Naujųjų naktį Palangą užplūs poilsiautojai: šventinių programų kainos – nuo 100 eurų

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2021-12-21
Peržiūrėta
1753
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Naujųjų naktį Palangą užplūs poilsiautojai: šventinių programų kainos – nuo 100 eurų

Palangos verslininkai ruošiasi šventiniam laikotarpiui. Pasukti galvas kuo sudominti kurorto svečius, teko tiek viešbučiams, tiek ir restoranams. Tikimasi, jog Palangą užguls ir linksmybių išsiilgę poilsiautojai, ir šeimos su vaikais. Skaičiuojama, kad jau dabar kurorto viešbučiai Naujametinei nakčiai užimti iki 80 procentų. 

Palangoje įsikūrusio viešbučio „Vanagupė“ atstovai sako, šiemet žmonės naujametinei nakčiai pradėjo ruoštis itin anksti – nuo spalio. „Dažniausiai ruošdavosi svečiai paskutinę minutę. Šiais metais yra ir džiugiau, ir smagiau, ir viešbutis jau anksčiau gyvena šventinėmis nuotaikomis. Turime jau daugiau nei pusę viešbučio užrezervuotą“, – „Lietuvos ryto“ televizijai kalbėjo vieščbučio „Vanagupė“ vykdomoji direktorė Diana Adomauskienė. Palangos verslininkai sako, kad gruodžio pradžioje kai kurie viešbučiai Naujiesiems metams buvo užimti 80 proc. 

„Naujieji metai jau siekia 70–80 proc. užimtumą. O tai pakankamai gerai vertiname, nes dar turime šiek tiek laiko. Būtent ši ir kita likusi savaitė būna pati karščiausia, daugiausia užsakymų sulaukiama“, – pastebėjo Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos przidentė Ingrida Valaitienė. 

Naujametinės programos kaina Palangoje prasideda nuo 100 eurų žmogui. Naujųjų nakčiai norint išsinuomoti dvivietį viešbučio kambarį, teks mokėti nuo 130 eurų. 

„Dažniausiai parduodame dviem paroms. Viena para kainuoja nuo 130, nuo 150 eurų su pusryčiais dviem asmenims. Kainos yra gal vos vos pakilusios, dar nuo pasiūlymo priklauso, nuo viso paketo. Vakarienės nuo 100 eurų žmogui su programa“, – pasakojo I.Valaitienė. 

 „Pradedame nuo Kūčių vakarienės pasiūlymo – prigijo ši tradicija. Jau turime 6 restoranus, kurie ruošia Kūčių vakarienę, kalėdines degustacijas, turi įvairiausių pasiūlymų. Ir tada Naujųjų metų sutikimas“, – sakė I.Valaitienė.

Turizmo informacijos centro atstovai sako, kad palyginti su ankstesniais metais, žmonės tapo išrankesni. „Kiekvieną kartą mes vis sulaukiame tokių, kurie klausia: ką naujo, ką įdomaus siūlote? Ir Palangos turizmo verslas neriasi iš kailio ir prigalvoja įvairių paslaugų, taip pat ir kultūros darbuotojai, ir visi, kas laukiame svečių Palangoje“, – kalbėjo Palangos turizmo informacijos centro direktorė Rasa Kmitienė. 

Pritraukti svečių Palangos verslininkai stengiasi renginių gausa. Naujųjų metų išvakarėse jie rengiami ir poroms, ir šeimoms, ir pavieniams linksmybių išsiilgusiems poilsiautojams.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos verslininkai sako, kad populiarusis mūsų kurortas labai keičiasi.


Palangos verslininkai ruošiasi šventiniam laikotarpiui. Pasukti galvas kuo sudominti kurorto svečius, teko tiek viešbučiams, tiek ir restoranams. Tikimasi, jog Palangą užguls ir linksmybių išsiilgę poilsiautojai, ir šeimos su vaikais. Skaičiuojama, kad jau dabar kurorto viešbučiai Naujametinei nakčiai užimti iki 80 procentų.


Palangos nekilnojamojo turto kainos jau lyginamos ne su Jūrmala, ar Pietų Europa, bet netgi su Silicio slėniu, esančiu JAV, Kalifornijoje – įspūdingus indėlius sukaupę lietuviai ieško, kaip apsisaugoti nuo pinigų nuvertėjimo, rašo Ernestas Naprys delfi.lt


10 eurų už galimybę pasinaudoti restorano elektra. Tokios kainos restorane užsisakę poilsiautojai nesitikėjo. 


Praėjusį savaitgalį (rugpjūčio 7-8 d.) Palangoje įvykęs LXVIII Vilniaus aukcionas ne tik stebino dalyvių aktyvumu ir įsirašė į istoriją kaip aukcionas, kuriame labiausiai kilo parduotų lotų kainos, bet ir tapo istorijos įprasminimo dalimi.


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Liepos 18-osios naktį, apie 02.07 val., pastebėta, kad Palangoje, Žemaičių g., iš daugiabučio namo kiemo, pavogtas automobilis BMW. Žala – 110 tūkst. eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, pranešė delfi.lt


Kasmet prasidėjus aktyviajam vasaros sezonui, o jis, panašu, prasidės jau netrukus, praūžus Joninėms, visi ima žvalgytis, kokios gi kainos šiemet Palangoje. Vėl visi imsis už galvų, sakydami, kad sunku ką ir įpirkti didžiausiame šalies kurorte ir geriau traukti į Turkiją, kur viskas pigiau, o gal verslininkai jau imasi protingesnės taktikos ir stengiasi išlaikyti...


Penktadienį Palangos moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi šiuolaikinio meno kūrybos praktikomis bei nori jas išbandyti, tuėjo galimybę tai padaryti naujųjų medijų meno kūrybinės stovyklos užsiėmimuose.


Prireikė naktį ginekologo? Į Klaipėdą!

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 07 07 | Rubrika: Miestas

Ką daryti vaikelio besilaukiančiai moteriai Palangoje, jeigu naktį skubiai prireikia akušerio ir ginekologo pagalbos? Skubiai kviesti taksi ir dumti į Klaipėdą, nes Palangoje naktį ginekologinė pagalba Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamente, kitaip tariant, kurorto ligoninėje, neteikiama. „Klaipėda visai šalia, todėl nėra būtinybės turėti akušerį ar ginekologą kurorte naktį“...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius