Norintiems sportuoti namuose – patarimai renkantis treniruoklius

Palangos tiltas, 2018-10-16
Peržiūrėta
3182
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Norintiems sportuoti namuose – patarimai renkantis treniruoklius

Ne kartą esate girdėję, kad sportas yra sveikata, o nuolatinės treniruotės stiprina ne tik patį kūną, bet ir protinę veiklą. Sportuojantys žmonės jaučiasi žvalesni, labiau pasitiki savimi, turi daugiau energijos.
Ruduo yra pats metas dailinti savo kūną ateinančiai vasarai, o tai galima daryti net keliais būdais. Vieni renkasi subalansuotą mitybą, kiti sportą, treti ir tą, ir tą. Vieni sportuoja lauke, kiti sporto klube, o dar kiti namuose. Kurį būdą pasirinksite jūs, visai nesvarbu, svarbu, kad sportuotumėte reguliariai, taisyklingai, o svarbiausia saugiai.

Sportas namuose
Žmonės, nenorintys išleisti daug pinigų sporto klubuose, tačiau norintys sportuoti namie, tikrai tai gali padaryti. Svarbiausia įsigyti tam tinkamą įrangą. Būtent treniruokliai yra ta įranga, kurią renkasi daugelis, planuojančių sportuoti namuose. Vis dėlto, norint, kad treniruoklis netaptų drabužių kabykla ar dulkes renkančiu daiktu, prieš jį įsigyjant reikia pasidomėti plačiau apie treniruoklių galimybes, privalumus ir nusipirkti tikrai tinkamą daiktą.

Kokį treniruoklį pasirinkti?
Treniruoklių pasirinkimas išties platus, o kokį pasirinkti priklauso nuo žmogaus norų ir pomėgių. Pasiūloje yra kardiotreniruokliai ir jėgos treniruokliai. Pastarieji dažniausiai būna mechaniniai įrenginiai, su kuriais sportuodamas žmogus gali didinti ištvermę ir raumenų jėgą. Kardiotreniruoklius renkasi žmonės, kurie nori stiprinti savo širdies ir bendrai viso organizmo veiklą. Rekomenduojami tiems, kurie turi antsvorio. Dažniausiai kardiotreniruokliai būna elektroniniai, todėl juose esantys įrenginiai leidžia žmogui stebėti jo širdies veiklą, reguliuoti fizines apkrovas, rinktis individualias programas ir net keltis naujus tikslus.

Kardiotreniruokliai:
- Minamieji dviračiai. Šie treniruokliai yra tarsi dviračiai, bet su jais žmogus nejuda iš vietos. Jie stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, taip pat mankština kojų raumenis, ypač naudingi norintiems sustiprinti šlaunis. Beje, jie efektingai tirpdo kalorijas nuo apatinės kūno dalies. Minamieji dviračiai ugdo žmogaus ištvermę, todėl turintys kantrybės tikrai turėtų turėti tokį ir savo namuose.
- Elipsiniai treniruokliai. Su šio tipo treniruokliu apšilti ir palengva didinti fizinę apkrovą labai paprasta, todėl jis yra labai tinkamas sportuojantiems namuose, nes nėra rizikos pasirinkti per didelį krūvį. Elipsiniai treniruokliai stiprina ir aktyvina širdies veiklą, taip pat padeda atsikratyti antsvorio, jie yra efektyvūs riebalų degintojai.
- Irklavimo treniruokliai. Šie treniruokliai stiprina visus kūno raumenis, vienu metu treniruojamos kojos, sėdmenys, rankos, pečiai, nugara ir net pilvo presas. Taip pat šie treniruokliai gerina kraujotakos sistemą, naikina nepageidaujamas kalorijas, su jais galima pasiekti stulbinančių rezultatų.
- Žingsniuokliai. Šie treniruokliai yra skirti tiems, kurie nori treniruoti savo kojų ir dubens raumenis. Dažniausiai juos renkasi įsigyti ir naudoti moterys.
- Bėgimo takeliai. Klasikiniai bėgimo takeliai yra visų kardiotreniruoklių karaliai, kadangi jie populiarūs ne tik namuose, bet ir sporto klubuose. Juos naudoja tiek vyrai, tiek ir moterys, mėgstantys ugdyti savo ištvermę ir kantrybę. Tai puikus būdas nusikratyti nepageidaujamų kilogramų.
- Vertikalūs laiptų stimuliatoriai. Šie treniruokliai tinka visiems, norintiems padailinti savo sėdmenis. Po kurio laiko lipimo laiptais jie tampa ne tik dailūs, bet ir tvirti bei stiprūs, todėl šis treniruoklis yra tikrai tinkamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.
Net ir sportuodami namuose prieš sportą privalote gerai apšilti, kadangi traumų tikimybė visada yra nemaža. Išsirinkę tinkamą sau treniruoklį juo naudokitės atsargiai, prieš išbandydami pasikonsultuokite su specialistu. Turėkite omenyje, kad netaisyklingai atliekant pratimus yra galimybė susižeisti, todėl faktas kad taip nutikus, jūs nepasiektumėte norimo rezultato. Sportuokite atsargiai, atsakingai bei protingai ir pasiekite džiuginančius rezultatų net ir namuose.
Jeigu jau apsisprendėt įsigyti treniruoklį, tai galite padaryti internetinėje parduotuvėje - B-A.EU. Gerų treniruočių!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Siekiant išvengti didelių žmonių susibūrimų, gruodžio 31 d. jūros tiltas jau 21 val. bus uždarytas, o atvertas visiems norintiems jis bus praėjus pusvalandžiui po vidurnakčio.


Žieminiai batai – išties svarbi aprangos dalis, galinti ne tik užbaigti mūsų įvaizdį, bet ir apsaugoti nuo tokio aplinkos poveikio kaip šaltis ar drėgmė. Visgi, ne visuomet pavyksta išsirinkti tokius batus, kurie tinkamai atliktų minėtą funkciją, ir tikrai ne visuomet dėl to yra kalta kokybė.  Žymiai dažniau viso to priežastis yra tai, jog nežinome, pagal ką reikėtų rinktis batus žiemai....


Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną? Nusprendus įsigyti naują skalbimo mašiną vartotojams neretai kyla įvairių klausimų.


 Pristatant iš čia , mes norime kad mūsų siuntą Norvegijoje gautų kuo greičiau, sklandžiau ir aišku nepažeistą. Ar siunta bus nepažeista priklauso ne tik nuo  gabenančios kompanijos ir kurjerių, tačiau ir nuo mūsų. Labai svarbu, kaip mes ta siuntą paruošime. Tad kokie yra pakavimo patarimai siuntoms į Norvegiją.


Palangiškiai jau neilgai trukus turės galimybę sportuoti uždaruose teniso kortuose – juos įrengti planuojama Bangų gatvėje, numatomo statyti pastato antrajame aukšte. Čia taip pat bus įrengtos ir keturios tensio aikštelės. Apie tai savo Facebook paskyroje penktadienį, balandžio 30 d., pranešė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. PT žiniomis, kortai atsiras...


Yra ypač daug priežasčių, kodėl toks procesas kaip bituminių čerpių montavimas turėtų būti patikėtas profesionalams: visų pirma, šis darbas reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių; antra – būtina laikytis ir tam tikrų saugumo reikalavimų; trečia – reikalinga speciali įranga ir įrankiai. Taigi, dėl visų šių aplinkybių, kur kas geresniu pasirinkimu nei...


Ne kartą esate girdėję, kad sportas yra sveikata, o nuolatinės treniruotės stiprina ne tik patį kūną, bet ir protinę veiklą. Sportuojantys žmonės jaučiasi žvalesni, labiau pasitiki savimi, turi daugiau energijos. Ruduo yra pats metas dailinti savo kūną ateinančiai vasarai, o tai galima daryti net keliais būdais. Vieni renkasi subalansuotą mitybą, kiti sportą, treti ir tą, ir tą. Vieni...


Su kokiu įkarščiu kurorto šešiamečiai-aštuonmečiai, stebimi kai kurių tėvų, praėjusį trečiadienį gainiojo futbolo kamuolį, reikėtų pamatyti savo akimis. O prieš treniruotę, lyg sekant geriausias Ispanijos ar Anglijos futbolo tradicijas, mažieji skubėjo fotografuotis su savo treneriu Marseliu Balasanovu. „Na, Mesi, ateik čia, dabar tavo, Ronaldo...


Ko gero visi, nuo mažiausio iki vyriausio, yra girdėję apie nuolatinio sporto naudą žmogaus kūnui ir sielai. Nuolatinis fizinis aktyvumas stiprina mūsų raumenis, kaulų sistemą, širdies ir kraujagyslių veiklą, kvėpavimo sistemą. Tačiau norint prisiversti sportuoti vien gražių žodžių ar pažadų „nuo rytojaus“ – nepakanka. „Visų pirma trūksta teisingo visuomenės...


Pramogų komplekso „HBH Juozo alus“ parkas kiekvienais metais nustebina vis originalesnėmis naujovėmis. Šiais metais parkelyje „išdygo“ keturios naujos skulptūros. Tačiau jos ypatingos tuo, jog jomis galima ne tik grožėtis, bet ant jų galima ir sportuoti. „Su keliais bendraminčiais skulptoriais sumąstėme tokią idėją – pagaminti kinetines, su...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius