Aukcione buvusios Lietuvos pašto patalpos Palangoje parduotos už daugiau nei 600 tūkstančių eurų

Palangos tiltas, 2021-10-04
Peržiūrėta
1719
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aukcione buvusios Lietuvos pašto patalpos Palangoje parduotos už daugiau nei 600 tūkstančių eurų

Lietuvos paštas pranešė, kad viešojo aukciono būdu sėkmingai pardavė buvusias pašto patalpas Palangoje. Vytauto g. 53 įsikūrusios patalpos parduotos už kiek daugiau nei 600 tūkst. eurų. Gautas lėšas bendrovė investuos į strateginius projektus: veiklos modernizaciją, pašto skyrių atnaujinimą ir darbo sąlygų gerinimą. 

„Svarbiausias Lietuvos pašto siekis – suteikti kokybiškas iš šiuolaikiškas paslaugas, o taip pat užtikrinti geras darbo sąlygas darbuotojams. Efektyvus nekilnojamojo turto valdymas prisideda prie šios strategijos įgyvendinimo. Patalpas, kurios nėra tinkamos naudoti pagrindinėje veikloje, siekiame parduoti viešojo aukciono būdu. Tai leidžia koncentruotis į pagrindinę veiklą, taip pat užtikrinti reikalingas investicijas strateginių projektų įgyvendinimui – tęsti modernizaciją, kuri leidžia didinti paslaugų kokybę klientams, kartu gerinant ir darbo sąlygas darbuotojams“, – sako Lietuvos pašto komunikacijos departamento vadovė Ugnė Bartašiūtė.

Vytauto g. 53 įsikūrusiose patalpose Lietuvos pašto veikla vykdyta iki 2021 m. balandžio mėnesio. Patalpos nebuvo pritaikytos šiuolaikiškai pašto veiklai, prie pastato nebuvo įmanoma patogiai privažiuoti – tai sukeldavo sunkumų ir klientams, ir pašto darbo organizavimui. Tolimesniam patalpų eksploatavimui būtų buvusios reikalingos reikšmingos investicijos kapitaliniam remontui. Todėl buvo nuspręsta esamų patalpų atsisakyti ir pašto paslaugas perkelti į naujas, pagal modernią koncepciją įrengtas patalpas.

Pastaraisiais metais aukciono būdu buvo parduota ir daugiau Lietuvos paštui priklausiusių pastatų – išskirtiniai pastatai netruko surasti naujus savininkus, galinčius užtikrinti reikiamas investicijas pastatų atnaujinimui ir prasmingam panaudojimui. Jau žinoma, kad buvusio Vilniaus centrinio pašto patalpose įsikurs ISM universitetas, o Biržuose buvusiose pašto patalpose planuojama įrengti muziejų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nutraukta Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmuose nagrinėta civilinė byla dėl keliolikos tūkstančių eurų išieškojimo iš buvusio Kretingos rajono savivaldybės tarybos nario, tautodailininko Raimundo Puškoriaus.


Pajūryje pavogtas „BMW“ markės automobilis, praneša policija.


Šį sezoną Palangos reprezentaciniam krepšinio klubui „Kuršiai“ musę kandus – palangiškiai tarp 14 7bet-NKL klubų liko treti nuo galo, ištikimiausi sirgaliai širsta. „Komanda turi tokią nuostabią areną, už kurios nuomą nereikia mokėti nė cento. Kasmet iš Savivaldybės gauna 100 tūkstančių eurų paramos – net gerokai didesnės savivaldybės negali sau leisti. O rezultatai – liūdni,“ – sielojasi...


Ketvirtadienį pasibaigusiame Palangos miesto savivaldybės administracijos organizuotame neveikiančio kino teatro „Eldija“ pastato Šventojoje aukcione už turtą pasiūlyta pradinė kaina – 1,08 mln. eurų.


Lietuvos paštas pranešė, kad viešojo aukciono būdu sėkmingai pardavė buvusias pašto patalpas Palangoje. Vytauto g. 53 įsikūrusios patalpos parduotos už kiek daugiau nei 600 tūkst. eurų. Gautas lėšas bendrovė investuos į strateginius projektus: veiklos modernizaciją, pašto skyrių atnaujinimą ir darbo sąlygų gerinimą. 


Praėjusį savaitgalį (rugpjūčio 7-8 d.) Palangoje įvykęs LXVIII Vilniaus aukcionas ne tik stebino dalyvių aktyvumu ir įsirašė į istoriją kaip aukcionas, kuriame labiausiai kilo parduotų lotų kainos, bet ir tapo istorijos įprasminimo dalimi.


Vyriausybė šiandien, trečiadienį, balandžio 7 d., priėmė ne tik Palangai, bet ir visam Vakarų Lietuvos regionui labai svarbų sprendimą – Palangos oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai apsispręsta skirti 10 milijonų 250 tūkstančių eurų. „Taip uždegta žalia šviesa oro uosto infrastruktūros atnaujinimui. Tikrai labai gera žinia Vakarų Lietuvai ir Palangai....


Registrų centro duomenimis, Palangoje šių metų spalį parduotos 215 patalpos (gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties, kurios apima ir netipinės paskirties būstą, pvz. viešbučių apartamentus), arba net 2,5 karto daugiau nei tuo pačiu metu pernai, kai buvo parduoti 86 objektai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Jau tradiciškai Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) ir Palangos Rotary klubas (jo prezidentas – restorano „Molinis ąsotis“ savininkas Klaidas Pakutinskas) pakvietė į labdaros vakarą muzikos klube „Vandenis“, kurio metu surinktos lėšos bus panaudotos atidaryti cukriniu diabetu sergantiesiems pagalbos kabinetą miesto centre ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius