Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną?

Palangos tiltas, 2021-09-15
Peržiūrėta
2179
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną?

Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną?

Nusprendus įsigyti naują skalbimo mašiną vartotojams neretai kyla įvairių klausimų. Šiuolaikinės skalbyklės gerokai skiriasi nuo tų, kurias naudojome prieš porą dešimtmečių: jos pasižymi ne tik ypatingai dideliu funkcionalumu, bet taip pat ir paprastu naudojimu, tačiau renkantis tokią buitinę techniką visada svarbu atkreipti dėmesį į keletą tam tikrų kriterijų, nes būtent tai galės užtikrinti, kad drabužių skalbimas bus atliekamas be jokio vargo. Taigi, ką svarbu įvertinti renkantis tinkamiausią skalbimo mašiną?

Įsitikinkite, kad skalbimo mašina veikia pakankamai tyliai

Natūralu, kad namus dauguma mūsų sieja su poilsio oaze, todėl čia mažų mažiausiai norisi klausytis buitinės technikos keliamo triukšmo. Būtent todėl renkantis skalbimo mašiną naudinga išsiaiškinti, ar ji veikia pakankamai tyliai, nes tai galės užtikrinti kur kas didesnį komfortą. Jei ieškote tyliausiai veikiančios skalbimo mašinos, internetinėje erdvėje galite rasti pardavėjų rekomendacijų ar vartotojų patarimų: tokia informacija padės jums greičiau susirasti tokių skalbimo mašinų, kurių keliamas triukšmas netrikdys jūsų poilsio.

Koks yra maksimalus kraunamų skalbinių svoris?

Jei vienu metu tenka skalbti ganėtinai daug drabužių, tokiu atveju yra ypač svarbu išsiaiškinti, koks gali būti maksimalus kraunamų skalbinių svoris. Jei skalbiate ganėtinai retai, tikėtina, kad per šį laiko tarpą prisikaupia tikrai nemažas kiekis skalbinių, taigi, šis kriterijus bus vienas svarbiausių. Žinoma, jei maksimalus skalbinių svoris yra ganėtinai didelis, tai gali atsiliepti ir didesniems skalbyklės matmenims, taigi, vertėtų į tai atsižvelgti.

Skalbimo mašinos funkcijos

Nors šiuolaikinės skalbimo mašinos gali būti tikrai labai funkcionalios, tačiau itin didelis skalbimo programų skaičius neretai lemia gerokai didesnę skalbimo mašinos kainą. Jei manote, kad tam tikros skalbimo mašinos funkcijos jums nėra pakankamai aktualios, tokiu atveju naudinga ieškoti tokios skalbyklės, kurios programų skaičius yra mažesnis. Vis dėlto, gali būti svarbu pasidomėti, ar skalbimo mašina turi džiovinimo funkciją, ar galima rinktis skirtingų audinių priežiūros programas, ar galima rinktis greitąjį skalbimą, ir t.t. Jei skalbimo mašinos paieškas vykdysite internetinėje erdvėje, tokiu atveju svarbiausią informaciją galėsite rasti siūlomų prekių aprašymuose, ir tai jums tikrai leis paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Kokį gamintoją pasirinkti?

Šiandien skalbimo mašinų įsigijimą siūlo daugybė įvairių gamintojų, todėl vertėtų išsiaiškinti, kurie jų yra verčiausi jūsų investicijų. Pigu.lt internetinėje svetainėje galėsite rasti informacijos apie geriausiai įvertintus skalbimo mašinų gamintojus, todėl tai gali jums padėti gerokai paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Taip pat galite pasinaudoti internetine paieška: netrukus galėsite rasti informacijos, kokių prekinių ženklų skalbimo mašinos vertinamos palankiausiai, ir galbūt tai turės įtakos jūsų pasirinkimui.

Numatykite skalbyklei skirtą biudžetą

Kartais mūsų norai prasilenkia su finansinėmis galimybėmis, todėl renkantis skalbimo mašiną naudinga iš anksto numatyti šiai buitinei technikai skirtą biudžetą, ir tai galės šiek tiek pagreitinti paieškas. Jei skalbimo mašinos ieškosite virtualioje parduotuvėje, jums tereikės nustatyti tam tikrą kainų intervalą, ir tai galės pagreitinti paieškas. Radę tinkamą skalbimo mašiną neskubėkite jos įsigyti – visada yra naudinga išsiaiškinti, kokios yra šios produkcijos kainos kitose internetinėse parduotuvėse.

Kaip apie jus dominančias skalbykles atsiliepia vartotojai?

Nusprendę, kokia skalbimo mašina geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius, galite pasidomėti, kaip apie įvairią buitinę techniką atsiliepia vartotojai. Pavyzdžiui, gali būti naudinga pasidomėti, kokių atsiliepimų sulaukia Beko skalbimo mašinos ar kitų puikiai žinomų gamintojų skalbyklės: tikėtina, kad ši informacija padės šiek tiek susiaurinti paiešką, ir apsispręsti bus galima gerokai paprasčiau.

 

 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Demisezoninės padangos yra populiari pasirinkimo galimybė tiems, kurie nori vieną padangų rinkinį naudoti visus metus ir keičiantis metų sezonams jų nekeisti.


Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena. 2017 m. Globėjų diena įtraukta į atmintinų dienų sąrašą ir minima kiekvieną liepos pirmąjį sekmadienį.


Nors vasarą norisi džiaugtis geru oru, mėgautis atostogomis ir įvairiomis pramogomis, augantis COVID-19 atvejų skaičius vis labiau neramina visuomenę.


Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centras atkreipia dėmesį, kad dabartine geopolitine situacija gali pasinaudoti ir finansiniai sukčiai. Socialiniuose tinkluose prisidengę fiktyviais paramos fondais, jie gali raginti pervesti lėšas Ukrainai, bet pervedami pinigai gali atsidurti sukčių sąskaitose. Norint to išvengti, rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelis paramos gavėjo ženklus, kurie...


Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną? Nusprendus įsigyti naują skalbimo mašiną vartotojams neretai kyla įvairių klausimų.


Buitinę techniką dažniausiai keičiame kas 5-10 metų, todėl nusprendus įsigyti naujus įrenginius vertėtų pakankamai dėmesio skirti jų savybių vertinimui. Rasti tinkamiausius pasirinkimus bus galima gerokai paprasčiau, jei vadovausitės žemiau pateiktais patarimais: tikėtina, kad jie padės jums įvertinti pagrindinius buitinės technikos kriterijus, todėl dėl priimtų sprendimų tikrai neteks...


Kiekvienam darbui reikia plano, todėl nors ir vonios kambarys atrodo visiškai lengvai suprojektuojamas - planas jam reikalingas. Didžiausia dilema kyla tada, kai reikia pasirinkti vonią arba dušo kabiną, nes tiek viena, tiek kita turi savų privalumų bei trūkumų. Tiesa, sakoma, kad šiuolaikiniams žmonėms vis reikia laiko, o dušo kabina jiems gali jo ir sutaupyti.


Ieškote vietos, kur galėtumėte stebėti vakaro rungtynes ir esate pavargęs nuo to, kad jūsų pasirinktas baras rodo jūsų varžovų komandos rungtynes, o ne jūsų? Čia mes pateikiame kelis greitus aspektus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ieškant sporto baro. 


Nauji mokslo metai jau visai ne už kalnų, todėl mokyklinių prekių paiešką naudinga pradėti jau dabar. Turbūt nesuklysime, jei pasakysime, kad  vaikiškos kuprinės yra vienos svarbiausių  mokyklai skirtų prekių, todėl jų paieškai vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Būtina pasirūpinti, kad kuprinė būtų pakankamai tvirta ir patogi, todėl atsižvelkite į keletą svarbių kriterijų, kurie...


Gineso rekordas padės atkreipti dėmesį į hepatitą

Artūras Povilaitis, LITPA valdybos pirmininkas, 2013 07 29 | Rubrika: Miestas

Vilniaus Katedros aikštėje, minint Pasaulinę hepatito dieną, buvo fiksuojamas „Guinness“ Pasaulinis rekordas. Šios akcijos organizatoriai – Pasaulinis hepatito aljansas ir Užkrečiamųjų ligų pacientų asociacija džiaugiasi, jog Vilniuje pavyko užfiksuoti rekordą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius