Kurorto vargstantiems surinkta daugiau nei 13 tūkstančių eurų

Linas JEGELEVIČIUS, 2018-12-14
Peržiūrėta
1396
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jau tradiciškai Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) ir Palangos Rotary klubas (jo prezidentas – restorano „Molinis ąsotis“ savininkas Klaidas Pakutinskas) pakvietė į labdaros vakarą muzikos klube „Vandenis“, kurio metu surinktos lėšos bus panaudotos atidaryti cukriniu diabetu sergantiesiems pagalbos kabinetą miesto centre ir pagelbėti sunkiai galą su galu suduriantiems miesto senoliams.


Renginyje gruodžio 6 dieną dalyvavo apie pusšimtis Palangos verslininkų, kurie dosniai atvėrė savo pinigines. Per vakarą buvo surinkta 13 410 tūkstančių eurų. 3 370 eurų buvo surinkta iš bilietų – įėjimas vienam asmeniui kainavo 50 eurų. Kiti pinigai buvo surinkti iš paveikslų pardavimo, taip pat dizainerės Modestos Šūkės rūbų kolekcijos pardavimų, kurie vyko aukciono būdu. Loterija fondą geriems darbams papildė 1050 eurų. Vien UAB "Audores"  paaukojo 630 eurų. Už brangiausią paveikslą „Baltasis auksas“ buvo atseikėta 1 100 eurų.

„Labai smagu, kad surinktų lėšų pakaks mūsų didiesiems sumanymams įgyvendinti: atidaryti Palangoje cukriniu diabetu sergantiesiems kabinetą – jam reikėjo 8 tūkstančių eurų ir nupirkti maisto produktų sunkiau besiverčiantiems mūsų kurorto seneliams. Mažiausiai dvylikai senelių dukart per mėnesį į namus bus veltui pristatyti nemokami maisto produktai, – „Palangos tiltui“ pasakojo PVRA prezidentė Ingrida Valaitienė. – Ypač už pagalbą esu dėkinga verslininkui Ramūnui Pocevičiui, pasirūpinusiam maisto vakarui tiekimu, taip pat rotariečiui Martinui Kulakauskui, į renginį pakvietusiam ir aukcione sutikusiems parduoti savo kūrinius menininkams. Jis rūpinosi ir vakaro pramoginės dalies dalyviais“.


Vakaro svečius linksmino Violeta ir Vilius Tarasovai, Mindaugas Rojus, TV3 šou „Lietuvos talentai“ dalyvis Nerijus Stankus.


Labdaros vakaro pagrindiniai rėmėjai buvo „Salas zivis“, „Delikatesas“, „Kartenos naminė duona“, „Lavazza“, „Mantinga“, „Švyturys“, „Reaton“, „Rolveda“, „Samsonas“, „Nowaco“, „Bidfood“, „Vilniaus paukštynas“, „Osama“, „Augma“, S. Jokužio leidykla-spaustuvė.
Renginį vedė Dovydas Bajoras.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos paštas pranešė, kad viešojo aukciono būdu sėkmingai pardavė buvusias pašto patalpas Palangoje. Vytauto g. 53 įsikūrusios patalpos parduotos už kiek daugiau nei 600 tūkst. eurų. Gautas lėšas bendrovė investuos į strateginius projektus: veiklos modernizaciją, pašto skyrių atnaujinimą ir darbo sąlygų gerinimą. 


Birželis Palangą nustebino ne tik alinančia kaitra, bet ir tokiu vasaros metu dar neregėtu prie jūros besiveržiančių poilsiautojų srautu. Jie suvartojo čia rekordinį geriamojo vandens kiekį, sumokėjo rekordiškai daug už automobilių parkavimą ir išmetė kurorte rekordiškai daug šiukšlių.


Vyriausybė šiandien, trečiadienį, balandžio 7 d., priėmė ne tik Palangai, bet ir visam Vakarų Lietuvos regionui labai svarbų sprendimą – Palangos oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai apsispręsta skirti 10 milijonų 250 tūkstančių eurų. „Taip uždegta žalia šviesa oro uosto infrastruktūros atnaujinimui. Tikrai labai gera žinia Vakarų Lietuvai ir Palangai....


Nors "kovidas" - didelis smūgis ekonomikai, o ypač paslaugų ekonomikai, kurią turi Palanga, kurorto pagrindiniai mokestiniai rodikliai - GPM surinkimas ir PVM mokėjimas - per pirmus tris šių metų ketvirčius buvo stebėtinai geri. Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkas Audrius Morkūnas sakė "Palangos tiltui", kad į Palangos...


Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Plungės apylinkės teismo sprendimą, kuriuo buvusi sodininkų bendrijos valdybos pirmininkė privalės atlyginti keliolika tūkstančių eurų sodininkų bendrijai padarytą žalą. Civilinę bylą pirmąja instancija nagrinėjo šešiolikos metų teisėjo darbo patirtį turintis Plungės apylinkės teismo Plungės...


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Palangos elito vakare kilniam tikslui surinkta 20 995 eurų

"Palangos tilto" redakcija, 2019 12 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį, lapkričio 31 d. Lietuvos kurorto koncertų salėje vyko jau tradiciniu tapęs Palangos labdaros vakaras. Kaip ir kasmet į iškilmingą renginį susirinko verslo, politikos, meno bei pramogų pasaulio asmenybės ne tik iš Palangos, bet ir viso pajūrio.


Jau tradiciškai Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) ir Palangos Rotary klubas (jo prezidentas – restorano „Molinis ąsotis“ savininkas Klaidas Pakutinskas) pakvietė į labdaros vakarą muzikos klube „Vandenis“, kurio metu surinktos lėšos bus panaudotos atidaryti cukriniu diabetu sergantiesiems pagalbos kabinetą miesto centre ir...


Moters ir jos vaikų nuo smurtaujančio vyro neapsaugojusi Lietuvos valstybė nukentėjusiajai turės sumokėti 6 tūkst. eurų kompensaciją ir teisines išlaidas, Europos žmogaus teisių teismo nutarimu įvertintas 4 tūkst. eurų.


Leidimų išduota daugiau, pinigų surinkta mažiau

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 20 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės Verslo ir turto skyriaus pateiktoje ataskaitoje apie prekybą ir paslaugų teikimą Palangos mieste bei Šventosios seniūnijoje nurodoma, jog buvo išduoti 490 leidimų prekiauti ir teikti paslaugas miesto Tarybos nustatytose viešosiose vietose. Iš jų prekybai ir prekiauti švenčių, renginių metu, buvo išduoti 324 leidimai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius