Nijolės Mačiulaitienės jubiliejui

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009-02-13
Peržiūrėta
1459
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šios Reginos Lumpickaitės mintys tarsi apibūdina senjorų sambūrio, gerai žinomo Vakarų Lietuvoje, VšĮ „Trečiasis amžius“ moteris. Viena iš jų – palangiškė Nijolė Mačiulaitienė. Vasario – 9 - oji išskirtinė diena Nijolės gyvenime. Gražus jubiliejus.

Šiomis dienomis mūsų visų dėmesys Tau, Nijole. Susitiksim kaip įprasta eiliniame susibūrime, apkabinsim draugiškai, palinkėsim ramybės, stiprybės, šilumos, kartu pabūsim, pasidžiaugsim Tavo kukliu paprastumu ir didele vidine jėga. Smagu visada pabūti kartu.

Iš kur ta nuostabi ramybė ir joje slypinti ugninga jėga? Galbūt gyvenimo audrų užgrūdintam žmogui tai natūrali būsena. Purkštauja tik menki upeliūkščiai. O jos jau atsinešta iš šeimos, jau įaugę iš pat mažens, savito charakterio išraiška.

Ir iš kur ta Nijolės stipri meilė kelionėms? Galbūt, ta pirmoji tau, dešimtmetei mergaitei, kelionė – ilgoji ir baisioji gyvenimo kelionė – priverstinė kelionė į Sibirą – išliko atminty... Įrodė, kad galima ir tai ištverti, kad tai gyvenimo išbandymas. O vėliau, grįžus į Lietuvą, kurios taip buvo ilgėtasi, norėjosi ją visą rankom paliesti, akim aprėpti, kojom apeiti. Su autostopu ją visą išmaišius, pasigrožėjus, įrodžius sau ir kitiems, kad nieko nuostabesnio pasaulyje nėra kaip Lietuva, prasidėjo tolimesnės kelionės.

Anais metais po visą šiapus neperžengiamos sienos šalį. Vėliau, sugriuvus sienai, po visą Europą... ir toliau. Daug smagių turiningų kelionių, kurios praturtina ir pakylėja naujiems ieškojimams.

Kas liko? Australija, Amerikos žemynas, Skandinavijos šalys, pasaulio šiaurė. Mes linkim tomis kryptimis nusidriekiančių tavo naujų kelionių maršrutų. Naujų įspūdžių tarsi įrodymo, kad jokia kelionė nesunki, kad kiekviena patvirtina tiesą: pasaulis margas, įvairus, įdomus, puikus, bet visada labai džiaugiesi grįžęs į namus. Namuose geriausia. Dalinamės šiuo džiaugsmu su tavimi kiekviename mūsų susitikime. Ir kada mūsų būrys keliauja po Žemaitiją, kitas Lietuvos vietas, tu visada kartu – žingeidi Nijolė keliauninkė – draugiška, stipri ir pasitikinti moteris.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atšilus orams ir vis labiau įsibėgėjant pavasariui, Palanga ėmė dabintis pavasariniais žiedais. 


UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad kovo 21 d. ir kovo 28 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui vartotojų.


UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad kovo 13 d. ir kovo 14 d. bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas keletui vartotojų.


Šį mėnesį besibaigiant dviem projektams – „Interaktyvus gintaro miškas“ bei „Įžūlus gintaras: šiuolaikinė juvelyrika tarp dizaino ir instaliacijos“ – jų pabaigą vainikuojantys renginiai gruodžio 7 ir 8 dienomis lankytojams bus pristatyti nemokamai.


Buvęs Lietuvos kariuomenės vadas, diplomatas Arvydas Pocius galėtų mėgautis oria ir ramia ankstyva kariškio pensija ar savo malonumui dalintis sukauptomis žiniomis su Lietuvos karo akademijos kariūnais ar universitetų studentais. Tačiau užpernai į Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partiją įstojęs klaipėdietis pernai su jos vėliava dalyvavo rinkimuose į Seimą ir laimėjo...


Šv. Velykų nuotaika jau tvyro kurorte – miestą tvarkantys komunalininkai išpuošė kurortą įvairiaspalviais pavasariniais žiedais bei padabino velykinėmis floristinėmis kompozicijomis.


Palangos kurhauzo pastate, kuriame įsikūręs Palangos kultūros ir jaunimo centras (PKJC), kultūrinis gyvenimas virte verda. Prieš beveik dvejus metus jam pradėjo vadovauti klaipėdietė Vita Petrauskienė. „Čia į darbų sūkurį įsitraukę visi, ne tik aš“, – sakė direktorė, kuri mielai sutiko „Palangos tiltui“ papasakoti apie centro veiklą bei savo potyrius...


„Kultūros vertybės amžinos“ – tokiu šūkiu vakar Palanga – Kultūros sostinė 2013 pasitiko balandžio 15-ąją minimą Kultūros dieną. „Tegul kiekvieno mūsų širdyse Kultūros diena bus visą gyvenimą“, - po iškilmingos šventės atidarymo ceremonijos, išlydėdama centrinėn miesto aikštėn susirinkusiuosius palangiškius...


Siaučiantys žieminiai vėjai ir drėgni orai dažną mūsų „įsuka“ į peršalimo ligų verpetą. Kad taip neatsitiktų ir išliktume sveiki bei gyvybingi, reikia stiprinti imuninę sistemą. Ji – galingiausias žmogaus organizmo ginklas nuo įvairių virusų, bakterijų, kitų ligų sukėlėjų. „Palangoje sergančiųjų viršutinėmis kvėpavimo takų ligomis yra, tačiau dėl...


Nijolės Mačiulaitienės jubiliejui

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 02 13 | Rubrika: Miestas

Mes atsparios likimui. Ir einam tik širdies teklausydamos balso – Per grumstus ir per gruodą – be skundo, o kartais – ir į ugnį, Užmerkę akis... Ir svarstom, ar laimė neaplenkė mūsų slenksčio, Ar ji nesumaišė daugiaaukščių vienodų namų... Ir gyvenimą priimam visą – nuo saulėto birželio ligi graudžiai Boluojančio gruodžio, su žiedais ir žaizdom, ir viską nuplaunančiu Kovo lietum... Mes...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius