NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-11-10
Peržiūrėta
296
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Atšvaitai: ketvirtadienio vakare Kelių policijos specialistas su bendruomenės pareigūne dalyvavo Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios Mišiose, kuriose, minint Atšvaitų dieną, parapijiečiams buvo išdalinti atšvaitai, paaiškinta, kaip taisyklingai juos naudoti.
Be to, bendruomenės pareigūnė gyventojus informavo apie sukčiavimo būdus, kurių metu išviliojami pinigai, kiti vertingi daiktai, elektroninės bankininkystės duomenys. Gyventojai paraginti elgtis atsakingai, būti budriais.
Su parapijos klebonu aptartas tolesnis bendradarbiavimas, kurio metu pareigūnai aktualią visuomenei informaciją skelbs ir parapijos savaitraštyje.

Belaukiant euro: lapkričio 6 d. Palangos PK bendruomenės pareigūnė susitiko su miesto bendruomenės „Palangos santarvė“ nariais.
Pagrindinis susitikimo tikslas – suteikti informacijos apie eurų banknotų, monetų pagrindines ir papildomas apsaugos priemones, priminti apie įvairius sukčiavimo būdus, kurių metu išviliojami pinigai, kiti vertingi daiktai, bei informuoti apie problemas, susijusias su konfidencialių asmens bei elektroninės bankininkystės duomenų apsauga.
Be to, minint Atšvaitų dieną, susitikimo dalyviai paraginti saugoti save ir artimuosius – taisyklingai nešioti atšvaitus, kuriuos policijos darbuotoja įteikė bendruomenės atstovams. Pareigūnė paragino dalyvius išgirstą informaciją perduoti artimiesiems, pažįstamiems, kad ateityje būtų išvengta skaudžių įvykių.

Prevencija: lapkričio 5 d. pavakarę bendruomenės pareigūnė susitiko su Palangos švietimo pagalbos tarnybos prevencinės programos „Būk pastebėtas“ dalyviais, kurie svečiavosi komisariate.
Susitikimo metu dalyviai supažindinti su komisariato struktūra, pareigūnų atliekamomis funkcijomis, tarnyboje naudojamomis priemonėmis. Vaikams padovanoti atšvaitai, akcentuota jų svarba tamsiuoju paros metu bei teisingas naudojimas.
Pareigūnė priminė, kad svarbu būti budriems ir vengti pokalbių su nepažįstamais asmenimis, saugoti savo asmeninį turtą, atsakingai elgtis internete.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius