dirbtine danga. Tačiau ar liks kam atstovauti mūsų miestui, nes, kaip beveik kasmet, Palangos vardą garsinantys krepšinio ir futbolo klubai abejoja, ar...


Pagerbti Palangos vardą garsinantys jaunieji sportininkai

"Palangos tilto" informacija, 2012 09 21 | Rubrika: Sportas

Vakar kurorto vadovai pagerbė keturis jaunuosius Palangos sporto centro auklėtinius už tai, kad, pasiekę puikių rezultatų aukšto lygio varžybose, jie garsina mūsų miesto vardą šalyje ir už jos ribų.


„Banguolis“ aktyviai garsina kurorto vardą

Lina Žukauskienė, tautinių šokių kolektyvo „Banguolis“ narė, 2010 04 16 | Rubrika: Miestas

Palangos kultūros centro vyresniųjų žmonių tautinių šokių kolektyvas „Banguolis“, kuriam vadovauja Janina Serapinienė, aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, garsina Palangos vardą ir patys pasisemia naujų jėgų bei idėjų drąsiai žengti toliau. Vykę į Salantus, o neseniai sugrįžę iš Žiežmarių, jie iki šiol gyvena patirtais įspūdžiais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius