NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-11-13
Peržiūrėta
291
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Asocialūs asmenys: pirmadienio rytą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai vykdė prevencinę priemonę mieste: lankytasi apleistuose pastatuose, kitose vietose, kur lankosi ir gyvena nuolatinės gyvenamosios vietos neturintys asocialūs asmenys.
Priemonės metu su penkiolika asocialių asmenų pasikalbėta apie netinkamas ir nesaugias, artėjant šaltajam metų sezonui, gyvenimo sąlygas, o siekiant, kad kuo daugiau pėsčiųjų būtų matomi tamsiuoju paros metu, įteikti atšvaitai.
Pareigūnai įsitikino, kad netinkamai gyvenantys asmenys geba sparčiai pasistatyti naujus „namus“ ir juose įsikurti. Policijos pareigūnai nuolat lanko Palangos mieste gyvenančius asocialius asmenis, teikia jiems socialinę pagalbą.


Pensijų kompensavimas: SADM praneša, jog prasideda pirmasis sunkmečiu sumažintų pensijų kompensavimo etapas. Į bankų sąskaitas pensijas gaunantys senjorai kompensacijas gaus lapkričio 25 dieną, o tiems, kuriems pensijas atneša paštininkė, kompensacijas gaus kartu su pensija, įprastomis pensijų mokėjimo dienomis.
Kompensavimo procesas išskirtas į tris etapus – šiemet apie 500 tūkst. nedirbančių pensininkų atgaus 20 proc. sumažintos pensijų sumos, o 2015–2016 m. bus gražinti likę 80 proc. kompensacijų – po 40 proc. kasmet, šią sumą padalijant į 4 lygias dalis.
Sprendimą grąžinti krizės metu sumažintas pensijas nedirbantiems pensininkams Seimas šių metų gegužę priėmė skubos tvarka, „Sodrai“ gavus 130 mln. litų viršplaninių pajamų. Paskutinė kompensacijos dalis turėtų būti išmokėta 2016-ųjų gruodį. Skaičiuojama, kad iš viso pensijų kompensavimas nedirbusiems pensininkams atsieis 450 mln. litų.
Dar neaišku, kada bus kompensuotos dirbančių pensininkų sumažintos pensijos. Tikimasi 2015 metais parengti jų grąžinimo planą, kadangi valstybės galimybės neleidžia iš karto grąžinti visų sumažintų pensijų.


Kainos: sumažėjus dujų kainai ir nuo 2015 metų mažėjant viešuosius interesus atitinkančių paslaugų tarifui, elektros kaina gyventojams nuo sausio turėtų sumažėti maždaug 1 centu.
„Lesto“ Kainų komisijos prašo patvirtinti, kad standartinis vienos laiko zonos tarifas būtų 46,3 cento (su PVM) už kilovatvalandę – 1,1 cento mažiau nei ji kainuoja šiemet.
Dviejų laiko zonų dienos tarifas būtų 50,8 cento (0,5 cento mažiau), o naktinis – 36,3 cento (2,1 cento mažiau). Elektrinių viryklių naudotojams standartinis vienos laiko zonos tarifas siektų 45,6 cento (0,9 cento mažiau), dviejų laiko zonų dieninis – 50,1 cento (0,2 cento mažiau), o naktinis – 35,9 cento (1,9 cento mažiau). Komisija kainas planuoja patvirtinti lapkričio pabaigoje. Kainos galios pusę metų – iki kitų metų liepos.
Paskutinį kartą elektros kaina keitėsi šių metų sausį – tuomet ji vidutiniškai mažėjo apie 2,5 cento už kilovatvalandę.

„Palangos tilto“, Palangos PK, ve.lt inf.
 

Jūsų komentaras:

Kokią socialinę pagalbą teikia? 2014-11-14 13:29 (. / IP: 86.100.63.40)
policijos pareigūnai?, nuolat lanko , (-rašote strp.)Tai kokiu adresu tuos vargetas lanko?..rūpinasi, atsieit..Nejuokinkit ! Baisu,kas darosi, nesibaigiantys rausimasis po konteinerius, įsikibę į konteinerį net nusišlapina,ir teka per šaligatvį... vasarą! ..Smarvė siaubinga.. ir tom pačiom rankom eina į parduotuvę ir rausiasi ,čiupinėja įv. prekes!.. Sulauksime kokio ebolos viruso!, nereiks nė atvežtinio!... -Laikas juos surinkti, apgyvendinti spec. buste,išmaudyti, apkirpti, apskusti, sukalti dantis, pasirūpinti jais,priskirti "auklę "... ( kaip Klaipedos raj.Gargžduose), Juos reikia ypatingai gerbti, nes jie išbalsavo,jų nuopelnas, ksd Lietuva pateko į EuroSąjungą!...

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius