Nepilnamečio kelionės maršrutas: Naujoji Akmenė–Palanga

Palangos tiltas, 2016-06-13
Peržiūrėta
1423
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nepilnamečio kelionės maršrutas: Naujoji Akmenė–Palanga

Palanga vasaros metu vilioja atvykti poilsiautojus ir, kaip pasirodo, nepilnamečius jaunuolius, kurortą pasiekiančius be niekieno pagalbos. Su tokiu atveju savaitgalį susidūrė Palangos policijos pareigūnai, kuomet sutiko iš Naujosios Akmenės atvykusį nepilnametį neblaivų jaunuolį.
Sekmadienį 3 val. nakties Palangos miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjai Emilijai Lapėnienei policijos pareigūnai pranešė apie neblaivų nepilnametį iš Naujosios Akmenės. Vaikinui buvo suteikta pagalba, jis apnakvindintas lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikų socialinės globos skyriuje. 
Kaip paaiškėjo, nepilnametis gyvena su tėvu, kuris turi negalią, jis buvo nepajėgus atvykti parsivežti sūnaus. Kitą dieną vaikino parsivežti atvyko pilnametis brolis. Apie šį atvejį raštu informuotas Akmenės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius, siekiant išsiaiškinti kaip vykdomos tėvų pareigos bei kokia pagalba reikalinga vaikui ir šeimai.

„Palangos tilto“ inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atsižvelgiant į gyventojų pageidavimus, nuo rugpjūčio 15 d. pradėjo kursuoti maršrutinis miesto autobusas į Monciškes – pratęsus 2A maršrutą, įrengtos 5 naujos stotelės (keturios - Šviesos gatvėje ir viena - Ošupio take).


Keliaujantiems į Palangą siūlome aplankyti netradicines vietas, kurios suteiks naujų įspūdžių ir patyrimų.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Aušra Kedienė- naujoji Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėja

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 31 | Rubrika: Miestas

Spalio 31 d. Tarybos sprendimu Aušra Kedienė buvo perkelta iš Savivaldybės kontrolieriaus pavaduotojo pareigų į Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėjos pareigas.


Nuo birželio pradžios Plungės rajono poilicijos komisariatui vadovaujantis palangiškis Gintautas Pocevičius, kuris prieš tai dirbo Palangos ir Klaipėdos miestų policijos komisariatuose, palyginus ilgos kelionės kasdien į darbą nesibaido.


Spalio 11 dieną Palangos senosiosgimnazijos IV klasių mokiniaiišvyko į Kauną. Pirmiausia aplankėme Nacionalinį Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejų ir pagilinome žinias apie šį žymų Lietuvos kompozitorių, dailininką, aktyvų kultūros veikėją.


Palanga vasaros metu vilioja atvykti poilsiautojus ir, kaip pasirodo, nepilnamečius jaunuolius, kurortą pasiekiančius be niekieno pagalbos. Su tokiu atveju savaitgalį susidūrė Palangos policijos pareigūnai, kuomet sutiko iš Naujosios Akmenės atvykusį nepilnametį neblaivų jaunuolį. Sekmadienį 3 val. nakties Palangos miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus...


Kol šešiolikos Palangos daugiabučių gyventojai renkasi į susirinkimus dėl namų atnaujinimo (modernizavimo) priemonių varianto pasirinkimo ir namo atnaujinimo investicijų planų tvirtinimo, kuriuos rengia valstybės remiamą programą įgyvendinanti Savivaldybė, dviejų daugiabučių – J. Janonio g. 28 ir Žvejų g. 38 gyventojai, apsisprendę renovuoti savo namus pagal programą...


Penktadienio vakarą į S. Vainiūno meno mokyklos salę gausiai rinkosi palangiškiai – tie kurorto bendruomenės nariai, kurie neabejingi savam miestui. Čia ataskaitą už per nueinančius metus Palangoje nuveiktus darbus pristatė kurorto meras Šarūnas Vaitkus, kuriam buvo ir dėkota, ir užduota bendruomenei aktualių klausimų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius