NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-11-27
Peržiūrėta
302
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ala Valužienė.
Ala Valužienė.

 TIC direktorius: vakar posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės taryba iš pareigų šalių susitarimu atleido ilgametę Palangos turizmo informacijos centro direktorę Alą Valužienę. Darbo sutartis su ja buvo pasirašyta 1999 metų rugsėjo pirmąją dieną.

Kaip paaiškino sprendimo projektą pristatęs Juridinio ir personalo skyriaus vyriausiasis specialistas Raimondas Andziulis, A. Valužienė paprašė būti atleista iš pareigų dėl sveikatos būklės.

Taryba priėmė sprendimą nutraukti darbo sutartį bei, Ekonomikos ir finansų komiteto siūlymu, išmokėti A. Valužienei 6 mėnesių jos vidutinio darbo užmokesčio dydžio išeitinę išmoką ir piniginę kompensaciją už nepanaudotas kasmetines atostogas. Direktorės pareigas pavesta eiti Palangos TIC direktoriaus pavaduotojai Egidijai Smilingienei. Konkursas į direktoriaus pareigas kol kas skelbiamas nebus, nes TIC reorganizuojamas iš Viešosios į biudžetinę įstaigą.

 

 

Žemės mokestis: Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad šiandien per 820 Palangos m. gyventojų, laiku nesumokėjusių žemės mokesčio, ir 18 įmonių pasieks priminimai kuo skubiau tai padaryti.

Šiemet žemės mokestį už turimus Palangos m. ir kt. savivaldybių teritorijose žemės sklypus turėjo sumokėti 3 tūkst. 883 Palangos m. gyventojai ir 74 juridiniai asmenys. Palangos m. registruoti žemės mokesčio mokėtojai, naujausiais duomenimis, savivaldybių biudžetams vis dar skolingi apie 895 tūkst. litų sumą, iš jos gyventojai – apie 886 tūkst. litų.

„Mano VMI sistemoje mokesčių mokėtojai ras ne tik priminimus, bet ir mokėtinas sumas bei delspinigius. Siūlyčiau įsiskolinimą padengti nedelsiant, nes po priminimų išsiuntimo mokėtojui nesumokėjus skolos, yra inicijuojami priverstinio išieškojimo veiksmai, duodami nurodymai kredito, mokėjimo, elektroninių pinigų įstaigoms nurašyti mokestinės nepriemokos sumas iš asmens sąskaitos, o jei sąskaitose nėra pinigų, galimas priverstinis mokestinės nepriemokos išieškojimas iš mokesčių mokėtojo turto“, – teigia Klaipėdos AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Edita Cibienė.

 

Kainos: Lietuvos statistikos departamentas pastebi, kad per tris mėnesius, spalį, palyginti su liepa, daugiausiai atpigo daržovės, tačiau tai paaiškinama sezoniškumu. Pigo pomidorai, morkos, burokėliai, kopūstai, svogūnai, bulvės, taip pat rauginti kopūstai ir konservuoti žalieji žirneliai.

Atpigo ir kiti maisto produktai, pavyzdžiui, apie 2 proc. atpigo grikiai, koldūnai su mėsa, kvietiniai miltai, malta kiauliena, silkė, 2,5 proc. riebumo pienas. Apie 3 proc. atpigo makaronai be kiaušinių, avižiniai dribsniai, gyvi karpiai, šaltai rūkyta skumbrė, fermentinis sūris „Gouda“, tepusis riebalų mišinys, vidutinio dydžio kiaušiniai. Viščiuko broilerio ir cukraus kaina sumažėjo po šiek tiek daugiau nei 4 proc. Maži obuoliai atpigo beveik 13 proc., o žaliosios vynuogės su sėklomis – 36 proc.

Per tris mėnesius apie 3 proc. brango pieniškas šokoladas be priedų ir vaniliniai ledai vafliniame puodelyje. Apie 4 proc. pabrango ilgagrūdžiai baltieji ryžiai, o apelsinų kainos išaugo daugiausiai iš stebimų produktų – apie 21 proc.

 

„Palangos tilto“, Klaipėdos AVMI, Delfi inf.

Jūsų komentaras:

Atpigo? nejuokinkit... 2014-12-01 13:04 (. / IP: 86.100.63.40)
kaip atrodo kaina , atpiginta 2 % -4 %? Pasiskaičiuokit ir pasijuoksim kartu...

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius