NAUJIENŲ PABIROS

"Palangos tilto" informacija, 2014-11-20
Peržiūrėta
314
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Kalėdų eglutės: šiuolaikinius žmones Kalėdų nuotaikos užvaldo vis anksčiau ir anksčiau. Didžiosios Britanijos tyrėjai netgi nustatė tikslią datą – rugpjūčio 19 yra ta diena, po kurios ima daugėti Google paieškų raktiniais žodžiais – Kalėdų senelis, dovanos. Lietuvoje kalėdinė nuotaika užlieja tada, kai iškrinta pirmasis sniegas, gatvės pasipuošia spalvotomis girliandomis, o miestų aikštės – žaisliukais apkabintomis žaliaskarėmis.

Didžiųjų miestų savivaldybės staigmenų šiemet nežada – kalėdinių eglių įžiebimas tradiciškai prasidės paskutinį lapkričio savaitgalį, kiti miestai estafetę tęs dar visą pirmąją gruodžio savaitę.

Palanga bus tarp pirmųjų miestų, kuriuose nušvis Kalėdų simbolis: šventė bus lapkričio 29-ąją. Tądien įsižiebs eglės ir sostinėje, Kaune bei Marijampolėje.

Gruodžio 5-ąją eglutės nušvis Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje, Klaipėdoje šventė vyks gruodžio 6-ąją.

 

Saugumas kelyje: minint Pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti, praėjusį sekmadienį Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai dalyvavo šv. Mišiose Švč. Mergelės Marijos Jūrų žvaigždės bažnyčioje Šventosios gyvenvietėje. Pareigūnai Šventosios bendruomenės nariams ir svečiams priminė, kad kasdien keliuose žūva ir yra sužalojami asmenys, todėl tamsiuoju paros metu būtina dėvėti atšvaitus.

Taip pat bendruomenės pareigūnė gyventojus paragino elgtis atsakingai, neatskleisti asmeninių, elektroninės bankininkystės duomenų, saugotis sukčių, kurie gali suaktyvėti prieš įvedant eurą. Pareigūnai akcentavo tarpusavio bendravimo svarbą, kad būtų kuriama kuo saugesnė gyvenamoji aplinka.

 

Pažeidimai: naktį iš lapkričio 14 į 15 d. Palangos miesto policijos pareigūnai, siekdami užkardyti pažeidimus, daromus prekybos, finansų, apskaitos ir statistikos srityse, tikrino Palangos mieste veikiančias viešojo maitinimo įstaigas.

Patikrinimo metu nustatyta, kad bendrovėje Virbališkės take Palangoje, kasos aparate bei šalia jo, buvo 1 tūkst. 206 litai neapskaitytų pinigų. Bendrovėje, esančioje Mokyklos g., Šventosios gyvenvietėje, darbuotojas nepateikė alkoholinių gėrimų ir tabako gaminių įsigijimą patvirtinančių dokumentų.

Minėtiems pažeidėjams bus taikomos ekonominės sankcijos ir administracinio poveikio priemonės.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius