NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-08-11
Peržiūrėta
336
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Krepšinis: sekmadienį Palangoje įspūdingu finalu baigėsi 2014 m. „Sprite“ talentų kovos. J. Basanavičiaus gatvėje susirinkę žiūrovai išvydo ne tik intriguojančias bei atkaklias jaunųjų krepšininkų kovas, bet ir krepšinio žvaigždes: A. Sabonį, mažiausią visų laikų NBA krepšininką T. „Muggsy“ Boguesą, Lietuvos rinktinės aukštaūgius J. Valančiūną bei A. Gudaitį, Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės trenerį G. Krapiką.
Palangoje rungtyniavo 96 jaunieji atrankinių turnyrų Druskininkuose, Palangoje, Kaune ir Vilniuje nugalėtojai ir nugalėtojos. Finalo metu paaiškėjo šeši savo trijų amžiaus grupių nugalėtojai, kurie jau iškovojo galimybę stebėti tikras NBA rungtynes. Ekspertų komisija iš jų išrinks 17 tūkst. litų vertės krepšinio stipendijos laimėtoją. Jis arba ji bus paskelbta ir apdovanota rugpjūčio 17 d. per tarptautinį vyrų krepšinio turnyrą „Huawei Cup 2014“ Kaune.

Finalo laimėtojams užėmusiems 1 vietą kiekvienoje amžiaus ir vaikinų bei merginų grupėje (šeši laimėtojai) atiteko: kelionė į 2014–2015 metų NBA sezono rungtynes (po vieną kiekvienam laimėtojui); talentų kovos 2014“ taurės; Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės ekipiruotės komplektas (sportinis krepšys, bateliai, kostiumas, sportinė apranga ir t. t.); bilietai į draugiškas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynes (kiekvienam laimėtojui po 2).

 

Šiaurietiškas ėjimas: šiandien, rugpjūčio 12-ąją, bei rugpjūčio 26 dienomis, 17 val. šiaurietiško ėjimo entuziastai bei norintys prie jų prisijungti kviečiami rinktis Botanikos parke prie Rotondos.
Kviečiami visi: norinčius išmokti vaikščioti šiaurietiškai kviečiame dalyvauti mokymuose, o mokančius – tobulinti techniką.

Mokymų metu bus suteikta informacija apie šiaurietiško ėjimo teigiamą poveikį sveikatai, tinkamą šiaurietiško ėjimo inventoriaus pasirinkimą bei bus mokoma šiaurietiško ėjimo bazinių žingsnių.

Pirmai treniruotei tiks paprasta sportinė apranga.

Tiems, kurie neturi šiaurietiško ėjimo lazdų – paskolinsime!

Registracija į šiaurietiško ėjimo mokymus tel. (8 46) 234067; mob. 8 640 93342; el. p. [email protected]

 

Policija perspėja: paskutinįjį vasaros sezono mėnesį į Palangos miesto policijos komisariato pareigūnus kreipiasi vis daugiau kurorte poilsiaujančių asmenų, kurie tampa vagysčių aukomis. Atvykę poilsiautojai, džiaugdamiesi vasaros teikiamas malonumais, pamiršta pasirūpinti savo turto saugumu, vertingus daiktus palikdami ant suolų parkuose, paplūdimio persirengimo kabinose, naiviai tikėdamiesi po kurio laiko juos rasti.

Vasarotojai miegodami nesivargina užrakinti poilsio namelių, terasų durų, uždaryti langų. Vertingi daiktai – piniginės, kompiuteriai, mobiliojo ryšio telefonai, fotoaparatai – paliekami lengvai ilgapirščiams pasiekiamose vietose. Pareigūnai, lankydamiesi poilsiavietėse, bendrauja su jų administratoriais ir ragina pasirūpinti poilsiaviečių aplinkos saugumu – įrengiant apšvietimą, sumontuojant vaizdo kameras, aptveriant teritorijas.

Pareigūnai, platindami informacinius pranešimus, poilsiautojus įspėja saugoti savo turtą ir nesudaryti sąlygų vagystėms.

 

 „Palangos tilto“, Palangos PK., „Delfi“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius